HAGA GOLF AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 17 500 016 NOK |
| 2012 | Ikke tilgjengelig |
| 2013 | 18 488 540 NOK |
| 2014 | 18 615 843 NOK |
| 2015 | 18 582 429 NOK |
| 2016 | 18 451 393 NOK |
| 2017 | 18 639 061 NOK |
| 2018 | 19 222 808 NOK |
| 2019 | 21 587 546 NOK |
| 2020 | 22 244 269 NOK |
| 2021 | 25 321 347 NOK |
| 2022 | 27 044 205 NOK |
| 2023 | 30 490 168 NOK |
| 2024 | 51 597 301 NOK |
| 2025 | 64 681 198 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller10
Formål
Eie golfanlegg i området Øverland - Haga i Bærum. samt eie eller drive virksomheter i tilknyning til dette anlegget, på en slik måte at aksjonærene er sikret god tilgang på spill på banen. Overskudd fra virksomheten skal så langt det er nødvendig benyttes til å vedlikeholde og oppgradere anlegget.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 64 681 | 51 597 | 30 490 | 27 044 | 25 321 | 22 244 | 21 588 | 19 223 | 18 639 | 18 451 | 18 582 | 18 616 | 18 489 | 17 500 |
| Sum kostnader | 61 317 | 51 130 | 34 460 | 28 463 | 25 758 | 24 589 | 21 451 | 22 937 | 22 841 | 21 132 | 21 593 | 20 741 | 18 252 | 20 152 |
| Driftsresultat | 3 364 | 468 | −3 970 | −1 419 | −437 | −2 344 | 137 | −3 714 | −4 202 | −2 681 | −3 011 | −2 125 | 237 | −2 652 |
| Sum finansinntekter | 118 | 249 | 150 | 18 | 24 | 11 | 1 | 29 | 31 | 60 | 84 | 233 | 112 | – |
| Sum finanskostnader | 187 | 254 | 129 | 87 | 95 | 124 | 232 | 219 | 214 | 228 | 247 | 282 | 296 | – |
| Netto finans | −69 | −4 | 22 | −69 | −71 | −114 | −232 | −190 | −182 | −168 | −163 | −49 | −184 | −254 |
| Resultat før skattekostnad | 3 295 | 464 | −3 949 | −1 487 | −508 | −2 458 | −95 | −3 904 | −4 384 | −2 849 | −3 174 | −2 173 | 53 | −2 905 |
| Årsresultat | 3 295 | 464 | −3 949 | −1 487 | −508 | −2 458 | −95 | −3 904 | −4 384 | −8 733 | −3 174 | −2 173 | 53 | −2 905 |
| Sum overføringer og disponeringer | 3 295 | 464 | −3 949 | −1 487 | −508 | −2 458 | −95 | −3 904 | −4 384 | −8 733 | −3 174 | −2 173 | 53 | −2 905 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – | 5 884 | 5 884 | 5 884 | 5 884 |
| Sum varige driftsmidler | 63 198 | 61 660 | 63 799 | 64 840 | 67 490 | 69 908 | 71 863 | 74 589 | 77 220 | 78 653 | 81 106 | 83 600 | 86 105 | 91 038 |
| Sum anleggsmidler | 63 198 | 61 660 | 63 799 | 64 840 | 67 490 | 69 908 | 71 863 | 74 589 | 77 220 | 78 653 | 86 990 | 89 485 | 91 989 | 96 922 |
| Sum fordringer | 6 197 | 951 | 846 | 1 405 | 860 | 260 | 843 | 291 | 1 229 | 1 221 | 1 038 | 574 | 918 | 1 662 |
| Sum omløpsmidler | 7 745 | 1 928 | 1 997 | 2 009 | 1 966 | 820 | 1 125 | 575 | 1 522 | 2 537 | 2 583 | 3 123 | 3 626 | 2 953 |
| Sum eiendeler | 70 943 | 63 587 | 65 796 | 66 849 | 69 456 | 70 728 | 72 989 | 75 164 | 78 742 | 81 190 | 89 573 | 92 607 | 95 615 | 99 875 |
| Sum innskutt egenkapital | 2 848 | 2 848 | 2 848 | 2 848 | 2 848 | 2 848 | 2 846 | 2 843 | 2 844 | 2 844 | 2 848 | 2 848 | 2 848 | 2 848 |
