KICKS NORGE AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mrd. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 606 641 000 NOK |
| 2012 | 604 393 836 NOK |
| 2013 | Ikke tilgjengelig |
| 2014 | 673 944 365 NOK |
| 2015 | 754 546 455 NOK |
| 2016 | 839 155 578 NOK |
| 2017 | 853 872 487 NOK |
| 2018 | 863 029 353 NOK |
| 2019 | 908 647 838 NOK |
| 2020 | 1 088 329 974 NOK |
| 2021 | 1 146 978 330 NOK |
| 2022 | 1 179 482 788 NOK |
| 2023 | Ikke tilgjengelig |
| 2024 | 1 604 797 229 NOK |
| 2025 | 1 501 539 425 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller7
Formål
Direkte eller indirekte operere innen handel, produksjon, distribusjon og salg av blant annet skjønnhets-, personlig velvære, helse, farmasøytiske, og apotek produkter og tjenester samt andre relaterte aktiviteter styret finner hensiktsmessig. Selskapet kan i tillegg delta i eller samarbeide med virksomheter innenfor samme bransje.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 1 501 539 | 1 604 797 | 1 179 483 | 1 146 978 | 1 088 330 | 908 648 | 863 029 | 853 872 | 839 156 | 754 546 | 673 944 | 604 394 | 606 641 |
| Sum kostnader | 1 445 383 | 1 548 364 | 1 148 854 | 1 101 161 | 1 045 000 | 881 479 | 837 061 | 833 847 | 816 386 | 726 488 | 648 784 | 587 341 | 590 395 |
| Driftsresultat | 56 157 | 56 433 | 30 629 | 45 817 | 43 330 | 27 169 | 25 968 | 20 026 | 22 769 | 28 059 | 25 161 | 17 052 | 16 246 |
| Sum finansinntekter | 7 723 | 8 787 | 1 585 | 0 | 0 | 1 | 1 047 | 106 | 622 | 162 | 415 | 386 | 587 |
| Sum finanskostnader | 30 484 | 288 | 160 | 283 | 581 | 3 693 | 4 679 | 4 314 | 3 120 | 3 893 | 4 994 | 9 003 | 7 358 |
| Netto finans | −22 761 | 8 500 | – | – | – | −3 693 | −3 632 | −4 207 | −2 498 | −3 731 | −4 579 | −8 616 | −6 771 |
| Resultat før skattekostnad | 33 396 | 64 933 | 32 054 | 45 534 | 42 748 | 23 476 | 22 336 | 15 819 | 20 272 | 24 328 | 20 582 | 8 436 | 9 475 |
| Årsresultat | 25 915 | 50 629 | 24 980 | 35 513 | 33 332 | 18 221 | 17 028 | 11 806 | 14 933 | 17 388 | 15 021 | 6 069 | 10 062 |
| Sum overføringer og disponeringer | 25 915 | 50 629 | – | – | – | 18 221 | 17 028 | 11 806 | 14 933 | 17 388 | 15 021 | – | 10 062 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 8 741 | 13 660 | 20 612 | 25 060 | 22 436 | 22 163 | 20 505 | 5 960 | 7 100 | 5 458 | 5 518 | 4 358 | 2 526 |
| Sum varige driftsmidler | 46 729 | 28 201 | 34 566 | 43 653 | 52 876 | 50 599 | 57 677 | 57 011 | 38 288 | 47 552 | 53 965 | 93 939 | 102 420 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 10 | 10 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 63 | – |
| Sum anleggsmidler | 55 469 | 41 871 | 55 188 | 68 753 | 75 352 | 72 803 | 78 222 | 63 010 | 45 428 | 53 050 | 59 523 | 98 361 | 104 946 |
| Sum fordringer | 265 727 | 238 864 | – | – | – | 25 231 | 49 290 | 28 492 | 138 475 | 23 323 | 26 781 | 57 730 | 22 393 |
| Sum omløpsmidler | 600 105 | 490 581 | 337 053 | 308 027 | 265 646 | 238 060 | 269 631 | 256 289 | 337 117 | 237 712 | 257 305 | 281 015 | 217 726 |
| Sum eiendeler | 655 574 | 532 453 | 392 241 | 376 780 | 340 998 | 310 862 | 347 853 | 319 299 | 382 545 | 290 762 | 316 829 | 379 376 | 322 672 |
| Sum innskutt egenkapital | 22 515 | 12 100 | – | – | – | 12 100 | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 |
| Sum opptjent egenkapital | 267 034 | 241 118 | – | – | – | 96 664 | 75 788 | 60 538 | 52 876 | 59 488 | 42 100 | 15 472 | 9 401 |
| Sum egenkapital | 289 549 | 253 218 | 202 589 | 177 609 | 142 096 | 108 764 | 87 788 | 72 538 | 64 876 | 71 488 | 54 100 | 27 472 | 21 401 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 0 | 175 000 | – |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 175 000 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 366 025 | 279 234 | 189 652 | 199 171 | 198 903 | 202 098 | 260 065 | 246 761 | 317 669 | 219 274 | 262 729 | 176 904 | 301 271 |
| Sum gjeld | 366 025 | 279 234 | 189 652 | 199 171 | 198 903 | 202 098 | 260 065 | 246 761 | 317 669 | 219 274 | 262 729 | 351 904 | 301 271 |
