ETNE CAMPING AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 2 610 101 NOK |
| 2012 | 5 409 594 NOK |
| 2013 | 6 328 397 NOK |
| 2014 | 6 673 114 NOK |
| 2015 | 7 030 780 NOK |
| 2016 | 7 042 048 NOK |
| 2017 | 4 878 015 NOK |
| 2018 | 5 173 838 NOK |
| 2019 | 5 106 893 NOK |
| 2020 | 4 385 342 NOK |
| 2021 | 5 208 047 NOK |
| 2022 | 5 996 613 NOK |
| 2023 | 5 556 366 NOK |
| 2024 | 5 608 482 NOK |
| 2025 | 5 812 981 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Negativ egenkapital — gjelden overstiger eiendelene.
Roller5
Formål
Drive campingplass med utleie av hytter, campingvognplass, teltplass. Drive kafé, kiosk, catering og selskapslokaler. Delta i lignende selskaper og virksomhet.
Kunngjøringer3
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 5 608 | 5 556 | 5 997 | 5 208 | 4 385 | 5 107 | 5 174 | 4 878 | 7 042 | 7 031 | 6 673 | 6 328 | 5 410 | 2 610 |
| Sum kostnader | 6 023 | 5 573 | 6 624 | 5 370 | 4 023 | 4 974 | 5 004 | 4 444 | 6 790 | 7 158 | 7 048 | 6 066 | 5 242 | 2 150 |
| Driftsresultat | −415 | −16 | −627 | −162 | 362 | 133 | 170 | 434 | 252 | −127 | −375 | 262 | 168 | 460 |
| Sum finansinntekter | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | – |
| Sum finanskostnader | 23 | 23 | 7 | 7 | 28 | 39 | 27 | 24 | 24 | 25 | 4 | 3 | 14 | – |
| Netto finans | −21 | −23 | −7 | −7 | −26 | −36 | −25 | −23 | −21 | −22 | −3 | 0 | −12 | −3 |
| Resultat før skattekostnad | −435 | −39 | −634 | −169 | 336 | 96 | 145 | 411 | 230 | −150 | −378 | 262 | 156 | 457 |
| Årsresultat | −680 | −31 | −455 | −133 | 261 | 74 | 110 | 310 | 169 | −120 | −278 | 188 | 111 | 329 |
| Sum overføringer og disponeringer | −680 | −31 | −455 | −133 | 261 | 74 | 110 | 310 | 169 | −120 | −278 | 188 | 111 | 329 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | – | 245 | 236 | 57 | 21 | 32 | 21 | 7 | 59 | 120 | 91 | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 522 | 651 | 556 | 663 | 601 | 416 | 514 | 666 | 845 | 1 047 | 1 290 | 661 | 435 | 128 |
| Sum anleggsmidler | 522 | 896 | 792 | 720 | 621 | 448 | 535 | 673 | 903 | 1 167 | 1 380 | 661 | 435 | 128 |
| Sum fordringer | 220 | 165 | 148 | 159 | 1 211 | 726 | 665 | 652 | 766 | 543 | 102 | 395 | 228 | 630 |
| Sum omløpsmidler | 354 | 405 | 411 | 376 | 1 573 | 1 310 | 1 264 | 1 192 | 971 | 812 | 379 | 768 | 540 | 910 |
| Sum eiendeler | 876 | 1 301 | 1 203 | 1 096 | 2 194 | 1 758 | 1 799 | 1 865 | 1 874 | 1 979 | 1 759 | 1 428 | 975 | 1 038 |
| Sum innskutt egenkapital | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 |
| Sum opptjent egenkapital | −1 291 | −611 | −580 | −125 | 8 | 322 | 248 | 139 | 134 | −35 | 85 | 363 | 340 | 329 |
| Sum egenkapital | −1 181 | −501 | −470 | −15 | 118 | 432 | 358 | 249 | 244 | 75 | 195 | 473 | 450 | 439 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 9 | 12 | 7 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 12 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 2 057 | 1 802 | 1 674 | 1 111 | 2 076 | 1 326 | 1 440 | 1 616 | 1 631 | 1 904 | 1 564 | 947 | 513 | 592 |
| Sum gjeld | 2 057 | 1 802 | 1 674 | 1 111 | 2 076 | 1 326 | 1 440 | 1 616 | 1 631 | 1 904 | 1 564 | 956 | 525 | 599 |
| Sum egenkapital og gjeld | 876 | 1 301 | 1 203 | 1 096 | 2 194 | 1 758 | 1 799 | 1 865 | 1 874 | 1 979 | 1 759 | 1 428 | 975 | 1 038 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −7,4 % | −0,3 % | −10,5 % | −3,1 % | 8,3 % | 2,6 % | 3,3 % | 8,9 % | 3,6 % | −1,8 % | −5,6 % | 4,1 % | 3,1 % | 17,6 % |
| Resultatmargin | −12,1 % | −0,5 % | −7,6 % | −2,6 % | 5,9 % | 1,5 % | 2,1 % | 6,4 % | 2,4 % | −1,7 % | −4,2 % | 3 % | 2,1 % | 12,6 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,17 | 0,22 | 0,25 | 0,34 | 0,76 | 0,99 | 0,88 | 0,74 | 0,6 | 0,43 | 0,24 | 0,81 | 1,05 | 1,54 |
| Gjeldsgrad | – | – | – | – | 17,63 | 3,07 | 4,02 | 6,5 | 6,7 | 25,56 | 8,03 | 2,02 | 1,17 | 1,36 |
| Egenkapitalrentabilitet | 57,6 % | 6,1 % | 96,8 % | 879,5 % | 221,3 % | 17,1 % | 30,6 % | 124,7 % | 69,4 % | −161,3 % | −142,8 % | 39,8 % | 24,6 % | 75 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 0,9 % | −7,3 % | 15,1 % | 18,8 % | −14,1 % | −1,3 % | 6,1 % | −30,7 % | 0,2 % | 5,4 % | 5,4 % | 17 % | 107,3 % | – |
| Arbeidskapital | −1,7 mill kr | −1,4 mill kr | −1,3 mill kr | −734 866 kr | −503 636 kr | −15 409 kr | −176 376 kr | −424 323 kr | −659 798 kr | −1,1 mill kr | −1,2 mill kr | −178 961 kr | 27 074 kr | 317 871 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller5
Underenheter (1)
Drift av campingplasser · ETNE | 21 ans. |
Selger du til selskaper som ETNE CAMPING AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.