ULLEVÅLSVEIEN 114 AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2013 | Ikke tilgjengelig |
| 2014 | 210 000 NOK |
| 2015 | 420 000 NOK |
| 2016 | 420 000 NOK |
| 2017 | 420 000 NOK |
| 2018 | 420 000 NOK |
| 2019 | 420 000 NOK |
| 2020 | 175 000 NOK |
| 2021 | 0 NOK |
| 2022 | 0 NOK |
| 2023 | 0 NOK |
| 2024 | 237 573 325 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2024
Roller2
Formål
Investering i og utleie av fast eiendom samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2024 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 237 573 | 0 | 0 | 0 | 175 | 420 | 420 | 420 | 420 | 420 | 210 | – |
| Sum kostnader | 162 595 | 3 332 | 1 663 | 408 | 103 | 42 | 1 | 96 | −45 | 150 | 42 | 6 |
| Driftsresultat | 74 979 | −3 332 | −1 663 | −408 | 72 | 378 | 419 | 324 | 465 | 270 | 168 | −6 |
| Sum finansinntekter | 6 601 | 3 135 | 600 | 1 191 | 1 115 | 305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum finanskostnader | 1 245 | 716 | 163 | 1 663 | 2 140 | 954 | 2 441 | 2 354 | 2 448 | 2 031 | 3 065 | 225 |
| Netto finans | 5 356 | 2 419 | 437 | −472 | −1 025 | −649 | −2 441 | −2 354 | −2 448 | −2 031 | −3 064 | −225 |
| Resultat før skattekostnad | 80 335 | −913 | −1 225 | −880 | −953 | −272 | −2 023 | −2 030 | −1 983 | −1 761 | −2 897 | −231 |
| Årsresultat | 63 102 | −913 | −1 214 | −686 | −744 | −212 | −1 578 | −2 030 | −1 385 | −1 290 | −2 220 | −231 |
| Sum overføringer og disponeringer | 63 102 | −913 | −1 214 | 686 | 744 | −212 | −1 578 | −2 030 | −1 385 | −1 290 | −2 220 | −231 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 0 | 127 334 | 0 | 0 | 0 | – | 60 041 | 60 041 | 60 041 | 60 041 | 60 994 | 46 569 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 55 355 | 6 027 | 14 275 | 8 144 | 29 760 | 8 825 | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 55 355 | 133 360 | 14 275 | 8 144 | 29 760 | 8 825 | 60 041 | 60 041 | 60 041 | 60 041 | 60 994 | 46 569 |
| Sum fordringer | 576 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 506 | 2 173 | 1 993 | 2 532 | 1 883 | 2 717 | – |
| Sum omløpsmidler | 16 556 | 1 | 109 194 | 94 045 | 83 570 | 71 070 | 6 788 | 4 770 | 4 284 | 3 306 | 2 721 | 39 |
| Sum eiendeler | 71 910 | 133 361 | 123 470 | 102 190 | 113 330 | 79 895 | 66 830 | 64 811 | 64 326 | 63 348 | 63 716 | 46 609 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 | 509 | 509 | 509 | 509 | 3 289 | 1 608 | 30 | 5 166 | 3 272 | 1 860 | 30 |
| Sum opptjent egenkapital | 0 | −2 813 | −1 901 | −686 | 0 | −1 819 | −1 607 | −29 | −5 127 | −3 742 | −2 451 | −231 |
| Sum egenkapital | 30 | −2 304 | −1 392 | −178 | 509 | 1 470 | 1 | 1 | 39 | −470 | −591 | −201 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 11 | 205 | 414 | – | – | – | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 18 545 | 125 716 | 115 933 | 98 800 | 109 482 | 77 982 | 65 649 | 64 670 | 64 123 | 63 613 | 64 242 | 46 800 |
| Sum langsiktig gjeld | 18 545 | 125 716 | 115 933 | 98 811 | 109 687 | 78 397 | 65 649 | 64 670 | 64 123 | 63 613 | 64 242 | 46 800 |
| Sum kortsiktig gjeld | 53 336 | 9 949 | 8 929 | 3 556 | 3 134 | 28 | 1 180 | 141 | 163 | 205 | 65 | 10 |
| Sum gjeld | 71 880 | 135 665 | 124 862 | 102 367 | 112 821 | 78 424 | 66 829 | 64 810 | 64 287 | 63 817 | 64 307 | 46 810 |
| Sum egenkapital og gjeld | 71 910 | 133 361 | 123 470 | 102 190 | 113 330 | 79 895 | 66 830 | 64 811 | 64 326 | 63 348 | 63 716 | 46 609 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 31,6 % | – | – | – | 40,9 % | 89,9 % | 99,7 % | 77,1 % | 110,7 % | 64,3 % | 79,9 % | – |
| Resultatmargin | 26,6 % | – | – | – | −425 % | −50,5 % | −375,6 % | −483,4 % | −329,8 % | −307,2 % | – | – |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,31 | 0 | 12,23 | 26,45 | 26,66 | – | 5,75 | 33,95 | 26,22 | 16,14 | 41,89 | 4,07 |
| Gjeldsgrad | – | – | – | – | 221,74 | 53,34 | – | – | – | – | – | – |
| Egenkapitalrentabilitet | – | 39,6 % | 87,2 % | 386,6 % | −146,2 % | −14,4 % | – | – | – | 274,7 % | 375,4 % | 114,9 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | – | – | – | −100 % | −58,3 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 100 % | – | – |
| Arbeidskapital | −36,8 mill kr | −9,9 mill kr | 100,3 mill kr | 90,5 mill kr | 80,4 mill kr | 71 mill kr | 5,6 mill kr | 4,6 mill kr | 4,1 mill kr | 3,1 mill kr | 2,7 mill kr | 29 436 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller2
Underenheter (1)
Utvikling og salg av byggeprosjekter · OSLO |
Selger du til selskaper som ULLEVÅLSVEIEN 114 AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.