INNOCAMP AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 13 337 738 NOK |
| 2012 | 12 879 612 NOK |
| 2013 | 13 060 229 NOK |
| 2014 | 13 362 776 NOK |
| 2015 | 13 432 693 NOK |
| 2016 | 13 469 620 NOK |
| 2017 | 13 250 759 NOK |
| 2018 | 25 850 910 NOK |
| 2019 | 18 459 376 NOK |
| 2020 | 28 570 885 NOK |
| 2021 | 34 779 831 NOK |
| 2022 | 27 944 638 NOK |
| 2023 | 29 337 982 NOK |
| 2024 | 30 827 498 NOK |
| 2025 | 30 675 413 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Planlegge, oppføre, eie, forvalte, leie, kjøpe og selge fast eiendom, salg og kjøp av aksjer samt delta som aksjonær i andre selskaper, og forøvrig et hvert forhold som har naturlig forbindelse med det beskrevne formål.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 30 675 | 30 827 | 29 338 | 27 945 | 34 780 | 28 571 | 18 459 | 25 851 | 13 251 | 13 470 | 13 433 | 13 363 | 13 060 | 12 880 | 13 338 |
| Sum kostnader | 32 940 | 33 475 | 33 472 | 30 253 | 30 192 | 29 160 | 19 020 | 38 871 | 12 386 | 6 991 | 6 932 | 7 416 | 7 231 | 6 415 | 6 774 |
| Driftsresultat | −2 264 | −2 647 | −4 134 | −2 309 | 4 588 | −589 | −561 | −13 020 | 865 | 6 479 | 6 500 | 5 946 | 5 830 | 6 465 | 6 564 |
| Sum finansinntekter | 1 686 | 2 413 | 2 400 | 1 828 | 1 441 | 1 725 | 1 652 | 1 020 | 321 | 80 | 35 | 1 | 0 | 1 | 14 |
| Sum finanskostnader | 2 | 771 | 889 | 694 | 674 | 657 | 1 180 | 10 711 | 861 | 392 | 253 | 421 | 529 | 726 | 1 005 |
| Netto finans | 1 684 | 1 642 | 1 511 | 1 134 | 767 | 1 069 | 472 | −9 691 | −540 | −312 | −218 | −420 | −529 | −725 | −990 |
| Resultat før skattekostnad | −580 | −1 005 | −2 624 | −1 175 | 5 355 | 480 | −89 | −22 711 | 325 | 6 167 | 6 282 | 5 526 | 5 301 | 5 740 | 5 573 |
| Årsresultat | −452 | −784 | −2 046 | −916 | 4 185 | 374 | −70 | −19 980 | 182 | 4 566 | 5 943 | 4 167 | 3 876 | 4 250 | 4 295 |
| Totalresultat | −452 | −784 | −2 046 | −916 | 4 185 | 0 | – | – | – | – | – | 4 167 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | −452 | −784 | −2 046 | −916 | 4 185 | 374 | −70 | −19 980 | 182 | 4 566 | 5 943 | 4 167 | 3 876 | 4 250 | 4 295 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 522 | 394 | 173 | 0 | 0 | 2 081 | 2 653 | 3 484 | 1 490 | 1 449 | 1 408 | – | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 4 385 | 5 404 | 14 216 | 16 020 | 17 916 | 20 898 | 23 466 | 25 493 | 82 259 | 59 832 | 54 368 | 55 570 | 53 466 | 54 841 | 57 433 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 8 900 | 8 900 | 0 | 0 | 25 192 | 27 712 | 30 231 | 37 046 | – | – | 2 500 | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 13 807 | 14 699 | 14 389 | 16 020 | 43 109 | 50 690 | 56 349 | 66 023 | 83 749 | 61 281 | 58 276 | 55 570 | 53 466 | 54 841 | 57 433 |
| Sum fordringer | 8 507 | 7 353 | 7 313 | 6 940 | 6 765 | 18 394 | 22 100 | 23 185 | 18 662 | 377 | 480 | 420 | 2 687 | 2 501 | 56 |
| Sum investeringer | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 2 500 | 2 500 | – | – | – | – | – |
