RÅEL UTVIKLING AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Tusen NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 0 NOK |
| 2012 | 54 000 NOK |
| 2013 | 108 000 NOK |
| 2014 | 108 000 NOK |
| 2015 | 108 000 NOK |
| 2016 | 48 100 NOK |
| 2017 | 114 000 NOK |
| 2018 | 114 000 NOK |
| 2019 | 114 000 NOK |
| 2020 | Ikke tilgjengelig |
| 2021 | Ikke tilgjengelig |
| 2022 | Ikke tilgjengelig |
| 2023 | Ikke tilgjengelig |
| 2024 | Ikke tilgjengelig |
| 2025 | 327 726 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller6
Formål
Investering i aksjer, kjøp, utvikling, salg og drift av tomter og fast eiendom samt handel og hva hermed står i forbindelse.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 328 | – | – | – | – | – | 114 | 114 | 114 | 48 | 108 | 108 | 108 | 54 | 0 |
| Sum kostnader | 189 | – | – | – | – | – | 84 | 147 | 250 | 152 | 123 | 54 | 93 | 80 | 25 |
| Driftsresultat | 139 | – | – | – | – | – | 30 | −33 | −136 | −104 | −15 | 54 | 15 | −26 | −25 |
| Sum finansinntekter | – | – | – | – | – | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Sum finanskostnader | – | – | – | – | – | – | 4 | 4 | 2 | – | – | – | – | 0 | – |
| Netto finans | −148 | – | – | – | – | – | −4 | −4 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Resultat før skattekostnad | −9 | – | – | – | – | – | 26 | −37 | −138 | −104 | −14 | 55 | 15 | −25 | −24 |
| Årsresultat | −9 | – | – | – | – | – | 26 | −37 | −138 | −104 | −14 | 53 | 15 | −25 | −24 |
| Sum overføringer og disponeringer | −9 | – | – | – | – | – | −26 | 37 | −138 | 104 | 14 | −53 | 15 | 25 | 24 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 25 147 | 24 385 | 24 385 | 24 385 | 24 385 | 24 385 | 21 410 | 21 410 | 21 410 | 18 903 | 18 853 | 18 706 | 18 494 | 17 439 | 14 736 |
| Sum finansielle anleggsmidler | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 2 480 | 2 480 | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 25 147 | 24 385 | 24 385 | 24 385 | 24 385 | 24 385 | 21 410 | 21 410 | 21 410 | 21 382 | 21 333 | 18 706 | 18 494 | 17 439 | 14 736 |
| Sum fordringer | 190 | 36 | 62 | 27 | 25 | 22 | 8 | 4 | 4 | 70 | 50 | 9 | – | – | – |
| Sum omløpsmidler | 342 | 213 | 297 | 705 | 109 | 303 | 56 | 29 | 44 | 122 | 283 | 215 | 39 | 201 | 254 |
| Sum eiendeler | 25 489 | 24 598 | 24 682 | 25 090 | 24 494 | 24 688 | 21 466 | 21 439 | 21 454 | 21 504 | 21 616 | 18 921 | 18 533 | 17 640 | 14 990 |
| Sum innskutt egenkapital | 23 639 | 23 639 | 23 639 | 23 639 | 22 499 | 22 499 | 21 600 | 21 600 | 21 600 | 21 600 | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 |
| Sum opptjent egenkapital | −1 251 | −1 242 | −1 220 | −893 | −430 | −611 | −277 | −303 | −266 | −99 | 4 | 19 | −34 | −50 | −24 |
| Sum egenkapital | 22 388 | 22 397 | 22 419 | 22 746 | 22 068 | 21 887 | 21 323 | 21 297 | 21 334 | 21 501 | 15 004 | 15 019 | 14 966 | 14 950 | 14 976 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 2 915 | 2 182 | 2 250 | 2 333 | 2 417 | 2 791 | 137 | 133 | – | – | 6 600 | 3 900 | 3 500 | 2 550 | – |
| Sum langsiktig gjeld | – | 2 182 | 2 250 | 2 333 | 2 417 | 2 791 | 137 | 133 | 0 | 0 | 6 600 | 3 900 | 3 500 | 2 550 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 185 | 19 | 13 | 11 | 9 | 10 | 6 | 9 | 120 | 3 | 12 | 2 | 67 | 139 | 15 |
| Sum gjeld | 3 100 | 2 201 | 2 263 | 2 344 | 2 425 | 2 801 | 143 | 142 | 120 | 3 | 6 612 | 3 902 | 3 567 | 2 689 | 15 |
| Sum egenkapital og gjeld | 25 489 | 24 598 | 24 682 | 25 090 | 24 494 | 24 688 | 21 466 | 21 439 | 21 454 | 21 504 | 21 616 | 18 921 | 18 533 | 17 640 | 14 990 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 42,4 % | – | – | – | – | – | 26,4 % | −28,9 % | −119,2 % | −215,7 % | −13,4 % | 50,4 % | 13,9 % | −48,5 % | – |
| Resultatmargin | −2,6 % | – | – | – | – | – | 22,7 % | −32,3 % | −120,9 % | −215,3 % | −13,2 % | 49,3 % | 14 % | −46,6 % | – |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,84 | 11,47 | 22,81 | 65,1 | 12,4 | 30,58 | 9,01 | 3,16 | 0,37 | 38,16 | 24,41 | 111,56 | 0,58 | 1,44 | 17,43 |
| Gjeldsgrad | 0,14 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,11 | 0,13 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0 | 0,44 | 0,26 | 0,24 | 0,18 | 0 |
| Egenkapitalrentabilitet | −0 % | – | – | – | – | – | 0,1 % | −0,2 % | −0,7 % | −0,5 % | −0,1 % | 0,4 % | 0,1 % | −0,2 % | −0,2 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | – | – | – | – | – | – | 0 % | 0 % | 137 % | −55,5 % | 0 % | 0 % | 100 % | – | – |
| Arbeidskapital | 156 180 kr | 194 191 kr | 283 868 kr | 693 935 kr | 99 816 kr | 293 214 kr | 50 055 kr | 20 105 kr | −76 102 kr | 118 656 kr | 271 542 kr | 212 820 kr | −28 340 kr | 61 712 kr | 239 583 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller6
Underenheter (1)
Utleie av egen eller leid fast eiendom · TØNSBERG |
Selger du til selskaper som RÅEL UTVIKLING AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.