INTERJAKT NORWAY AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2015 | 841 197 NOK |
| 2016 | 1 398 954 NOK |
| 2017 | 5 567 856 NOK |
| 2018 | 6 062 069 NOK |
| 2019 | 5 945 033 NOK |
| 2020 | 11 121 028 NOK |
| 2021 | 11 426 056 NOK |
| 2022 | 12 823 868 NOK |
| 2023 | 15 577 090 NOK |
| 2024 | 11 865 077 NOK |
| 2025 | 7 654 828 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Negativ egenkapital — gjelden overstiger eiendelene.
Roller4
Formål
Kjøp og salg av varer samt det som naturlig står i forbindelse med dette, samt deltagelse og investeringer i andre virksomheter.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2015 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 7 655 | 11 865 | 15 577 | 12 824 | 11 426 | 11 121 | 5 945 | 6 062 | 5 568 | 1 399 | 841 |
| Sum kostnader | 8 500 | 15 002 | 18 835 | 12 386 | 11 132 | 13 029 | 7 226 | 5 896 | 5 761 | 1 361 | 823 |
| Driftsresultat | −845 | −3 137 | −3 258 | 438 | 294 | −1 908 | −1 281 | 167 | −194 | 38 | 18 |
| Sum finansinntekter | 32 | 547 | 4 | 11 | 260 | 27 | 114 | 2 | 0 | 125 | 0 |
| Sum finanskostnader | 1 296 | 178 | 188 | 180 | 82 | 592 | 127 | 204 | 52 | 19 | 79 |
| Netto finans | −1 264 | 369 | −185 | −170 | 178 | −565 | −12 | −201 | −52 | 106 | −79 |
| Resultat før skattekostnad | −2 109 | −2 768 | −3 443 | 268 | 471 | −2 473 | −1 293 | −35 | −246 | 144 | −61 |
| Årsresultat | −2 109 | −2 768 | −3 443 | 268 | 471 | −2 473 | −1 293 | −35 | −246 | 102 | −61 |
| Sum overføringer og disponeringer | −2 109 | −2 768 | −3 443 | 268 | 471 | −2 473 | −1 293 | −35 | −246 | 102 | −61 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | – | 7 | 14 | 21 | 28 | 35 | – | – | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | – | – | 381 | 493 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | 385 | 385 | 511 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 385 | 392 | 906 | 514 | 28 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum fordringer | 13 664 | 5 569 | 3 546 | 3 737 | 2 437 | 3 232 | 2 391 | 2 231 | 2 450 | 884 | 852 |
| Sum omløpsmidler | 13 732 | 5 861 | 4 636 | 4 739 | 2 709 | 3 709 | 3 582 | 3 117 | 3 474 | 1 551 | 1 313 |
| Sum eiendeler | 14 117 | 6 253 | 5 542 | 5 253 | 2 737 | 3 744 | 3 582 | 3 117 | 3 474 | 1 551 | 1 313 |
| Sum innskutt egenkapital | 7 285 | 3 286 | 3 286 | 3 286 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 224 | 224 |
| Sum opptjent egenkapital | −12 051 | −9 292 | −6 524 | −3 081 | −3 349 | −3 821 | −1 348 | −55 | −20 | 102 | – |
| Sum egenkapital | −4 767 | −6 006 | −3 238 | 205 | −3 249 | −3 721 | −1 248 | 45 | 80 | 326 | 224 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 17 299 | 500 | 658 | 1 235 | 3 979 | 4 090 | 3 114 | 2 884 | – | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | 17 299 | 500 | 658 | 1 235 | 3 979 | 4 090 | 3 114 | 2 884 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 584 | 11 759 | 8 122 | 3 814 | 2 007 | 3 374 | 1 716 | 187 | 3 393 | 1 225 | 1 089 |
| Sum gjeld | 18 884 | 12 259 | 8 780 | 5 048 | 5 987 | 7 464 | 4 829 | 3 071 | 3 393 | 1 225 | 1 089 |
| Sum egenkapital og gjeld | 14 117 | 6 253 | 5 542 | 5 253 | 2 737 | 3 744 | 3 582 | 3 117 | 3 474 | 1 551 | 1 313 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −11 % | −26,4 % | −20,9 % | 3,4 % | 2,6 % | −17,2 % | −21,5 % | 2,8 % | −3,5 % | 2,7 % | 2,1 % |
| Resultatmargin | −27,6 % | −23,3 % | −22,1 % | 2,1 % | 4,1 % | −22,2 % | −21,8 % | −0,6 % | −4,4 % | 7,3 % | −7,3 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 8,67 | 0,5 | 0,57 | 1,24 | 1,35 | 1,1 | 2,09 | 16,66 | 1,02 | 1,27 | 1,21 |
| Gjeldsgrad | – | – | – | 24,65 | – | – | – | 67,67 | 42,31 | 3,76 | 4,86 |
| Egenkapitalrentabilitet | 44,3 % | 46,1 % | 106,3 % | 130,8 % | −14,5 % | 66,5 % | 103,6 % | −76,7 % | −306,3 % | 31,3 % | −27,3 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −35,5 % | −23,8 % | 21,5 % | 12,2 % | 2,7 % | 87,1 % | −1,9 % | 8,9 % | 298 % | 66,3 % | – |
| Arbeidskapital | 12,1 mill kr | −5,9 mill kr | −3,5 mill kr | 925 428 kr | 701 811 kr | 334 346 kr | 1,9 mill kr | 2,9 mill kr | 80 199 kr | 325 815 kr | 223 867 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Jakt, fangst, viltstell og tilknyttede tjenester · BJØRKELANGEN |
Selger du til selskaper som INTERJAKT NORWAY AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.