MARTI AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 75 000 NOK |
| 2012 | 1 500 000 NOK |
| 2013 | 3 727 343 NOK |
| 2014 | 11 100 282 NOK |
| 2015 | 22 981 747 NOK |
| 2016 | 31 054 068 NOK |
| 2017 | 33 059 497 NOK |
| 2018 | 39 974 786 NOK |
| 2019 | 45 846 323 NOK |
| 2020 | 38 443 226 NOK |
| 2021 | 42 758 828 NOK |
| 2022 | 35 309 782 NOK |
| 2023 | 26 269 145 NOK |
| 2024 | 17 434 586 NOK |
| 2025 | 18 308 408 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Entreprenørvirksomhet samt annet som naturlig står i forbindelse med dette, samt deltakelse i andre selskaper innen samme bransje.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2012, 2011 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 18 308 | 17 435 | 26 269 | 35 310 | 42 759 | 38 443 | 45 846 | 39 975 | 33 059 | 31 054 | 22 982 | 11 100 | 3 727 | 1 500 | 75 |
| Sum kostnader | 17 963 | 17 042 | 25 494 | 38 233 | 41 318 | 37 400 | 44 589 | 39 070 | 34 939 | 24 655 | 20 697 | 10 580 | 3 357 | 1 476 | 87 |
| Driftsresultat | 345 | 393 | 775 | −2 923 | 1 441 | 1 043 | 1 258 | 905 | −1 879 | 6 399 | 2 284 | 521 | 370 | 24 | −12 |
| Sum finansinntekter | 3 | 8 | 77 | 3 943 | 10 | 626 | 58 | 705 | 3 | 2 | 4 | 12 | 6 | 17 | – |
| Sum finanskostnader | 15 | 16 | 147 | 95 | 481 | 303 | 799 | 1 555 | 11 801 | 6 076 | 1 917 | 414 | 249 | 7 | – |
| Netto finans | −13 | −8 | −70 | 3 848 | −471 | 324 | −741 | −849 | −11 798 | −6 075 | −1 913 | −402 | −242 | 9 | 13 |
| Resultat før skattekostnad | 332 | 385 | 705 | 925 | 969 | 1 367 | 516 | 55 | −13 677 | 324 | 372 | 118 | 128 | 34 | 1 |
| Årsresultat | 332 | 385 | 705 | 925 | 969 | 1 367 | 516 | 55 | −13 658 | −778 | 403 | 60 | 114 | 24 | 1 |
| Totalresultat | 332 | 385 | 705 | 925 | 969 | 1 367 | 516 | 55 | −13 658 | −778 | 403 | 60 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 332 | 385 | 705 | 925 | 969 | 1 367 | 516 | 55 | −13 658 | −778 | 403 | 60 | 114 | 24 | 1 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 7 602 | 7 610 | 7 617 | 7 660 | 10 740 | 19 935 | 8 768 | 9 279 | 9 587 | 9 730 | 9 837 | 9 775 | 9 919 | 348 | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | – | – | – | 3 315 | 3 927 | 4 401 | – | – | – | – | – | – | – | – | 18 |
| Sum anleggsmidler | 7 602 | 7 610 | 7 617 | 10 975 | 14 667 | 24 336 | 8 768 | 9 279 | 9 587 | 9 730 | 9 837 | 9 775 | 9 919 | 348 | 18 |
| Sum fordringer | 2 066 | 1 771 | 4 865 | 8 994 | 11 667 | 6 287 | 19 589 | 19 090 | 28 821 | 22 863 | 9 569 | 5 907 | 3 700 | 1 103 | 75 |
| Sum investeringer | – | – | – | – | – | – | 13 925 | 13 925 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum omløpsmidler | 10 867 | 10 211 | 10 863 | 15 122 | 19 274 | 13 701 | 35 640 | 36 875 | 31 729 | 25 461 | 11 006 | 6 352 | 5 618 | 3 542 | 3 062 |
