XTENSO EVENT AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2016 | Ikke tilgjengelig |
| 2017 | 1 872 923 NOK |
| 2018 | 2 416 844 NOK |
| 2019 | 7 800 971 NOK |
| 2020 | 1 906 736 NOK |
| 2021 | 2 469 952 NOK |
| 2022 | 1 943 778 NOK |
| 2023 | 4 412 543 NOK |
| 2024 | 6 142 340 NOK |
| 2025 | 15 333 824 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller6
Formål
Arrangering av kurs, konferanser, seminar, firmaturer, gruppeturer og andre arrangement i Norge og utlandet og annet som naturlig faller sammen med dette. Videre lager vi websider og bistår kunder med synlighet på sosiale medier. Vi skriver reiseblogg og designer strikkeplagg for salg av oppskrifter.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2016 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 15 334 | 6 142 | 4 413 | 1 944 | 2 470 | 1 907 | 7 801 | 2 417 | 1 873 | – |
| Sum kostnader | 13 643 | 5 976 | 3 911 | 1 653 | 1 782 | 1 589 | 7 326 | 2 172 | 1 601 | – |
| Driftsresultat | 1 691 | 166 | 501 | 291 | 688 | 318 | 475 | 245 | 272 | – |
| Sum finansinntekter | 159 | 59 | 10 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Sum finanskostnader | 13 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | – |
| Netto finans | 146 | 58 | 10 | −3 | 3 | −0 | 2 | −1 | −2 | 0 |
| Resultat før skattekostnad | 1 837 | 223 | 511 | 288 | 691 | 318 | 477 | 243 | 270 | 0 |
| Årsresultat | 1 418 | 182 | 403 | 223 | 537 | 245 | 361 | 187 | 206 | 0 |
| Sum overføringer og disponeringer | – | 182 | 403 | 223 | 537 | 245 | 361 | 187 | 206 | 0 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | 17 | – | – | – | – | 15 | – | – |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 |
| Sum fordringer | 367 | 392 | 687 | 77 | 37 | 51 | 1 | 115 | 31 | – |
| Sum investeringer | 95 | 44 | 34 | 29 | 33 | – | – | – | – | – |
| Sum omløpsmidler | 3 678 | 4 086 | 2 604 | 1 414 | 1 387 | 1 076 | 1 108 | 810 | 405 | 50 |
| Sum eiendeler | 3 678 | 4 086 | 2 621 | 1 414 | 1 387 | 1 076 | 1 108 | 824 | 405 | 50 |
| Sum innskutt egenkapital | 44 | 44 | 44 | 44 | 44 | 44 | 44 | 44 | 44 | 50 |
| Sum opptjent egenkapital | 1 713 | 945 | 1 013 | 760 | 837 | 600 | 555 | 394 | 206 | 0 |
| Sum egenkapital | 1 757 | 989 | 1 057 | 805 | 882 | 644 | 599 | 438 | 251 | 50 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 921 | 3 097 | 1 563 | 609 | 506 | 431 | 509 | 386 | 154 | – |
| Sum gjeld | 1 921 | 3 097 | 1 563 | 609 | 506 | 431 | 509 | 386 | 154 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 3 678 | 4 086 | 2 621 | 1 414 | 1 387 | 1 076 | 1 108 | 824 | 405 | 50 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 11 % | 2,7 % | 11,4 % | 15 % | 27,9 % | 16,7 % | 6,1 % | 10,1 % | 14,5 % | – |
| Resultatmargin | 9,3 % | 3 % | 9,1 % | 11,5 % | 21,7 % | 12,9 % | 4,6 % | 7,7 % | 11 % | – |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,91 | 1,32 | 1,67 | 2,32 | 2,74 | 2,49 | 2,18 | 2,1 | 2,63 | – |
| Gjeldsgrad | 1,09 | 3,13 | 1,48 | 0,76 | 0,57 | 0,67 | 0,85 | 0,88 | 0,61 | 0 |
| Egenkapitalrentabilitet | 80,7 % | 18,4 % | 38,1 % | 27,7 % | 60,9 % | 38 % | 60,3 % | 42,7 % | 82,3 % | 0 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 149,6 % | 39,2 % | 127 % | −21,3 % | 29,5 % | −75,6 % | 222,8 % | 29 % | – | – |
| Arbeidskapital | 1,8 mill kr | 989 133 kr | 1 mill kr | 804 597 kr | 881 508 kr | 644 442 kr | 599 367 kr | 423 385 kr | 250 805 kr | – |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller6
Underenheter (1)
Annen undervisning ellers · LILLESTRØM |
Selger du til selskaper som XTENSO EVENT AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.