RØROS GOLFPARK AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 810 440 NOK |
| 2012 | 755 450 NOK |
| 2013 | 646 047 NOK |
| 2014 | 609 576 NOK |
| 2015 | 519 825 NOK |
| 2016 | 776 475 NOK |
| 2017 | 755 943 NOK |
| 2018 | 780 450 NOK |
| 2019 | 826 500 NOK |
| 2020 | 1 016 100 NOK |
| 2021 | 1 433 816 NOK |
| 2022 | 1 233 690 NOK |
| 2023 | 1 277 703 NOK |
| 2024 | 1 394 010 NOK |
| 2025 | 1 454 535 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Golfbane, handel, utvikle eiendom, kjøp og salg av aksjer og andeler i andre selskap, fast eiendom og hva hermed står i forbindelse.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 1 455 | 1 394 | 1 278 | 1 234 | 1 434 | 1 016 | 827 | 780 | 756 | 776 | 520 | 610 | 646 | 755 | 810 |
| Sum kostnader | 1 068 | 1 105 | 1 101 | 1 055 | 1 316 | 916 | 698 | 675 | 689 | 634 | 505 | 585 | 596 | 585 | 698 |
| Driftsresultat | 387 | 289 | 177 | 179 | 118 | 100 | 129 | 106 | 67 | 143 | 15 | 24 | 51 | 170 | 113 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum finanskostnader | 271 | 277 | 242 | 172 | 144 | 152 | 139 | 141 | 143 | 146 | 154 | 184 | 182 | 188 | 189 |
| Netto finans | −271 | −277 | −242 | −172 | −144 | −152 | −139 | −141 | −143 | −146 | −154 | −184 | −182 | −188 | −189 |
| Resultat før skattekostnad | 116 | 12 | −65 | 6 | −25 | −52 | −10 | −35 | −76 | −4 | −139 | −159 | −131 | −17 | −76 |
| Årsresultat | 116 | 12 | −65 | 6 | −25 | −52 | −10 | −35 | −76 | −4 | −139 | −159 | −131 | −17 | −76 |
| Totalresultat | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | −159 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | – | 12 | −65 | 6 | −25 | −52 | −10 | −35 | −76 | −4 | −139 | −159 | −131 | −17 | −76 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 5 128 | 5 209 | 5 318 | 5 182 | 5 253 | 5 368 | 5 492 | 5 566 | 5 682 | 5 813 | 5 889 | 6 031 | 6 176 | 6 322 | 6 467 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 6 | 14 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 5 128 | 5 215 | 5 332 | 5 182 | 5 253 | 5 368 | 5 492 | 5 566 | 5 682 | 5 813 | 5 889 | 6 031 | 6 176 | 6 322 | 6 467 |
| Sum fordringer | 14 | 17 | 16 | 45 | 91 | 65 | 58 | 25 | 8 | 6 | 18 | 18 | 31 | 83 | 70 |
| Sum omløpsmidler | 358 | 189 | 80 | 104 | 123 | 112 | 81 | 64 | 32 | 49 | 41 | 59 | 119 | 121 | 100 |
| Sum eiendeler | 5 486 | 5 404 | 5 412 | 5 286 | 5 376 | 5 480 | 5 573 | 5 630 | 5 714 | 5 861 | 5 930 | 6 090 | 6 295 | 6 443 | 6 567 |
| Sum innskutt egenkapital | 2 320 | 2 320 | 2 320 | 2 320 | 2 320 | 2 320 | 2 320 | 2 320 | 2 320 | 2 320 | 2 320 | 4 642 | 4 642 | 4 642 | 4 642 |
| Sum opptjent egenkapital | −359 | −475 | −487 | −422 | −428 | −403 | −351 | −341 | −306 | −230 | −226 | −2 409 | −2 250 | −2 118 | −2 101 |
| Sum egenkapital | 1 961 | 1 845 | 1 833 | 1 898 | 1 892 | 1 917 | 1 969 | 1 979 | 2 014 | 2 090 | 2 094 | 2 233 | 2 392 | 2 523 | 2 541 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 3 399 | 3 443 | 3 430 | 3 289 | 3 338 | 3 419 | 3 486 | 3 565 | 3 610 | 3 678 | 3 763 | 3 803 | 3 848 | 3 866 | 3 960 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 3 443 | 3 430 | 3 289 | 3 338 | 3 419 | 3 486 | 3 565 | 3 610 | 3 678 | 3 763 | 3 803 | 3 848 | 3 866 | 3 960 |
| Sum kortsiktig gjeld | 127 | 116 | 149 | 99 | 146 | 143 | 118 | 85 | 89 | 94 | 73 | 54 | 56 | 54 | 66 |
| Sum gjeld | 3 526 | 3 559 | 3 579 | 3 388 | 3 484 | 3 563 | 3 604 | 3 651 | 3 699 | 3 771 | 3 836 | 3 857 | 3 903 | 3 919 | 4 026 |
| Sum egenkapital og gjeld | 5 486 | 5 404 | 5 412 | 5 286 | 5 376 | 5 480 | 5 573 | 5 630 | 5 714 | 5 861 | 5 930 | 6 090 | 6 295 | 6 443 | 6 567 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 26,6 % | 20,7 % | 13,8 % | 14,5 % | 8,3 % | 9,9 % | 15,6 % | 13,6 % | 8,9 % | 18,4 % | 2,8 % | 4 % | 7,8 % | 22,6 % | 13,9 % |
| Resultatmargin | 8 % | 0,9 % | −5,1 % | 0,5 % | −1,8 % | −5,1 % | −1,2 % | −4,5 % | −10 % | −0,5 % | −26,7 % | −26,1 % | −20,3 % | −2,3 % | −9,4 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 2,82 | 1,63 | 0,54 | 1,05 | 0,84 | 0,78 | 0,68 | 0,75 | 0,36 | 0,52 | 0,56 | 1,09 | 2,14 | 2,25 | 1,51 |
| Gjeldsgrad | 1,8 | 1,93 | 1,95 | 1,78 | 1,84 | 1,86 | 1,83 | 1,84 | 1,84 | 1,8 | 1,83 | 1,73 | 1,63 | 1,55 | 1,58 |
| Egenkapitalrentabilitet | 5,9 % | 0,7 % | −3,6 % | 0,3 % | −1,3 % | −2,7 % | −0,5 % | −1,8 % | −3,8 % | −0,2 % | −6,6 % | −7,1 % | −5,5 % | −0,7 % | −3 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 4,3 % | 9,1 % | 3,6 % | −14 % | 41,1 % | 22,9 % | 5,9 % | 3,2 % | −2,6 % | 49,4 % | −14,7 % | −5,6 % | −14,5 % | −6,8 % | – |
| Arbeidskapital | 231 142 kr | 72 851 kr | −69 015 kr | 4 827 kr | −23 387 kr | −30 863 kr | −37 375 kr | −21 726 kr | −57 367 kr | −45 087 kr | −32 278 kr | 4 650 kr | 63 435 kr | 67 281 kr | 33 444 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Drift av idrettsanlegg · RØROS |
Selger du til selskaper som RØROS GOLFPARK AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.