| Sum omløpsmidler | 23 530 | 41 543 | 53 596 | 54 204 | 30 743 | 33 889 | 30 511 | 29 414 | 30 160 | 3 954 | 500 | 431 | 2 699 | 2 512 | 67 |
| Sum eiendeler | 37 336 | 56 242 | 67 985 | 70 224 | 73 852 | 84 580 | 86 860 | 95 438 | 113 909 | 65 235 | 58 776 | 56 002 | 56 165 | 57 353 | 57 500 |
| Sum innskutt egenkapital | 31 306 | 31 306 | 31 306 | 31 306 | 31 306 | 25 551 | 23 898 | 20 880 | 18 266 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 |
| Sum opptjent egenkapital | 5 554 | 6 006 | 6 790 | 8 837 | 9 931 | 11 501 | 12 780 | 12 849 | 36 782 | 37 181 | 37 542 | 36 324 | 33 657 | 31 280 | 28 530 |
| Sum egenkapital | 36 860 | 37 312 | 38 096 | 40 143 | 41 237 | 37 052 | 36 677 | 33 729 | 55 048 | 40 181 | 40 542 | 39 324 | 36 657 | 34 280 | 31 530 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | 0 | 0 | 404 | 713 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | 18 206 | 21 966 | 21 721 | 21 576 | 20 979 | 20 995 | 36 086 | 46 523 | 16 970 | 10 954 | 13 055 | 13 744 | 17 319 | 22 921 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 18 206 | 21 966 | 22 125 | 22 289 | 20 979 | 20 995 | 36 086 | 46 523 | 16 970 | 10 954 | 13 055 | 13 744 | 17 319 | 22 921 |
| Sum kortsiktig gjeld | 476 | 723 | 7 923 | 7 956 | 10 326 | 26 549 | 29 188 | 25 623 | 12 338 | 8 083 | 7 280 | 3 622 | 5 763 | 5 754 | 3 049 |
| Sum gjeld | 476 | 18 930 | 29 889 | 30 081 | 32 615 | 47 528 | 50 183 | 61 709 | 58 861 | 25 053 | 18 234 | 16 678 | 19 508 | 23 073 | 25 970 |
| Sum egenkapital og gjeld | 37 336 | 56 242 | 67 985 | 70 224 | 73 852 | 84 580 | 86 860 | 95 438 | 113 909 | 65 235 | 58 776 | 56 002 | 56 165 | 57 353 | 57 500 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −7,4 % | −8,6 % | −14,1 % | −8,3 % | 13,2 % | −2,1 % | −3 % | −50,4 % | 6,5 % | 48,1 % | 48,4 % | 44,5 % | 44,6 % | 50,2 % | 49,2 % |
| Resultatmargin | −1,5 % | −2,5 % | −7 % | −3,3 % | 12 % | 1,3 % | −0,4 % | −77,3 % | 1,4 % | 33,9 % | 44,2 % | 31,2 % | 29,7 % | 33 % | 32,2 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 49,39 | 57,44 | 6,76 | 6,81 | 2,98 | 1,28 | 1,05 | 1,15 | 2,44 | 0,49 | 0,07 | 0,12 | 0,47 | 0,44 | 0,02 |
| Gjeldsgrad | 0,01 | 0,51 | 0,78 | 0,75 | 0,79 | 1,28 | 1,37 | 1,83 | 1,07 | 0,62 | 0,45 | 0,42 | 0,53 | 0,67 | 0,82 |
| Egenkapitalrentabilitet | −1,2 % | −2,1 % | −5,4 % | −2,3 % | 10,2 % | 1 % | −0,2 % | −59,2 % | 0,3 % | 11,4 % | 14,7 % | 10,6 % | 10,6 % | 12,4 % | 13,6 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −0,5 % | 5,1 % | 5 % | −19,7 % | 21,7 % | 54,8 % | −28,6 % | 95,1 % | −1,6 % | 0,3 % | 0,5 % | 2,3 % | 1,4 % | −3,4 % | – |
| Arbeidskapital | 23,1 mill kr | 40,8 mill kr | 45,7 mill kr | 46,2 mill kr | 20,4 mill kr | 7,3 mill kr | 1,3 mill kr | 3,8 mill kr | 17,8 mill kr | −4,1 mill kr | −6,8 mill kr | −3,2 mill kr | −3,1 mill kr | −3,2 mill kr | −3 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Utleie av egen eller leid fast eiendom · STEINKJER |
Selger du til selskaper som INNOCAMP AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.