JOBBKLAR UTVIKLING AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 136 391 249 NOK |
| 2012 | Ikke tilgjengelig |
| 2013 | 140 430 693 NOK |
| 2014 | 136 399 814 NOK |
| 2015 | 124 460 317 NOK |
| 2016 | 131 015 364 NOK |
| 2017 | 122 455 981 NOK |
| 2018 | 103 941 422 NOK |
| 2019 | 120 393 962 NOK |
| 2020 | 124 709 631 NOK |
| 2021 | 125 788 663 NOK |
| 2022 | 100 424 737 NOK |
| 2023 | 94 897 396 NOK |
| 2024 | 95 228 094 NOK |
| 2025 | 123 562 625 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller16
Formål
Å bidra til at personer som står utenfor arbeidslivet kommer i arbeid og at personer som står i fare for å falle ut av arbeidslivet beholder arbeidet. Dette skjer ved å samarbeide om arbeidsinkludering med andre virksomheter og ved produksjon av varer og tjenester i egen regi.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 123 563 | 95 228 | 94 897 | 100 425 | 125 789 | 124 710 | 120 394 | 103 941 | 122 456 | 131 015 | 124 460 | 136 400 | 140 431 | 136 391 |
| Sum kostnader | 114 404 | 85 810 | 90 530 | 95 179 | 117 171 | 119 394 | 116 036 | 100 831 | 122 960 | 135 088 | 124 885 | 139 162 | 137 706 | 134 418 |
| Driftsresultat | 9 158 | 9 418 | 4 367 | 5 246 | 8 617 | 5 316 | 4 358 | 3 110 | −504 | −4 073 | −425 | −2 762 | 2 724 | 1 973 |
| Sum finansinntekter | 1 133 | 704 | 616 | 503 | 476 | 654 | 616 | 614 | 805 | 879 | 1 266 | 1 833 | 1 965 | 1 996 |
| Sum finanskostnader | 1 149 | 1 235 | 1 276 | 838 | 645 | 692 | 633 | 370 | 511 | 539 | 859 | 991 | 1 230 | 1 465 |
| Netto finans | −16 | – | – | – | – | – | −17 | 244 | 294 | 340 | 407 | 842 | 734 | 531 |
| Resultat før skattekostnad | 9 142 | 8 888 | 3 706 | 4 911 | 8 448 | 5 278 | 4 341 | 3 354 | −211 | −3 733 | −18 | −1 921 | 3 459 | 2 504 |
| Årsresultat | 7 121 | 6 986 | 2 885 | 3 830 | 8 448 | 5 230 | 4 341 | 3 354 | −211 | −3 733 | −18 | −1 921 | 3 459 | 2 504 |
| Sum overføringer og disponeringer | 7 121 | – | – | – | – | – | 4 341 | 3 354 | −211 | −3 733 | −18 | −1 921 | 3 459 | 2 504 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 3 174 | 3 234 | 3 031 | 3 243 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 24 489 | 23 700 | 25 301 | 27 589 | 41 603 | 42 195 | 42 013 | 40 360 | 40 293 | 46 054 | 48 238 | 51 347 | 52 632 | 56 122 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 2 272 | 1 403 | 2 555 | 4 416 | 5 491 | 470 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 29 934 | 28 336 | 30 887 | 35 248 | 47 094 | 42 665 | 42 013 | 40 360 | 40 293 | 46 054 | 48 238 | 51 347 | 52 632 | 56 122 |
| Sum fordringer | 51 455 | – | – | – | – | – | 34 667 | 21 497 | 12 776 | 12 501 | 11 770 | 13 192 | 13 151 | 13 784 |
| Sum omløpsmidler | 83 720 | 66 216 | 59 240 | 62 045 | 75 170 | 75 974 | 68 023 | 65 433 | 58 671 | 59 059 | 47 682 | 47 830 | 51 655 | 41 446 |
| Sum eiendeler | 113 654 | 94 552 | 90 127 | 97 293 | 122 264 | 118 639 | 110 036 | 105 793 | 98 963 | 105 113 | 95 921 | 99 177 | 104 286 | 97 568 |
| Sum innskutt egenkapital | 4 201 | – | – | – | – | – | 9 724 | 9 724 | 9 724 | 9 724 | 5 748 | 5 748 | 5 748 | 5 748 |
