KJÆRTVEIT CAMPING AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 1 732 313 NOK |
| 2012 | Ikke tilgjengelig |
| 2013 | 1 484 263 NOK |
| 2014 | 1 636 375 NOK |
| 2015 | 1 715 524 NOK |
| 2016 | 1 781 382 NOK |
| 2017 | 1 853 600 NOK |
| 2018 | 2 063 185 NOK |
| 2019 | 1 973 859 NOK |
| 2020 | 1 383 159 NOK |
| 2021 | 1 967 410 NOK |
| 2022 | 2 598 828 NOK |
| 2023 | 2 651 401 NOK |
| 2024 | 2 808 711 NOK |
| 2025 | 2 979 807 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller7
Formål
Selskapet sitt føremål er hytte- og campingutleige, samt anna verksemd som naturleg fell under denne forretningsverksemda.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 2 980 | 2 809 | 2 651 | 2 599 | 1 967 | 1 383 | 1 974 | 2 063 | 1 854 | 1 781 | 1 716 | 1 636 | 1 484 | 1 732 |
| Sum kostnader | 2 348 | 2 290 | 2 345 | 2 015 | 1 891 | 1 460 | 1 888 | 1 875 | 1 684 | 1 483 | 1 301 | 1 093 | 1 049 | 934 |
| Driftsresultat | 632 | 519 | 306 | 584 | 77 | −77 | 86 | 188 | 170 | 298 | 414 | 544 | 435 | 799 |
| Sum finansinntekter | 73 | 68 | 32 | 13 | 5 | 5 | 3 | 5 | 2 | 4 | 6 | 9 | 20 | – |
| Sum finanskostnader | 225 | 257 | 268 | 193 | 141 | 153 | 204 | 212 | 226 | 160 | 86 | 98 | 90 | – |
| Netto finans | −151 | −188 | −237 | −180 | −136 | −148 | −200 | −208 | −224 | −156 | −80 | −89 | −70 | −87 |
| Resultat før skattekostnad | 481 | 330 | 70 | 404 | −59 | −225 | −115 | −19 | −55 | 143 | 334 | 455 | 365 | 712 |
| Årsresultat | 376 | 254 | 52 | 314 | −47 | −176 | −90 | −16 | −41 | 108 | 246 | 331 | 264 | 513 |
| Totalresultat | 376 | 254 | 52 | 314 | −47 | −176 | −90 | −16 | −41 | 108 | 246 | 331 | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 376 | 254 | 52 | 314 | −47 | −176 | −90 | −16 | −41 | 108 | 246 | 331 | 264 | 513 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 315 | 272 | 236 | 185 | 141 | 87 | 49 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 5 033 | 5 374 | 5 902 | 6 352 | 6 923 | 7 484 | 8 081 | 8 457 | 9 028 | 8 983 | 5 767 | 5 213 | 5 270 | 3 686 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 172 | 172 | 172 | 151 | 51 | 51 | 51 | 51 | 50 | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 5 519 | 5 818 | 6 310 | 6 688 | 7 115 | 7 622 | 8 181 | 8 520 | 9 078 | 8 983 | 5 767 | 5 213 | 5 270 | 3 686 |
| Sum fordringer | 106 | 63 | 88 | 205 | 180 | 208 | 53 | 76 | 186 | 424 | 286 | 221 | 175 | 22 |
| Sum omløpsmidler | 2 646 | 2 120 | 1 491 | 1 540 | 1 018 | 751 | 575 | 971 | 846 | 556 | 694 | 883 | 581 | 288 |
| Sum eiendeler | 8 165 | 7 938 | 7 801 | 8 228 | 8 133 | 8 373 | 8 756 | 9 492 | 9 925 | 9 540 | 6 461 | 6 096 | 5 851 | 3 974 |
| Sum innskutt egenkapital | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 |
| Sum opptjent egenkapital | 3 351 | 2 975 | 2 720 | 2 668 | 2 354 | 2 401 | 2 577 | 2 667 | 2 683 | 2 724 | 2 615 | 2 369 | 2 038 | 1 345 |
| Sum egenkapital | 3 452 | 3 077 | 2 822 | 2 770 | 2 456 | 2 503 | 2 679 | 2 769 | 2 785 | 2 826 | 2 717 | 2 471 | 2 140 | 1 447 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | – | – | 19 | 38 | 36 | 26 | 30 | 14 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 4 401 | 4 634 | 4 843 | 5 189 | 5 456 | 5 734 | 6 017 | 6 545 | 6 537 | 5 762 | 3 574 | 3 285 | 3 361 | 2 237 |
| Sum langsiktig gjeld | 4 401 | 4 634 | 4 843 | 5 189 | 5 456 | 5 734 | 6 017 | 6 545 | 6 556 | 5 799 | 3 610 | 3 311 | 3 391 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 312 | 228 | 135 | 269 | 220 | 136 | 60 | 177 | 584 | 914 | 133 | 314 | 321 | 276 |
| Sum gjeld | 4 713 | 4 862 | 4 978 | 5 458 | 5 676 | 5 870 | 6 077 | 6 723 | 7 140 | 6 714 | 3 743 | 3 625 | 3 712 | 2 527 |
| Sum egenkapital og gjeld | 8 165 | 7 938 | 7 801 | 8 228 | 8 133 | 8 373 | 8 756 | 9 492 | 9 925 | 9 540 | 6 461 | 6 096 | 5 851 | 3 974 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 21,2 % | 18,5 % | 11,6 % | 22,5 % | 3,9 % | −5,6 % | 4,3 % | 9,1 % | 9,2 % | 16,8 % | 24,1 % | 33,2 % | 29,3 % | 46,1 % |
| Resultatmargin | 12,6 % | 9 % | 2 % | 12,1 % | −2,4 % | −12,7 % | −4,6 % | −0,8 % | −2,2 % | 6,1 % | 14,4 % | 20,2 % | 17,8 % | 29,6 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 8,47 | 9,29 | 11,05 | 5,72 | 4,63 | 5,52 | 9,54 | 5,48 | 1,45 | 0,61 | 5,2 | 2,81 | 1,81 | 1,04 |
| Gjeldsgrad | 1,37 | 1,58 | 1,76 | 1,97 | 2,31 | 2,34 | 2,27 | 2,43 | 2,56 | 2,38 | 1,38 | 1,47 | 1,73 | 1,75 |
| Egenkapitalrentabilitet | 10,9 % | 8,3 % | 1,8 % | 11,3 % | −1,9 % | −7 % | −3,4 % | −0,6 % | −1,5 % | 3,8 % | 9,1 % | 13,4 % | 12,3 % | 35,4 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 6,1 % | 5,9 % | 2 % | 32,1 % | 42,2 % | −29,9 % | −4,3 % | 11,3 % | 4,1 % | 3,8 % | 4,8 % | 10,2 % | – | – |
| Arbeidskapital | 2,3 mill kr | 1,9 mill kr | 1,4 mill kr | 1,3 mill kr | 797 967 kr | 614 892 kr | 515 158 kr | 794 169 kr | 262 170 kr | −358 245 kr | 560 270 kr | 569 376 kr | 260 668 kr | 11 938 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller7
Underenheter (1)
Drift av campingplasser · EIDFJORD |
Selger du til selskaper som KJÆRTVEIT CAMPING AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.