UNICLEAN AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Tusen NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | Ikke tilgjengelig |
| 2012 | Ikke tilgjengelig |
| 2013 | Ikke tilgjengelig |
| 2014 | Ikke tilgjengelig |
| 2015 | Ikke tilgjengelig |
| 2016 | Ikke tilgjengelig |
| 2017 | Ikke tilgjengelig |
| 2018 | Ikke tilgjengelig |
| 2019 | Ikke tilgjengelig |
| 2020 | Ikke tilgjengelig |
| 2021 | 87 946 NOK |
| 2022 | 0 NOK |
| 2023 | Ikke tilgjengelig |
| 2024 | 0 NOK |
| 2025 | 85 530 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller3
Formål
Salg og utleie av kjemikalier og utstyr dertil, samt drift og utleie av solstudio.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2024, 2022, 2021, 2020, 2012, 2011 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 86 | 0 | 0 | 88 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum kostnader | 31 | 8 | 3 | 35 | 1 | – | – | – | – | −15 | 7 | 3 | 2 | 21 |
| Driftsresultat | 54 | −8 | −3 | 53 | −1 | – | – | – | – | 15 | −7 | −3 | −2 | −21 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | −0 |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto finans | 0 | 0 | −0 | 0 | −0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | −0 |
| Resultat før skattekostnad | 54 | −8 | −4 | 53 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | −6 | −3 | −2 | −21 |
| Årsresultat | 54 | −8 | −3 | 53 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | −6 | −74 | 69 | −21 |
| Sum overføringer og disponeringer | – | −8 | −3 | 53 | −1 | – | – | – | 0 | 15 | −6 | −74 | 69 | −21 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 1 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 71 | – |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 31 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 0 | 31 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 71 | – |
| Sum fordringer | 0 | 2 | 2 | 2 | – | – | – | – | – | – | – | – | 21 | 21 |
| Sum omløpsmidler | 5 | 8 | 49 | 66 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 | 29 | 29 |
| Sum eiendeler | 5 | 40 | 49 | 66 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 | 100 | 29 |
| Sum innskutt egenkapital | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Sum opptjent egenkapital | −95 | −149 | −139 | −136 | −190 | −188 | −188 | −188 | −188 | −188 | −203 | −197 | −123 | −192 |
| Sum egenkapital | 5 | −49 | −39 | −36 | −90 | −88 | −88 | −88 | −88 | −88 | −103 | −97 | −23 | −92 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 0 | 89 | 88 | 102 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 105 | 104 | 123 | 121 |
| Sum gjeld | 0 | 89 | 88 | 102 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 105 | 104 | 123 | 121 |
| Sum egenkapital og gjeld | 5 | 40 | 49 | 66 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 | 100 | 29 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 63,3 % | – | – | 60,7 % | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Resultatmargin | 63,3 % | – | – | 60,7 % | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | – | 0,09 | 0,55 | 0,65 | 0 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,07 | 0,24 | 0,24 |
| Gjeldsgrad | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Egenkapitalrentabilitet | – | 16,3 % | 7,2 % | −147,5 % | 1,4 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | −16,9 % | 6,3 % | 76 % | −297,5 % | 22,5 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | – | – | −100 % | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Arbeidskapital | 5 107 kr | −80 423 kr | −39 786 kr | −36 194 kr | −89 594 kr | −88 308 kr | −88 309 kr | −88 310 kr | −88 312 kr | −88 314 kr | −103 209 kr | −96 736 kr | −94 160 kr | −92 160 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller3
Selger du til selskaper som UNICLEAN AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.