SULLAND LILLEHAMMER AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2016 | 60 862 957 NOK |
| 2017 | 71 355 920 NOK |
| 2018 | 103 331 237 NOK |
| 2019 | Ikke tilgjengelig |
| 2020 | 68 778 330 NOK |
| 2021 | 78 130 899 NOK |
| 2022 | 100 967 639 NOK |
| 2023 | 65 553 350 NOK |
| 2024 | 76 750 613 NOK |
| 2025 | 86 125 965 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller9
Formål
Bilforretning, verksted og bilutleie og hva hermed står i forbindelse. Selskapet kan også delta i andre tilsvarende virksomheter gjennom eierskap og lignende.
Kunngjøringer4
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 76 751 | 65 553 | 100 968 | 78 131 | 68 778 | 103 331 | 71 356 | 60 863 |
| Sum kostnader | 77 156 | 66 259 | 99 798 | 76 786 | 67 108 | 97 953 | 67 873 | 57 369 |
| Driftsresultat | −405 | −706 | 1 169 | 1 345 | 1 671 | 5 378 | 3 483 | 3 494 |
| Sum finansinntekter | 22 | 24 | 15 | 26 | 23 | 9 | 10 | 30 |
| Sum finanskostnader | 788 | 866 | 457 | 225 | 214 | 316 | 121 | 115 |
| Netto finans | – | – | – | – | – | −307 | −111 | −86 |
| Resultat før skattekostnad | −1 171 | −1 548 | 727 | 1 146 | 1 479 | 5 071 | 3 371 | 3 408 |
| Årsresultat | −914 | −1 207 | 567 | 893 | 1 154 | 3 891 | 2 548 | 2 535 |
| Sum overføringer og disponeringer | – | – | – | – | – | 3 891 | 2 548 | 2 535 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 535 | 463 | 446 | 306 | 318 | 305 | 328 | 366 |
| Sum varige driftsmidler | 858 | 1 159 | 1 292 | 1 110 | 735 | 1 027 | 532 | 565 |
| Sum anleggsmidler | 1 393 | 1 622 | 1 738 | 1 416 | 1 053 | 1 332 | 860 | 931 |
| Sum fordringer | – | – | – | – | – | 4 400 | 5 692 | 11 375 |
| Sum omløpsmidler | 22 758 | 20 724 | 25 313 | 19 075 | 16 245 | 24 718 | 22 571 | 25 399 |
| Sum eiendeler | 24 151 | 22 346 | 27 051 | 20 491 | 17 298 | 26 050 | 23 430 | 26 330 |
| Sum innskutt egenkapital | – | – | – | – | – | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
| Sum opptjent egenkapital | – | – | – | – | – | 3 439 | 3 439 | 4 691 |
| Sum egenkapital | 6 295 | 6 547 | 6 611 | 6 044 | 5 901 | 5 939 | 5 939 | 7 191 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 17 856 | 15 799 | 20 440 | 14 447 | 11 397 | 20 111 | 17 491 | 19 139 |
| Sum gjeld | 17 856 | 15 799 | 20 440 | 14 447 | 11 397 | 20 111 | 17 491 | 19 139 |
| Sum egenkapital og gjeld | 24 151 | 22 346 | 27 051 | 20 491 | 17 298 | 26 050 | 23 430 | 26 330 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 311 | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | −84 | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | 0 | 0 | 0 | 0 | −5 229 | – | – | – |
| Netto endring i likvider | 0 | 0 | 0 | 0 | −2 | – | – | – |
| Likvider ved periodens slutt | 0 | 0 | 0 | 0 | 364 | – | – | – |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −0,5 % | −1,1 % | 1,2 % | 1,7 % | 2,4 % | 5,2 % | 4,9 % | 5,7 % |
| Resultatmargin | −1,2 % | −1,8 % | 0,6 % | 1,1 % | 1,7 % | 3,8 % | 3,6 % | 4,2 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,27 | 1,31 | 1,24 | 1,32 | 1,43 | 1,23 | 1,29 | 1,33 |
| Gjeldsgrad | 2,84 | 2,41 | 3,09 | 2,39 | 1,93 | 3,39 | 2,95 | 2,66 |
| Egenkapitalrentabilitet | −14,5 % | −18,4 % | 8,6 % | 14,8 % | 19,6 % | 65,5 % | 42,9 % | 35,3 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 17,1 % | −35,1 % | 29,2 % | 13,6 % | – | 44,8 % | 17,2 % | – |
| Arbeidskapital | 4,9 mill kr | 4,9 mill kr | 4,9 mill kr | 4,6 mill kr | 4,8 mill kr | 4,6 mill kr | 5,1 mill kr | 6,3 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller9
Underenheter (2)
Detaljhandel med motorvogner · LILLEHAMMER | 10 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · LILLEHAMMER |
Selger du til selskaper som SULLAND LILLEHAMMER AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.