VALDRES STORHALL AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2014 | 0 NOK |
| 2015 | 2 072 990 NOK |
| 2016 | 1 013 518 NOK |
| 2017 | 1 002 690 NOK |
| 2018 | Ikke tilgjengelig |
| 2019 | 1 576 059 NOK |
| 2020 | 1 300 000 NOK |
| 2021 | 1 303 000 NOK |
| 2022 | 1 485 355 NOK |
| 2023 | 1 418 054 NOK |
| 2024 | 1 319 807 NOK |
| 2025 | 1 998 333 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller9
Formål
Bygging og drift av storhall på Leira, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 1 998 | 1 320 | 1 418 | 1 485 | 1 303 | 1 300 | 1 576 | 1 003 | 1 014 | 2 073 | 0 |
| Sum kostnader | 1 341 | 1 153 | 1 250 | 994 | 855 | 1 059 | 1 205 | 1 028 | 743 | 2 180 | 134 |
| Driftsresultat | 658 | 167 | 168 | 492 | 448 | 241 | 371 | −25 | 271 | −107 | −134 |
| Netto finans | −287 | −124 | −218 | 192 | 138 | 425 | 47 | −150 | −334 | 88 | 50 |
| Resultat før skattekostnad | 371 | 43 | −49 | 684 | 586 | 666 | 418 | −175 | −63 | −19 | −84 |
| Årsresultat | 371 | 34 | −39 | 533 | 457 | 519 | 331 | −175 | −63 | −19 | −84 |
| Sum overføringer og disponeringer | 371 | 34 | −39 | 533 | 457 | 519 | 331 | −175 | −63 | −19 | −84 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 12 322 | 12 942 | 13 693 | 13 340 | 13 990 | 14 347 | 17 057 | 17 735 | 17 953 | 25 773 | 1 003 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 1 150 | 1 150 | 1 150 | 1 150 | 250 | 250 | 250 | 1 680 | 4 735 | 250 | 0 |
| Sum anleggsmidler | 13 472 | 14 092 | 14 843 | 14 490 | 14 241 | 14 597 | 17 307 | 19 415 | 22 689 | 26 023 | 1 003 |
| Sum fordringer | 940 | 335 | 464 | 458 | 917 | 2 658 | 68 | 3 295 | 6 797 | 3 647 | 0 |
| Sum omløpsmidler | 1 015 | 1 452 | 913 | 1 592 | 1 598 | 2 711 | 1 356 | 6 719 | 6 973 | 13 977 | 3 249 |
| Sum eiendeler | 14 488 | 15 544 | 15 756 | 16 083 | 15 838 | 17 309 | 18 664 | 26 134 | 29 661 | 40 000 | 4 252 |
| Sum innskutt egenkapital | 5 604 | 5 604 | 5 604 | 5 604 | 5 604 | 5 604 | 5 604 | 5 604 | 5 780 | 5 946 | 4 051 |
| Sum opptjent egenkapital | 2 507 | 2 137 | 2 103 | 2 142 | 1 609 | 1 151 | 632 | – | – | −103 | −84 |
| Sum egenkapital | 8 111 | 7 741 | 7 707 | 7 746 | 7 213 | 6 756 | 6 236 | 5 604 | 5 780 | 5 843 | 3 967 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 512 | 512 | 502 | 513 | 363 | 234 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 5 000 | 6 325 | 6 900 | 7 514 | 8 071 | 10 170 | 11 478 | 19 669 | 23 074 | 28 100 | 0 |
| Sum langsiktig gjeld | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 865 | 966 | 647 | 310 | 192 | 149 | 861 | 861 | 808 | 6 058 | 285 |
| Sum gjeld | 6 376 | 7 803 | 8 049 | 8 337 | 8 626 | 10 553 | 12 427 | 20 530 | 23 882 | 34 157 | 285 |
| Sum egenkapital og gjeld | 14 488 | 15 544 | 15 756 | 16 083 | 15 838 | 17 309 | 18 664 | 26 134 | 29 661 | 40 000 | 4 252 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 32,9 % | 12,7 % | 11,9 % | 33,1 % | 34,4 % | 18,5 % | 23,5 % | −2,5 % | 26,7 % | −5,2 % | – |
| Resultatmargin | 18,6 % | 2,5 % | −2,7 % | 35,9 % | 35,1 % | 39,9 % | 21 % | −17,5 % | −6,2 % | −0,9 % | – |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,17 | 1,5 | 1,41 | 5,14 | 8,32 | 18,17 | 1,57 | 7,8 | 8,63 | 2,31 | 11,4 |
| Gjeldsgrad | 0,79 | 1,01 | 1,04 | 1,08 | 1,2 | 1,56 | 1,99 | 3,66 | 4,13 | 5,85 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | 4,6 % | 0,4 % | −0,5 % | 6,9 % | 6,3 % | 7,7 % | 5,3 % | −3,1 % | −1,1 % | −0,3 % | −2,1 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 51,4 % | −6,9 % | −4,5 % | 14 % | 0,2 % | −17,5 % | – | −1,1 % | −51,1 % | – | – |
| Arbeidskapital | 150 659 kr | 485 579 kr | 265 942 kr | 1,3 mill kr | 1,4 mill kr | 2,6 mill kr | 494 916 kr | 5,9 mill kr | 6,2 mill kr | 7,9 mill kr | 3 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller9
Underenheter (1)
Drift av idrettsanlegg · LEIRA I VALDRES | 7 ans. |
Selger du til selskaper som VALDRES STORHALL AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.