| Sum egenkapital og gjeld | 655 574 | 532 453 | 392 241 | 376 780 | 340 998 | 310 862 | 347 853 | 319 299 | 382 545 | 290 762 | 316 829 | 379 376 | 322 672 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | 55 729 | 9 220 | 23 346 | 39 716 | 5 199 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | −34 512 | −12 901 | −10 667 | 16 387 | 28 526 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | −28 360 | 0 | −5 896 | 23 591 | 22 419 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto endring i likvider | −7 143 | −3 681 | 6 783 | 262 | 909 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likvider ved periodens slutt | 6 154 | 13 297 | 16 978 | 10 195 | 10 457 | – | – | – | – | – | – | – | – |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 3,7 % | 3,5 % | 2,6 % | 4 % | 4 % | 3 % | 3 % | 2,4 % | 2,7 % | 3,7 % | 3,7 % | 2,8 % | 2,7 % |
| Resultatmargin | 1,7 % | 3,2 % | 2,1 % | 3,1 % | 3,1 % | 2 % | 2 % | 1,4 % | 1,8 % | 2,3 % | 2,2 % | 1 % | 1,7 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,64 | 1,76 | 1,78 | 1,55 | 1,34 | 1,18 | 1,04 | 1,04 | 1,06 | 1,08 | 0,98 | 1,59 | 0,72 |
| Gjeldsgrad | 1,26 | 1,1 | 0,94 | 1,12 | 1,4 | 1,86 | 2,96 | 3,4 | 4,9 | 3,07 | 4,86 | 12,81 | 14,08 |
| Egenkapitalrentabilitet | 9 % | 20 % | 12,3 % | 20 % | 23,5 % | 16,8 % | 19,4 % | 16,3 % | 23 % | 24,3 % | 27,8 % | 22,1 % | 47 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −6,4 % | – | 2,8 % | 5,4 % | 19,8 % | 5,3 % | 1,1 % | 1,8 % | 11,2 % | 12 % | – | −0,4 % | – |
| Arbeidskapital | 234,1 mill kr | 211,3 mill kr | 147,4 mill kr | 108,9 mill kr | 66,7 mill kr | 36 mill kr | 9,6 mill kr | 9,5 mill kr | 19,4 mill kr | 18,4 mill kr | −5,4 mill kr | 104,1 mill kr | −83,5 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller7
Underenheter (80)
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · OSLO | 7 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · HAFRSFJORD | 7 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · OSLO | 6 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · ELVERUM | 6 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · TROMSDALEN | |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · OSLO | |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · ASKER | 7 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · OSLO | 6 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · BERGEN | 11 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · SARPSBORG | 7 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · STATHELLE | 5 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · ÅLESUND | 10 ans. |
Vis 28 til
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · TROMSØ | 11 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · NARVIK | 8 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · TRONDHEIM | 13 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · STAVANGER | 8 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · OSLO | 7 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · OSLO | 9 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · OSLO | 21 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · OSLO | 45 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · OSLO | 6 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · SANDVIKA | 13 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · SKI | 13 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · VINTERBRO | 8 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · KOLBOTN | 10 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · MOSS | 7 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · SARPSBORG | 6 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · FREDRIKSTAD | 8 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · LILLESTRØM | 10 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · LØRENSKOG | 11 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · STRØMMEN | 13 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · GJØVIK | 10 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · LILLEHAMMER | 7 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · LIERSKOGEN | 8 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · DRAMMEN | 9 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · DRAMMEN | 11 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · SKIEN | 10 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · TØNSBERG | 8 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · SANDEFJORD | 9 ans. |
Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · ARENDAL | 8 ans. |
Selger du til selskaper som KICKS NORGE AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.