| Sum eiendeler | 18 469 | 17 821 | 18 481 | 26 097 | 33 941 | 38 037 | 44 408 | 46 154 | 41 316 | 35 191 | 20 844 | 16 127 | 15 537 | 3 890 | 3 080 |
| Sum innskutt egenkapital | 5 736 | 5 736 | 5 736 | 5 736 | 5 736 | 5 736 | 5 736 | 19 000 | 19 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 |
| Sum opptjent egenkapital | 4 684 | 4 351 | 3 966 | 3 261 | 2 336 | 1 367 | – | −13 780 | −13 835 | −177 | 601 | 198 | 139 | 25 | 1 |
| Sum egenkapital | 10 420 | 10 088 | 9 702 | 8 998 | 8 073 | 7 103 | 5 736 | 5 220 | 5 165 | 2 823 | 3 601 | 3 198 | 3 139 | 3 025 | 3 001 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 19 | – | 21 | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | – | – | – | 12 928 | 13 128 | 27 133 | 26 675 | 27 552 | 21 904 | 11 744 | 10 304 | 10 550 | 305 | – |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 12 928 | 13 128 | 27 133 | 26 675 | 27 552 | 21 923 | 11 744 | 10 325 | 10 550 | 305 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 8 049 | 7 733 | 8 778 | 17 100 | 12 940 | 17 805 | 11 538 | 14 260 | 8 600 | 10 445 | 5 499 | 2 604 | 1 848 | 559 | 79 |
| Sum gjeld | 8 049 | 7 733 | 8 778 | 17 100 | 25 868 | 30 933 | 38 671 | 40 935 | 36 151 | 32 368 | 17 243 | 12 928 | 12 398 | 864 | 79 |
| Sum egenkapital og gjeld | 18 469 | 17 821 | 18 481 | 26 097 | 33 941 | 38 037 | 44 408 | 46 154 | 41 316 | 35 191 | 20 844 | 16 127 | 15 537 | 3 890 | 3 080 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 1,9 % | 2,3 % | 2,9 % | −8,3 % | 3,4 % | 2,7 % | 2,7 % | 2,3 % | −5,7 % | 20,6 % | 9,9 % | 4,7 % | 9,9 % | 1,6 % | −15,6 % |
| Resultatmargin | 1,8 % | 2,2 % | 2,7 % | 2,6 % | 2,3 % | 3,6 % | 1,1 % | 0,1 % | −41,3 % | −2,5 % | 1,8 % | 0,5 % | 3,1 % | 1,6 % | 1,6 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,35 | 1,32 | 1,24 | 0,88 | 1,49 | 0,77 | 3,09 | 2,59 | 3,69 | 2,44 | 2 | 2,44 | 3,04 | 6,33 | 38,92 |
| Gjeldsgrad | 0,77 | 0,77 | 0,9 | 1,9 | 3,2 | 4,35 | 6,74 | 7,84 | 7 | 11,47 | 4,79 | 4,04 | 3,95 | 0,29 | 0,03 |
| Egenkapitalrentabilitet | 3,2 % | 3,8 % | 7,3 % | 10,3 % | 12 % | 19,3 % | 9 % | 1,1 % | −264,5 % | −27,6 % | 11,2 % | 1,9 % | 3,6 % | 0,8 % | 0 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 5 % | −33,6 % | −25,6 % | −17,4 % | 11,2 % | −16,1 % | 14,7 % | 20,9 % | 6,5 % | 35,1 % | 107 % | 197,8 % | 148,5 % | 1 900 % | – |
| Arbeidskapital | 2,8 mill kr | 2,5 mill kr | 2,1 mill kr | −2 mill kr | 6,3 mill kr | −4,1 mill kr | 24,1 mill kr | 22,6 mill kr | 23,1 mill kr | 15 mill kr | 5,5 mill kr | 3,7 mill kr | 3,8 mill kr | 3 mill kr | 3 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Bygging av broer og tunneler · OSLO | 6 ans. |
Selger du til selskaper som MARTI AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.