| Sum opptjent egenkapital | 56 298 | – | – | – | – | – | 55 721 | 51 380 | 48 026 | 48 237 | 51 970 | 51 987 | 53 908 | 45 695 |
| Sum egenkapital | 60 499 | 57 957 | 50 326 | 48 469 | 79 124 | 70 676 | 65 445 | 61 104 | 57 750 | 57 961 | 57 717 | 57 735 | 59 656 | 51 442 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | 8 172 | 8 211 | 7 235 | 7 235 | 0 | 87 | 1 770 | 3 009 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 20 261 | – | – | – | – | – | 15 516 | 16 374 | 17 232 | 18 090 | 18 948 | 19 806 | 20 664 | 22 380 |
| Sum langsiktig gjeld | 20 261 | 22 086 | 24 100 | 25 984 | 20 740 | 14 658 | 23 688 | 24 585 | 24 467 | 25 325 | 18 948 | 19 893 | 22 435 | 25 390 |
| Sum kortsiktig gjeld | 32 895 | 14 509 | 15 700 | 22 840 | 22 401 | 25 200 | 20 902 | 20 104 | 16 746 | 21 827 | 19 256 | 21 549 | 22 196 | 20 736 |
| Sum gjeld | 53 156 | 36 595 | 39 801 | 48 824 | 43 140 | 47 964 | 44 591 | 44 689 | 41 213 | 47 152 | 38 204 | 41 442 | 44 631 | 46 126 |
| Sum egenkapital og gjeld | 113 654 | 94 552 | 90 127 | 97 293 | 122 264 | 118 639 | 110 036 | 105 793 | 98 963 | 105 113 | 95 921 | 99 177 | 104 286 | 97 568 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | – | 13 236 | 7 164 | −1 846 | 8 618 | 7 588 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | – | −513 | −157 | −12 221 | −2 222 | −694 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | – | −1 562 | −1 758 | −4 296 | −5 879 | −1 108 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto endring i likvider | – | 11 161 | 5 248 | −18 363 | 517 | 5 786 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likvider ved periodens slutt | – | 22 216 | 11 055 | 5 807 | 24 170 | 23 653 | – | – | – | – | – | – | – | – |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 7,4 % | 9,9 % | 4,6 % | 5,2 % | 6,9 % | 4,3 % | 3,6 % | 3 % | −0,4 % | −3,1 % | −0,3 % | −2 % | 1,9 % | 1,5 % |
| Resultatmargin | 5,8 % | 7,3 % | 3 % | 3,8 % | 6,7 % | 4,2 % | 3,6 % | 3,2 % | −0,2 % | −2,9 % | −0 % | −1,4 % | 2,5 % | 1,8 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 2,55 | 4,56 | 3,77 | 2,72 | 3,36 | 3,01 | 3,25 | 3,25 | 3,5 | 2,71 | 2,48 | 2,22 | 2,33 | 2 |
| Gjeldsgrad | 0,88 | 0,63 | 0,79 | 1,01 | 0,55 | 0,68 | 0,68 | 0,73 | 0,71 | 0,81 | 0,66 | 0,72 | 0,75 | 0,9 |
| Egenkapitalrentabilitet | 11,8 % | 12 % | 5,7 % | 7,9 % | 10,7 % | 7,4 % | 6,6 % | 5,5 % | −0,4 % | −6,4 % | −0 % | −3,3 % | 5,8 % | 4,9 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 29,8 % | 0,3 % | −5,5 % | −20,2 % | 0,9 % | 3,6 % | 15,8 % | −15,1 % | −6,5 % | 5,3 % | −8,8 % | −2,9 % | – | – |
| Arbeidskapital | 50,8 mill kr | 51,7 mill kr | 43,5 mill kr | 39,2 mill kr | 52,8 mill kr | 50,8 mill kr | 47,1 mill kr | 45,3 mill kr | 41,9 mill kr | 37,2 mill kr | 28,4 mill kr | 26,3 mill kr | 29,5 mill kr | 20,7 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller16
Vis 4 til
Underenheter (1)
Arbeidstrening og varig tilrettelagt arbeid · ARENDAL | 83 ans. |
Selger du til selskaper som JOBBKLAR UTVIKLING AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.