HØYBRÅTENVEIEN 64 AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2014 | 45 000 NOK |
| 2015 | 155 000 NOK |
| 2016 | 169 000 NOK |
| 2017 | 97 000 NOK |
| 2018 | 156 000 NOK |
| 2019 | Ikke tilgjengelig |
| 2020 | Ikke tilgjengelig |
| 2021 | Ikke tilgjengelig |
| 2022 | Ikke tilgjengelig |
| 2023 | Ikke tilgjengelig |
| 2024 | 15 500 706 NOK |
| 2025 | 23 788 338 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Negativ egenkapital — gjelden overstiger eiendelene.
Roller3
Formål
Investere i eller selskaper som eier fast eiendom, samt å utvikle og selge fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2025, 2024 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 23 788 | 15 501 | – | – | – | – | – | 156 | 97 | 169 | 155 | 45 |
| Sum kostnader | 22 465 | 14 906 | 204 | 404 | 965 | 59 | 366 | 114 | 120 | 94 | 40 | 90 |
| Driftsresultat | 1 324 | 594 | −204 | −404 | −965 | −59 | −366 | 42 | −23 | 75 | 115 | −45 |
| Sum finansinntekter | – | – | – | −14 | – | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum finanskostnader | – | 4 194 | 3 805 | 1 741 | 615 | 295 | 317 | 346 | 374 | 347 | 364 | 154 |
| Netto finans | −1 000 | −4 194 | −3 805 | −1 755 | −615 | −289 | −317 | −346 | −374 | −347 | −364 | −154 |
| Resultat før skattekostnad | 324 | −3 600 | −4 010 | −2 159 | −1 580 | −348 | −683 | −304 | −397 | −272 | −249 | −199 |
| Årsresultat | 324 | −3 600 | −4 010 | −1 789 | −1 232 | −271 | −995 | −248 | −313 | −211 | −191 | −145 |
| Sum overføringer og disponeringer | 324 | −3 600 | −4 010 | −1 789 | −1 232 | −271 | −995 | −248 | −313 | −211 | −191 | −145 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | – | – | – | 776 | 424 | 77 | – | 313 | 257 | 173 | 112 | 54 |
| Sum varige driftsmidler | – | – | – | 27 040 | 13 379 | 6 588 | 6 404 | – | 6 261 | 5 983 | 5 791 | 5 781 |
| Sum anleggsmidler | – | 0 | 0 | 27 816 | 13 803 | 6 664 | 6 404 | 313 | 6 518 | 6 155 | 5 903 | 5 834 |
| Sum fordringer | – | – | – | – | – | 72 | 15 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum omløpsmidler | 194 | 22 186 | 30 915 | 21 | 10 | 96 | 39 | 6 434 | 4 | 124 | 56 | 71 |
| Sum eiendeler | 194 | 22 186 | 30 915 | 27 837 | 13 813 | 6 760 | 6 442 | 6 747 | 6 521 | 6 280 | 5 959 | 5 905 |
| Sum innskutt egenkapital | 2 150 | 2 150 | 2 150 | 2 150 | 2 150 | 2 150 | 2 150 | 2 150 | 150 | 150 | 150 | 150 |
| Sum opptjent egenkapital | −13 241 | −13 566 | −9 966 | −5 330 | −3 607 | −2 375 | −2 103 | −1 108 | −860 | −547 | −336 | −145 |
| Sum egenkapital | −11 091 | −11 416 | −7 816 | −3 180 | −1 457 | −225 | 47 | 1 042 | −710 | −397 | −186 | 5 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 11 197 | 12 714 | 12 258 | 10 432 | 2 441 | 6 979 | 6 382 | 5 690 | 7 210 | 6 589 | 6 143 | 5 900 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 12 714 | 12 258 | 10 432 | 2 441 | 6 979 | 6 382 | 5 690 | – | – | – | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 88 | 20 888 | 26 473 | 20 585 | 12 829 | 6 | 14 | 14 | 21 | 88 | 2 | 0 |
| Sum gjeld | 11 285 | 33 602 | 38 731 | 31 017 | 15 270 | 6 985 | 6 396 | 5 705 | 7 231 | 6 677 | 6 145 | 5 900 |
| Sum egenkapital og gjeld | 194 | 22 186 | 30 915 | 27 837 | 13 813 | 6 760 | 6 442 | 6 747 | 6 521 | 6 280 | 5 959 | 5 905 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 5,6 % | 3,8 % | – | – | – | – | – | 27,1 % | −23,3 % | 44,2 % | 74 % | −99,9 % |
| Resultatmargin | 1,4 % | −23,2 % | – | – | – | – | – | −159,1 % | −322,5 % | −124,9 % | −123 % | −322,4 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 2,2 | 1,06 | 1,17 | 0 | 0 | 16,76 | 2,77 | 455,51 | 0,17 | 1,41 | 26,11 | – |
| Gjeldsgrad | – | – | – | – | – | – | 137,37 | 5,47 | – | – | – | – |
| Egenkapitalrentabilitet | −2,9 % | 31,5 % | 51,3 % | 56,3 % | 84,6 % | 120,7 % | – | −23,8 % | 44,1 % | 53,2 % | 102,6 % | – |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 53,5 % | – | – | – | – | – | – | 60,8 % | −42,6 % | 9 % | 244,4 % | – |
| Arbeidskapital | 105 499 kr | 1,3 mill kr | 4,4 mill kr | −20,6 mill kr | −12,8 mill kr | 90 252 kr | 24 659 kr | 6,4 mill kr | −17 567 kr | 36 272 kr | 54 134 kr | 70 672 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller3
Underenheter (1)
Utvikling og salg av byggeprosjekter · OSLO |
Selger du til selskaper som HØYBRÅTENVEIEN 64 AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.