REVISJON RYFYLKE AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 10 918 315 NOK |
| 2012 | 10 819 525 NOK |
| 2013 | 11 712 600 NOK |
| 2014 | 12 052 700 NOK |
| 2015 | 12 926 689 NOK |
| 2016 | 13 955 725 NOK |
| 2017 | 13 430 115 NOK |
| 2018 | 13 458 316 NOK |
| 2019 | 14 035 400 NOK |
| 2020 | 15 255 211 NOK |
| 2021 | 17 315 995 NOK |
| 2022 | 20 737 563 NOK |
| 2023 | 22 295 725 NOK |
| 2024 | 25 386 843 NOK |
| 2025 | 27 548 456 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller7
Formål
Revisjon, regnskapsføring og økonomisk rådgivning samt hva som herved står i forbindelse.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 27 548 | 25 387 | 22 296 | 20 738 | 17 316 | 15 255 | 14 035 | 13 458 | 13 430 | 13 956 | 12 927 | 12 053 | 11 713 | 10 820 | 10 918 |
| Sum kostnader | 22 401 | 20 177 | 17 924 | 16 735 | 13 150 | 11 700 | 10 444 | 10 108 | 10 171 | 11 355 | 10 093 | 9 165 | 9 305 | 7 961 | 8 647 |
| Driftsresultat | 5 147 | 5 210 | 4 372 | 4 003 | 4 166 | 3 556 | 3 592 | 3 350 | 3 259 | 2 601 | 2 834 | 2 888 | 2 407 | 2 859 | 2 272 |
| Sum finansinntekter | 135 | 144 | 74 | 27 | 9 | 12 | 13 | 11 | 11 | 14 | 40 | 59 | 64 | 64 | 55 |
| Sum finanskostnader | 3 | 1 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | – | 0 | 1 | – | – | – | – |
| Netto finans | 131 | 143 | 74 | 27 | 9 | 11 | 13 | 11 | 11 | 13 | 39 | 59 | 64 | 64 | 55 |
| Resultat før skattekostnad | 5 279 | 5 353 | 4 446 | 4 029 | 4 174 | 3 567 | 3 605 | 3 361 | 3 269 | 2 614 | 2 873 | 2 946 | 2 472 | 2 922 | 2 327 |
| Årsresultat | 4 112 | 4 173 | 3 466 | 3 141 | 3 256 | 2 782 | 2 812 | 2 587 | 2 483 | 1 958 | 2 091 | 2 149 | 1 774 | 2 101 | 1 670 |
| Sum overføringer og disponeringer | 4 112 | 4 173 | 3 466 | 3 141 | 3 256 | 2 782 | 2 812 | 2 587 | 2 483 | 1 958 | 2 091 | 2 149 | 1 774 | 2 101 | 1 670 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 46 | 39 | 69 | 67 | 12 | 2 | – | – | – | 54 | 51 | 27 | 47 | 74 | 90 |
| Sum varige driftsmidler | 660 | 595 | 220 | 320 | 424 | 406 | 525 | 311 | 153 | 164 | 235 | 239 | 129 | 92 | 57 |
| Sum anleggsmidler | 706 | 634 | 289 | 387 | 436 | 408 | 525 | 311 | 153 | 218 | 286 | 266 | 176 | 166 | 147 |
| Sum fordringer | 3 728 | 4 024 | 4 689 | 3 826 | 2 497 | 2 952 | 2 706 | 2 553 | 3 546 | 2 091 | 1 536 | 1 292 | 1 070 | 931 | 1 144 |
| Sum omløpsmidler | 12 235 | 12 203 | 10 075 | 9 182 | 9 030 | 7 927 | 6 937 | 6 196 | 6 694 | 6 498 | 6 323 | 5 580 | 5 663 | 5 428 | 5 152 |
| Sum eiendeler | 12 941 | 12 836 | 10 364 | 9 569 | 9 466 | 8 335 | 7 462 | 6 507 | 6 847 | 6 716 | 6 609 | 5 847 | 5 839 | 5 593 | 5 299 |
| Sum innskutt egenkapital | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 |
| Sum opptjent egenkapital | 1 028 | 1 026 | 1 023 | 977 | 1 099 | 1 105 | 933 | 721 | 535 | 524 | 525 | 434 | 85 | 411 | 381 |
| Sum egenkapital | 1 178 | 1 176 | 1 173 | 1 127 | 1 249 | 1 256 | 1 083 | 872 | 685 | 674 | 676 | 584 | 235 | 561 | 532 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | 16 | 17 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 17 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 11 763 | 11 660 | 9 191 | 8 442 | 8 217 | 7 080 | 6 363 | 5 619 | 6 148 | 6 042 | 5 934 | 5 262 | 5 604 | 5 032 | 4 767 |
| Sum gjeld | 11 763 | 11 660 | 9 191 | 8 442 | 8 217 | 7 080 | 6 379 | 5 636 | 6 162 | 6 042 | 5 934 | 5 262 | 5 604 | 5 032 | 4 767 |
| Sum egenkapital og gjeld | 12 941 | 12 836 | 10 364 | 9 569 | 9 466 | 8 335 | 7 462 | 6 507 | 6 847 | 6 716 | 6 609 | 5 847 | 5 839 | 5 593 | 5 299 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 18,7 % | 20,5 % | 19,6 % | 19,3 % | 24,1 % | 23,3 % | 25,6 % | 24,9 % | 24,3 % | 18,6 % | 21,9 % | 24 % | 20,5 % | 26,4 % | 20,8 % |
| Resultatmargin | 14,9 % | 16,4 % | 15,6 % | 15,1 % | 18,8 % | 18,2 % | 20 % | 19,2 % | 18,5 % | 14 % | 16,2 % | 17,8 % | 15,2 % | 19,4 % | 15,3 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,04 | 1,05 | 1,1 | 1,09 | 1,1 | 1,12 | 1,09 | 1,1 | 1,09 | 1,08 | 1,07 | 1,06 | 1,01 | 1,08 | 1,08 |
| Gjeldsgrad | 9,98 | 9,91 | 7,83 | 7,49 | 6,58 | 5,64 | 5,89 | 6,47 | 9 | 8,97 | 8,78 | 9,01 | 23,81 | 8,97 | 8,97 |
| Egenkapitalrentabilitet | 349 % | 354,8 % | 295,4 % | 278,6 % | 260,7 % | 221,6 % | 259,5 % | 296,8 % | 362,5 % | 290,6 % | 309,5 % | 367,8 % | 753,9 % | 374,6 % | 314,1 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 8,5 % | 13,9 % | 7,5 % | 19,8 % | 13,5 % | 8,7 % | 4,3 % | 0,2 % | −3,8 % | 8 % | 7,3 % | 2,9 % | 8,3 % | −0,9 % | – |
| Arbeidskapital | 472 337 kr | 542 663 kr | 883 971 kr | 740 546 kr | 813 392 kr | 847 477 kr | 574 683 kr | 577 311 kr | 545 289 kr | 455 661 kr | 389 399 kr | 318 164 kr | 59 413 kr | 395 407 kr | 384 259 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller7
Underenheter (1)
Revisjon · TAU | 16 ans. |
Selger du til selskaper som REVISJON RYFYLKE AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.