EIKNES FRISØR AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 1 680 792 NOK |
| 2012 | 1 799 884 NOK |
| 2013 | 1 644 041 NOK |
| 2014 | 1 797 295 NOK |
| 2015 | 1 530 096 NOK |
| 2016 | 1 189 021 NOK |
| 2017 | 1 130 651 NOK |
| 2018 | 1 263 576 NOK |
| 2019 | 1 712 000 NOK |
| 2020 | 1 889 357 NOK |
| 2021 | 2 103 352 NOK |
| 2022 | 2 173 357 NOK |
| 2023 | 2 223 766 NOK |
| 2024 | 2 568 751 NOK |
| 2025 | 3 066 051 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Negativ egenkapital — gjelden overstiger eiendelene.
Roller5
Formål
Handelsvirksomhet, kjøp og salg, tjenesteytende virksomhet, samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 3 066 | 2 569 | 2 224 | 2 173 | 2 103 | 1 889 | 1 712 | 1 264 | 1 131 | 1 189 | 1 530 | 1 797 | 1 644 | 1 800 | 1 681 |
| Sum kostnader | 2 918 | 2 297 | 2 169 | 2 042 | 1 980 | 1 793 | 1 580 | 1 516 | 1 330 | 1 447 | 1 802 | 2 045 | 1 695 | 1 927 | 1 737 |
| Driftsresultat | 148 | 272 | 55 | 131 | 124 | 96 | 132 | −253 | −200 | −258 | −272 | −248 | −51 | −127 | −56 |
| Sum finansinntekter | 1 | 1 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Sum finanskostnader | 12 | 13 | 3 | 2 | 48 | 49 | 50 | 57 | 54 | 56 | 43 | 20 | 25 | 34 | – |
| Netto finans | −11 | −12 | −3 | −2 | −48 | −49 | −49 | −56 | −54 | −56 | −43 | −20 | −25 | −34 | −67 |
| Resultat før skattekostnad | 136 | 260 | 53 | 130 | 76 | 47 | 82 | −309 | −253 | −314 | −315 | −268 | −75 | −161 | −123 |
| Årsresultat | 136 | 260 | 53 | 130 | 76 | 47 | 82 | −309 | −253 | −314 | −315 | −268 | −75 | −161 | −123 |
| Sum overføringer og disponeringer | 136 | 260 | 53 | 130 | 76 | 47 | 82 | −309 | −253 | −314 | −315 | −268 | −75 | −161 | −123 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | – | – | – | – | 2 | 4 | 7 | 62 | 148 | 234 | 320 | 406 | 492 | 577 | 639 |
| Sum finansielle anleggsmidler | – | – | 2 | 0 | 2 | 2 | 12 | 116 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | – | 0 | 2 | 0 | 4 | 6 | 19 | 178 | 148 | 234 | 320 | 406 | 492 | 577 | 639 |
| Sum fordringer | 78 | 27 | 35 | 27 | 35 | 34 | 27 | 34 | 49 | 37 | 148 | 149 | 49 | 16 | 49 |
| Sum omløpsmidler | 564 | 419 | 403 | 388 | 414 | 371 | 363 | 212 | 273 | 270 | 505 | 469 | 346 | 299 | 339 |
| Sum eiendeler | 564 | 419 | 406 | 388 | 418 | 377 | 382 | 390 | 422 | 504 | 825 | 874 | 837 | 876 | 978 |
| Sum innskutt egenkapital | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Sum opptjent egenkapital | −1 846 | −1 982 | −2 242 | −2 295 | −2 425 | −2 501 | −2 548 | −2 630 | −2 321 | −2 068 | −1 754 | −1 440 | −1 172 | −1 096 | −935 |
| Sum egenkapital | −1 646 | −1 782 | −2 042 | −2 095 | −2 225 | −2 301 | −2 348 | −2 430 | −2 121 | −1 868 | −1 554 | −1 240 | −972 | −896 | −735 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 1 301 | 1 460 | 1 860 | 2 160 | 2 310 | 2 101 | 2 355 | 2 269 | – | – | – | – | 100 | 244 | 388 |
| Sum langsiktig gjeld | 1 301 | 1 460 | 1 860 | 2 160 | 2 310 | 2 101 | 2 355 | 2 269 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 244 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 909 | 742 | 588 | 323 | 332 | 577 | 375 | 552 | 2 543 | 2 372 | 2 379 | 2 114 | 1 709 | 1 529 | 1 325 |
| Sum gjeld | 2 210 | 2 202 | 2 448 | 2 483 | 2 643 | 2 678 | 2 730 | 2 821 | 2 543 | 2 372 | 2 379 | 2 114 | 1 809 | 1 773 | 1 713 |
| Sum egenkapital og gjeld | 564 | 419 | 406 | 388 | 418 | 377 | 382 | 390 | 422 | 504 | 825 | 874 | 837 | 876 | 978 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 4,8 % | 10,6 % | 2,5 % | 6,1 % | 5,9 % | 5,1 % | 7,7 % | −20 % | −17,7 % | −21,7 % | −17,8 % | −13,8 % | −3,1 % | −7 % | −3,4 % |
| Resultatmargin | 4,4 % | 10,1 % | 2,4 % | 6 % | 3,6 % | 2,5 % | 4,8 % | −24,5 % | −22,4 % | −26,4 % | −20,6 % | −14,9 % | −4,6 % | −8,9 % | −7,3 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,62 | 0,57 | 0,69 | 1,2 | 1,25 | 0,64 | 0,97 | 0,38 | 0,11 | 0,11 | 0,21 | 0,22 | 0,2 | 0,2 | 0,26 |
| Gjeldsgrad | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Egenkapitalrentabilitet | −8,3 % | −14,6 % | −2,6 % | −6,2 % | −3,4 % | −2,1 % | −3,5 % | 12,7 % | 12 % | 16,8 % | 20,3 % | 21,6 % | 7,7 % | 18 % | 16,7 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 19,4 % | 15,5 % | 2,3 % | 3,3 % | 11,3 % | 10,4 % | 35,5 % | 11,8 % | −4,9 % | −22,3 % | −14,9 % | 9,3 % | −8,7 % | 7,1 % | – |
| Arbeidskapital | −345 312 kr | −322 390 kr | −184 855 kr | 64 837 kr | 81 443 kr | −206 193 kr | −11 789 kr | −339 405 kr | −2,3 mill kr | −2,1 mill kr | −1,9 mill kr | −1,6 mill kr | −1,4 mill kr | −1,2 mill kr | −986 010 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller5
Underenheter (1)
Frisering og barbering · HAUGESUND |
Selger du til selskaper som EIKNES FRISØR AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.