SAFE4 SECURITY GROUP AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2013 | 2 136 687 NOK |
| 2014 | 15 312 981 NOK |
| 2015 | Ikke tilgjengelig |
| 2016 | 13 242 271 NOK |
| 2017 | 12 522 302 NOK |
| 2018 | 8 393 687 NOK |
| 2019 | 15 571 126 NOK |
| 2020 | 20 151 703 NOK |
| 2021 | 28 924 126 NOK |
| 2022 | 37 633 483 NOK |
| 2023 | 70 695 655 NOK |
| 2024 | 194 479 260 NOK |
| 2025 | 123 621 771 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller15
Formål
Levere sikkerhetsløsninger, salg av sikkerhetsrelaterte løsninger, loT-løsninger, monitorering/overvåkning og alarmbehandling lokalt og internasjonalt. Selskapets sekundær aktivitet vil være leveranser av drift, support og konsulenter til sikkerhetsbransjen. Selskapet skal listes som sikkerhets- og vaktselskap.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2024, 2013 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 123 622 | 194 479 | 70 696 | 37 633 | 28 924 | 20 152 | 15 571 | 8 394 | 12 522 | 13 242 | 15 313 | 2 137 |
| Sum kostnader | 152 906 | 229 157 | 95 404 | 65 897 | 64 109 | 44 470 | 97 040 | 56 790 | 51 958 | 50 193 | 13 309 | 1 876 |
| Driftsresultat | −29 284 | −34 678 | −24 709 | −28 264 | −35 185 | −24 319 | −81 469 | −48 397 | −39 436 | −36 951 | 2 004 | 261 |
| Sum finansinntekter | 5 410 | 3 567 | 1 703 | 1 153 | 318 | 188 | 544 | 96 | 24 | 34 | 5 | 0 |
| Sum finanskostnader | 7 831 | 19 441 | 12 075 | 4 426 | 5 112 | 14 780 | 14 256 | 6 875 | 4 586 | 736 | 7 | – |
| Netto finans | −2 421 | −15 874 | −10 372 | −3 273 | −4 794 | −14 592 | −13 712 | −6 779 | −4 562 | −702 | −2 | 0 |
| Resultat før skattekostnad | −31 705 | −50 552 | −35 080 | −31 537 | −39 979 | −38 911 | −95 181 | −55 176 | −43 998 | −37 653 | 2 002 | 261 |
| Årsresultat | −31 705 | −50 552 | −35 080 | −31 537 | −39 979 | −38 911 | −113 397 | −48 817 | −32 140 | −43 766 | 1 452 | 185 |
| Sum overføringer og disponeringer | −31 705 | −50 552 | −35 080 | 31 537 | −39 979 | −38 911 | −113 397 | −48 817 | −32 140 | −43 766 | 1 452 | 185 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 30 045 | 37 117 | 40 518 | 27 045 | 27 273 | 28 059 | 0 | 40 810 | 29 356 | 10 991 | 4 815 | – |
| Sum varige driftsmidler | 563 | 852 | 1 133 | 1 215 | 306 | 720 | 1 135 | 2 311 | 1 956 | 5 | 22 | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | 69 174 | 46 357 | 35 319 | 5 149 | 4 700 | 3 730 | 60 | 1 712 | 552 | 500 | 268 | – |
| Sum anleggsmidler | 99 782 | 84 326 | 76 970 | 33 409 | 32 278 | 32 509 | 1 195 | 44 833 | 31 864 | 11 496 | 5 105 | 0 |
| Sum fordringer | 8 743 | 32 521 | 26 772 | 30 297 | 7 516 | 30 658 | 15 194 | 13 207 | 12 687 | 6 344 | 2 967 | 1 706 |
| Sum omløpsmidler | 31 488 | 52 409 | 52 715 | 37 199 | 14 358 | 37 917 | 21 816 | 22 971 | 26 172 | 7 908 | 3 371 | 2 066 |
| Sum eiendeler | 131 270 | 136 735 | 129 685 | 70 608 | 46 636 | 70 426 | 23 010 | 67 804 | 58 036 | 19 404 | 8 475 | 2 066 |
| Sum innskutt egenkapital | 70 257 | 65 654 | 68 060 | 377 506 | 345 593 | 300 776 | 164 408 | 134 399 | 93 425 | 54 130 | 30 | 30 |
| Sum opptjent egenkapital | – | 0 | 0 | −362 197 | −330 660 | −290 681 | −251 771 | −138 374 | −89 556 | −57 416 | 1 637 | 185 |
| Sum egenkapital | 70 257 | 65 654 | 68 060 | 15 309 | 14 933 | 10 095 | −87 363 | −3 975 | 3 869 | −3 287 | 1 667 | 215 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 4 487 | 4 906 | 3 800 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | – | 1 | 9 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 40 750 | 25 067 | 25 175 | 15 000 | 373 | 478 | 589 | 1 455 | 1 673 | – | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | 45 237 | 29 972 | 28 975 | 15 278 | 373 | 478 | 589 | 1 455 | 1 673 | 0 | 1 | 9 |
| Sum kortsiktig gjeld | 15 775 | 41 109 | 32 651 | 40 021 | 31 330 | 59 854 | 109 784 | 70 324 | 52 493 | 22 691 | 6 807 | 1 842 |
| Sum gjeld | 61 013 | 71 081 | 61 626 | 55 299 | 31 703 | 60 331 | 110 373 | 71 779 | 54 167 | 22 691 | 6 808 | 1 852 |
| Sum egenkapital og gjeld | 131 270 | 136 735 | 129 685 | 70 608 | 46 636 | 70 426 | 23 010 | 67 804 | 58 036 | 19 404 | 8 475 | 2 066 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −23,7 % | −17,8 % | −34,9 % | −75,1 % | −121,6 % | −120,7 % | −523,2 % | −576,6 % | −314,9 % | −279 % | 13,1 % | 12,2 % |
| Resultatmargin | −25,7 % | −26 % | −49,6 % | −83,8 % | −138,2 % | −193,1 % | −728,3 % | −581,6 % | −256,7 % | −330,5 % | 9,5 % | 8,6 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 2 | 1,27 | 1,61 | 0,93 | 0,46 | 0,63 | 0,2 | 0,33 | 0,5 | 0,35 | 0,5 | 1,12 |
| Gjeldsgrad | 0,87 | 1,08 | 0,91 | 3,61 | 2,12 | 5,98 | – | – | 14 | – | 4,08 | 8,63 |
| Egenkapitalrentabilitet | −45,1 % | −77 % | −51,5 % | −206 % | −267,7 % | −385,5 % | 129,8 % | – | −830,7 % | – | 87,1 % | 86 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −36,4 % | 175,1 % | 87,9 % | 30,1 % | 43,5 % | 29,4 % | 85,5 % | −33 % | −5,4 % | – | 616,7 % | – |
| Arbeidskapital | 15,7 mill kr | 11,3 mill kr | 20,1 mill kr | −2,8 mill kr | −17 mill kr | −21,9 mill kr | −88 mill kr | −47,4 mill kr | −26,3 mill kr | −14,8 mill kr | −3,4 mill kr | 223 751 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller15
Vis 3 til
Underenheter (1)
Vakttjenester ikke nevnt annet sted · OSLO | 18 ans. |
Selger du til selskaper som SAFE4 SECURITY GROUP AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.