| Sum opptjent egenkapital | 59 428 | 56 132 | 55 669 | 59 617 | 61 105 | 61 612 | 64 073 | 64 170 | 68 073 | 72 458 | 81 186 | 84 360 | 86 533 | 88 697 |
| Sum egenkapital | 62 276 | 58 981 | 58 517 | 62 465 | 63 953 | 64 460 | 66 919 | 67 013 | 70 917 | 75 301 | 84 034 | 87 208 | 89 381 | 91 545 |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 92 | 3 326 | 3 355 | 4 381 | 4 200 | 4 200 | 4 700 | 6 700 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 63 | 92 | 3 326 | 3 355 | 4 381 | 4 200 | 4 200 | 4 700 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 8 667 | 4 607 | 7 279 | 4 384 | 5 503 | 6 205 | 5 978 | 4 825 | 4 470 | 1 507 | 1 339 | 1 199 | 1 534 | 1 630 |
| Sum gjeld | 8 667 | 4 607 | 7 279 | 4 384 | 5 503 | 6 268 | 6 070 | 8 151 | 7 825 | 5 889 | 5 539 | 5 399 | 6 234 | 8 330 |
| Sum egenkapital og gjeld | 70 943 | 63 587 | 65 796 | 66 849 | 69 456 | 70 728 | 72 989 | 75 164 | 78 742 | 81 190 | 89 573 | 92 607 | 95 615 | 99 875 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | – | 0 | −446 | 1 170 | 2 449 | 1 585 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | – | 0 | −1 949 | −190 | −351 | −803 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | – | 0 | 2 960 | −1 453 | −1 598 | −489 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto endring i likvider | – | 0 | 565 | −473 | 499 | 294 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likvider ved periodens slutt | – | 0 | 1 151 | 585 | 1 059 | 560 | – | – | – | – | – | – | – | – |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 5,2 % | 0,9 % | −13 % | −5,3 % | −1,7 % | −10,5 % | 0,6 % | −19,3 % | −22,5 % | −14,5 % | −16,2 % | −11,4 % | 1,3 % | −15,2 % |
| Resultatmargin | 5,1 % | 0,9 % | −13 % | −5,5 % | −2 % | −11,1 % | −0,4 % | −20,3 % | −23,5 % | −47,3 % | −17,1 % | −11,7 % | 0,3 % | −16,6 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,89 | 0,42 | 0,27 | 0,46 | 0,36 | 0,13 | 0,19 | 0,12 | 0,34 | 1,68 | 1,93 | 2,6 | 2,36 | 1,81 |
| Gjeldsgrad | 0,14 | 0,08 | 0,12 | 0,07 | 0,09 | 0,1 | 0,09 | 0,12 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,09 |
| Egenkapitalrentabilitet | 5,3 % | 0,8 % | −6,8 % | −2,4 % | −0,8 % | −3,8 % | −0,1 % | −5,8 % | −6,2 % | −11,6 % | −3,8 % | −2,5 % | 0,1 % | −3,2 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 25,4 % | 69,2 % | 12,7 % | 6,8 % | 13,8 % | 3 % | 12,3 % | 3,1 % | 1 % | −0,7 % | −0,2 % | 0,7 % | – | – |
| Arbeidskapital | −922 029 kr | −2,7 mill kr | −5,3 mill kr | −2,4 mill kr | −3,5 mill kr | −5,4 mill kr | −4,9 mill kr | −4,3 mill kr | −2,9 mill kr | 1 mill kr | 1,2 mill kr | 1,9 mill kr | 2,1 mill kr | 1,3 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller10
Underenheter (1)
Utleie av egen eller leid fast eiendom · BEKKESTUA | 44 ans. |
Selger du til selskaper som HAGA GOLF AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.