KVITNES CAMPING AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 777 997 NOK |
| 2012 | 247 000 NOK |
| 2013 | 1 077 704 NOK |
| 2014 | 1 819 081 NOK |
| 2015 | 5 587 041 NOK |
| 2016 | 6 900 208 NOK |
| 2017 | 3 081 073 NOK |
| 2018 | 2 822 609 NOK |
| 2019 | 3 673 891 NOK |
| 2020 | 1 752 519 NOK |
| 2021 | 3 416 719 NOK |
| 2022 | 7 817 474 NOK |
| 2023 | 3 012 586 NOK |
| 2024 | 3 337 422 NOK |
| 2025 | 3 939 289 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Drive campingplass, kafe/restaurant/kioskdrift.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2012 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 3 939 | 3 337 | 3 013 | 7 817 | 3 417 | 1 753 | 3 674 | 2 823 | 3 081 | 6 900 | 5 587 | 1 819 | 1 078 | 247 | 778 |
| Sum kostnader | 2 542 | 2 270 | 3 051 | 3 145 | 2 359 | 1 793 | 2 964 | 3 366 | 3 110 | 4 890 | 4 030 | 1 598 | 1 577 | 623 | 314 |
| Driftsresultat | 1 397 | 1 068 | −38 | 4 672 | 1 058 | −40 | 710 | −544 | −29 | 2 010 | 1 557 | 221 | −499 | −376 | 464 |
| Sum finansinntekter | – | – | 0 | 1 | – | 0 | 1 | 3 | 3 | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | – |
| Sum finanskostnader | 5 | 0 | 15 | 32 | 61 | 70 | 93 | 93 | 22 | 5 | 45 | 62 | 80 | 31 | – |
| Netto finans | −5 | −0 | −15 | −32 | −61 | −70 | −93 | −90 | −19 | −1 | −42 | −62 | −79 | −30 | −40 |
| Resultat før skattekostnad | 1 392 | 1 068 | −53 | 4 640 | 997 | −110 | 617 | −633 | −48 | 2 009 | 1 516 | 159 | −578 | −406 | 423 |
| Årsresultat | 1 075 | 833 | −46 | 3 618 | 777 | −86 | 480 | −500 | −50 | 1 498 | 1 270 | 104 | −451 | −406 | 423 |
| Totalresultat | 1 075 | 833 | −46 | – | – | – | – | – | – | – | – | 104 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 1 075 | 833 | −46 | 3 618 | 777 | −86 | 480 | −500 | −50 | 1 498 | 1 270 | 104 | −451 | −406 | 423 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 35 | 8 | – | – | – | 139 | 115 | 252 | 118 | 120 | 97 | – | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 1 114 | 1 822 | 2 126 | 2 451 | 2 138 | 2 171 | 2 405 | 2 112 | 1 727 | 1 427 | 1 637 | 883 | 929 | 1 141 | 1 358 |
| Sum finansielle anleggsmidler | – | 2 424 | 2 397 | – | – | – | – | 3 | – | – | 31 | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 1 150 | 4 255 | 4 523 | 2 451 | 2 138 | 2 310 | 2 519 | 2 366 | 1 846 | 1 547 | 1 765 | 883 | 929 | 1 141 | 1 358 |
| Sum fordringer | 502 | 90 | 85 | 2 342 | 1 516 | 1 257 | 1 268 | 1 148 | 1 003 | 183 | 750 | 533 | 585 | 105 | 27 |
| Sum omløpsmidler | 2 306 | 1 918 | 2 158 | 5 178 | 2 377 | 1 780 | 1 910 | 1 927 | 3 068 | 1 389 | 2 108 | 607 | 647 | 142 | 180 |
| Sum eiendeler | 3 456 | 6 173 | 6 682 | 7 629 | 4 515 | 4 090 | 4 429 | 4 293 | 4 914 | 2 936 | 3 873 | 1 490 | 1 575 | 1 283 | 1 538 |
| Sum innskutt egenkapital | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 |
| Sum opptjent egenkapital | 2 092 | 1 018 | 5 685 | 5 731 | 2 112 | 1 465 | 1 550 | 1 070 | 1 570 | 1 620 | 1 117 | −154 | −257 | −135 | −68 |
| Sum egenkapital | 2 692 | 1 618 | 6 285 | 6 331 | 2 712 | 2 065 | 2 150 | 1 670 | 2 170 | 2 220 | 1 717 | 446 | 343 | 465 | 532 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | 10 | 35 | 45 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | – | – | – | 1 478 | 1 896 | 1 979 | 2 229 | 2 479 | – | 1 011 | 889 | 1 067 | 538 | 633 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 10 | 35 | 1 523 | 1 896 | 1 979 | 2 229 | 2 479 | 0 | 1 011 | 889 | 1 067 | 538 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 763 | 4 555 | 387 | 1 263 | 279 | 129 | 300 | 394 | 264 | 716 | 1 145 | 154 | 166 | 280 | 373 |
| Sum gjeld | 763 | 4 555 | 397 | 1 298 | 1 803 | 2 025 | 2 279 | 2 623 | 2 744 | 716 | 2 156 | 1 044 | 1 233 | 817 | 1 006 |
| Sum egenkapital og gjeld | 3 456 | 6 173 | 6 682 | 7 629 | 4 515 | 4 090 | 4 429 | 4 293 | 4 914 | 2 936 | 3 873 | 1 490 | 1 575 | 1 283 | 1 538 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 35,5 % | 32 % | −1,3 % | 59,8 % | 31 % | −2,3 % | 19,3 % | −19,3 % | −0,9 % | 29,1 % | 27,9 % | 12,2 % | −46,3 % | −152,4 % | 59,6 % |
| Resultatmargin | 27,3 % | 25 % | −1,5 % | 46,3 % | 22,7 % | −4,9 % | 13,1 % | −17,7 % | −1,6 % | 21,7 % | 22,7 % | 5,7 % | −41,8 % | −164,6 % | 54,4 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 3,02 | 0,42 | 5,58 | 4,1 | 8,51 | 13,79 | 6,37 | 4,89 | 11,6 | 1,94 | 1,84 | 3,93 | 3,9 | 0,51 | 0,48 |
| Gjeldsgrad | 0,28 | 2,82 | 0,06 | 0,21 | 0,66 | 0,98 | 1,06 | 1,57 | 1,26 | 0,32 | 1,26 | 2,34 | 3,6 | 1,76 | 1,89 |
| Egenkapitalrentabilitet | 39,9 % | 51,5 % | −0,7 % | 57,2 % | 28,6 % | −4,1 % | 22,3 % | −29,9 % | −2,3 % | 67,5 % | 74 % | 23,3 % | −131,5 % | −87,3 % | 79,6 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 18 % | 10,8 % | −61,5 % | 128,8 % | 95 % | −52,3 % | 30,2 % | −8,4 % | −55,3 % | 23,5 % | 207,1 % | 68,8 % | 336,3 % | −68,3 % | – |
| Arbeidskapital | 1,5 mill kr | −2,6 mill kr | 1,8 mill kr | 3,9 mill kr | 2,1 mill kr | 1,7 mill kr | 1,6 mill kr | 1,5 mill kr | 2,8 mill kr | 672 653 kr | 963 447 kr | 452 507 kr | 480 963 kr | −137 742 kr | −193 107 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Drift av campingplasser · EVENSKJER | 9 ans. |
Selger du til selskaper som KVITNES CAMPING AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.