NAF CAMP MOLDE AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2013 | 8 224 106 NOK |
| 2014 | 8 864 043 NOK |
| 2015 | 9 897 300 NOK |
| 2016 | 10 133 892 NOK |
| 2017 | 10 131 983 NOK |
| 2018 | 10 502 747 NOK |
| 2019 | 10 470 862 NOK |
| 2020 | 11 487 676 NOK |
| 2021 | 11 672 939 NOK |
| 2022 | 13 422 393 NOK |
| 2023 | 14 838 969 NOK |
| 2024 | 15 791 323 NOK |
| 2025 | 19 008 414 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller7
Formål
Eie og drive campingplass i Molde for Norges Automobil-Forbund, avdeling Molde og Omegn.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 19 008 | 15 791 | 14 839 | 13 422 | 11 673 | 11 488 | 10 471 | 10 503 | 10 132 | 10 134 | 9 897 | 8 864 | 8 224 |
| Sum kostnader | 16 750 | 13 353 | 12 436 | 11 271 | 10 364 | 9 787 | 9 129 | 9 034 | 8 225 | 7 818 | 7 241 | 6 560 | 6 071 |
| Driftsresultat | 2 258 | 2 439 | 2 403 | 2 152 | 1 309 | 1 701 | 1 342 | 1 469 | 1 907 | 2 316 | 2 656 | 2 304 | 2 153 |
| Sum finansinntekter | 23 | 22 | 15 | 26 | 32 | 68 | 68 | 36 | 39 | 12 | 50 | 84 | 75 |
| Sum finanskostnader | 2 182 | 2 919 | 1 348 | 596 | 426 | 628 | 782 | 697 | 680 | 789 | 883 | 1 031 | 1 004 |
| Netto finans | −2 159 | −2 898 | −1 333 | −571 | −394 | −560 | −713 | −661 | −641 | −777 | −833 | −947 | −929 |
| Resultat før skattekostnad | 99 | −459 | 1 070 | 1 581 | 915 | 1 141 | 628 | 808 | 1 266 | 1 539 | 1 824 | 1 358 | 1 224 |
| Årsresultat | 79 | −671 | 835 | 1 233 | 714 | 890 | 490 | 644 | 982 | 1 185 | 1 401 | 991 | 920 |
| Totalresultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | 991 | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 79 | −671 | 835 | 1 233 | 714 | 890 | 490 | 644 | 982 | 1 185 | 1 401 | 991 | 920 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 489 | 406 | 278 | 178 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 46 801 | 36 970 | 35 126 | 28 160 | 28 379 | 29 971 | 31 872 | 33 748 | 30 044 | 30 610 | 28 985 | 29 523 | 30 554 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 4 807 | 4 802 | 6 229 | 6 229 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Sum anleggsmidler | 52 097 | 42 178 | 41 633 | 34 566 | 28 381 | 29 973 | 31 874 | 33 750 | 30 046 | 30 612 | 28 987 | 29 526 | 30 556 |
| Sum fordringer | 625 | 1 469 | 414 | 891 | 797 | 443 | 351 | 339 | 597 | 588 | 417 | 356 | 399 |
| Sum omløpsmidler | 1 824 | 1 625 | 1 832 | 2 421 | 2 972 | 3 638 | 5 114 | 4 420 | 4 414 | 3 196 | 5 222 | 4 081 | 3 260 |
| Sum eiendeler | 53 921 | 43 803 | 43 465 | 36 988 | 31 353 | 33 611 | 36 988 | 38 170 | 34 461 | 33 808 | 34 209 | 33 607 | 33 816 |
| Sum innskutt egenkapital | 5 100 | 5 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Sum opptjent egenkapital | 15 476 | 15 397 | 16 068 | 15 234 | 14 000 | 13 286 | 12 397 | 11 907 | 11 263 | 10 280 | 9 095 | 7 694 | 6 702 |
| Sum egenkapital | 20 576 | 20 497 | 16 168 | 15 334 | 14 100 | 13 386 | 12 497 | 12 007 | 11 363 | 10 380 | 9 195 | 7 794 | 6 802 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 181 | 341 | 480 | 615 | 751 | 880 | 1 019 | 1 063 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 32 263 | 20 401 | 5 000 | 5 000 | 15 564 | 19 064 | 23 231 | 24 747 | 20 736 | 21 789 | 22 938 | 24 087 | 25 236 |
| Sum langsiktig gjeld | 32 263 | 20 401 | 26 064 | 19 100 | 15 583 | 19 245 | 23 571 | 25 227 | 21 350 | 22 540 | 23 818 | 25 106 | 26 299 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 082 | 2 904 | 1 233 | 2 554 | 1 670 | 980 | 920 | 936 | 1 748 | 887 | 1 196 | 707 | 714 |
| Sum gjeld | 33 345 | 23 306 | 27 296 | 21 654 | 17 253 | 20 224 | 24 492 | 26 163 | 23 098 | 23 427 | 25 014 | 25 813 | 27 014 |
| Sum egenkapital og gjeld | 53 921 | 43 803 | 43 465 | 36 988 | 31 353 | 33 611 | 36 988 | 38 170 | 34 461 | 33 808 | 34 209 | 33 607 | 33 816 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 11,9 % | 15,4 % | 16,2 % | 16 % | 11,2 % | 14,8 % | 12,8 % | 14 % | 18,8 % | 22,9 % | 26,8 % | 26 % | 26,2 % |
| Resultatmargin | 0,4 % | −4,3 % | 5,6 % | 9,2 % | 6,1 % | 7,7 % | 4,7 % | 6,1 % | 9,7 % | 11,7 % | 14,2 % | 11,2 % | 11,2 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,69 | 0,56 | 1,49 | 0,95 | 1,78 | 3,71 | 5,56 | 4,72 | 2,53 | 3,6 | 4,37 | 5,78 | 4,56 |
| Gjeldsgrad | 1,62 | 1,14 | 1,69 | 1,41 | 1,22 | 1,51 | 1,96 | 2,18 | 2,03 | 2,26 | 2,72 | 3,31 | 3,97 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,4 % | −3,3 % | 5,2 % | 8 % | 5,1 % | 6,7 % | 3,9 % | 5,4 % | 8,6 % | 11,4 % | 15,2 % | 12,7 % | 13,5 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 20,4 % | 6,4 % | 10,6 % | 15 % | 1,6 % | 9,7 % | −0,3 % | 3,7 % | −0 % | 2,4 % | 11,7 % | 7,8 % | – |
| Arbeidskapital | 742 037 kr | −1,3 mill kr | 599 623 kr | −132 649 kr | 1,3 mill kr | 2,7 mill kr | 4,2 mill kr | 3,5 mill kr | 2,7 mill kr | 2,3 mill kr | 4 mill kr | 3,4 mill kr | 2,5 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller7
Underenheter (1)
Drift av campingplasser · MOLDE | 6 ans. |
Selger du til selskaper som NAF CAMP MOLDE AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.