EVENTI AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2016 | 18 620 061 NOK |
| 2017 | 18 234 377 NOK |
| 2018 | 23 998 416 NOK |
| 2019 | 19 969 691 NOK |
| 2020 | 12 655 323 NOK |
| 2021 | 15 929 047 NOK |
| 2022 | 20 971 238 NOK |
| 2023 | 31 846 416 NOK |
| 2024 | 31 863 557 NOK |
| 2025 | 34 335 405 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller6
Formål
Investering i aksjer/verdipapirer, fast eiendom, utleie fast eiendom, konsulenttjeneste, import av varer, salg, deltagelse i andre virksomheter. samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 34 335 | 31 864 | 31 846 | 20 971 | 15 929 | 12 655 | 19 970 | 23 998 | 18 234 | 18 620 |
| Sum kostnader | 33 078 | 30 906 | 31 543 | 21 263 | 13 343 | 10 459 | 19 211 | 23 259 | 18 350 | 17 114 |
| Driftsresultat | 1 257 | 957 | 303 | −291 | 2 587 | 2 196 | 759 | 740 | −116 | 1 506 |
| Sum finansinntekter | 248 | 617 | 1 464 | 572 | 324 | 578 | 365 | 140 | 276 | 75 |
| Sum finanskostnader | 713 | 364 | 950 | 925 | 187 | 460 | 164 | 140 | 126 | 121 |
| Netto finans | −465 | 253 | 514 | −353 | 137 | 118 | 201 | 0 | 150 | −46 |
| Resultat før skattekostnad | 792 | 1 210 | 817 | −644 | 2 723 | 2 314 | 959 | 740 | 35 | 1 459 |
| Årsresultat | 710 | 977 | 817 | −644 | 2 293 | 1 706 | 821 | 625 | 35 | 1 124 |
| Sum overføringer og disponeringer | 710 | 977 | 817 | −644 | 2 293 | 1 706 | 821 | 625 | 35 | 1 124 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 6 324 | 5 154 | 3 485 | 1 674 | 1 472 | 965 | 1 475 | 1 034 | 984 | 906 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 2 928 | 1 747 | 1 782 | 1 115 | 1 165 | 3 449 | 5 767 | 5 294 | 5 267 | 5 053 |
| Sum anleggsmidler | 9 252 | 6 901 | 5 267 | 2 789 | 2 637 | 4 414 | 7 241 | 6 328 | 6 251 | 5 959 |
| Sum fordringer | 5 707 | 4 901 | 8 355 | 7 519 | 4 359 | 3 002 | 2 046 | 4 917 | 2 543 | 1 506 |
| Sum investeringer | 63 | – | – | – | 2 811 | – | – | – | – | – |
| Sum omløpsmidler | 6 186 | 5 398 | 9 422 | 8 333 | 9 552 | 5 472 | 2 639 | 5 488 | 4 238 | 2 962 |
| Sum eiendeler | 15 439 | 12 299 | 14 689 | 11 122 | 12 189 | 9 886 | 9 880 | 11 816 | 10 490 | 8 921 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 |
| Sum opptjent egenkapital | 5 711 | 5 001 | 5 224 | 4 406 | 5 050 | 2 765 | 1 059 | 239 | −387 | −421 |
| Sum egenkapital | 5 741 | 5 031 | 5 254 | 4 436 | 5 080 | 2 788 | 1 082 | 261 | −364 | −399 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 4 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 3 622 | 2 261 | 3 432 | 3 574 | 3 243 | 3 713 | 5 257 | 5 418 | 5 671 | 5 870 |
| Sum langsiktig gjeld | 3 622 | 2 261 | 3 432 | 3 574 | 3 243 | 3 713 | 5 257 | 5 418 | 5 671 | 5 874 |
| Sum kortsiktig gjeld | 6 076 | 5 007 | 6 003 | 3 112 | 3 866 | 3 386 | 3 541 | 6 137 | 5 183 | 3 446 |
| Sum gjeld | 9 698 | 7 268 | 9 435 | 6 686 | 7 109 | 7 099 | 8 798 | 11 555 | 10 854 | 9 320 |
| Sum egenkapital og gjeld | 15 439 | 12 299 | 14 689 | 11 122 | 12 189 | 9 886 | 9 880 | 11 816 | 10 490 | 8 921 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 3,7 % | 3 % | 1 % | −1,4 % | 16,2 % | 17,3 % | 3,8 % | 3,1 % | −0,6 % | 8,1 % |
| Resultatmargin | 2,1 % | 3,1 % | 2,6 % | −3,1 % | 14,4 % | 13,5 % | 4,1 % | 2,6 % | 0,2 % | 6 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,02 | 1,08 | 1,57 | 2,68 | 2,47 | 1,62 | 0,75 | 0,89 | 0,82 | 0,86 |
| Gjeldsgrad | 1,69 | 1,44 | 1,8 | 1,51 | 1,4 | 2,55 | 8,13 | 44,25 | – | – |
| Egenkapitalrentabilitet | 12,4 % | 19,4 % | 15,6 % | −14,5 % | 45,1 % | 61,2 % | 75,9 % | 239,4 % | −9,5 % | −282 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 7,8 % | 0,1 % | 51,9 % | 31,7 % | 25,9 % | −36,6 % | −16,8 % | 31,6 % | −2,1 % | – |
| Arbeidskapital | 110 538 kr | 391 358 kr | 3,4 mill kr | 5,2 mill kr | 5,7 mill kr | 2,1 mill kr | −902 396 kr | −649 490 kr | −944 493 kr | −484 058 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller6
Underenheter (1)
Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet · SOLA | 51 ans. |
Selger du til selskaper som EVENTI AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.