BROKELANDSHEIA SERVICESENTER AS
Utvikling over tid
Skru seriene av og på for å sammenligne. Hold over et år for eksakte tall.
Hver serie skaleres til sitt eget område (0-forankret) så alle trender er synlige. Hold over et år for eksakte tall.
Bensinstasjon, kiosk, samt hva som hermed står i forbindelse med dette. Selskapet kan også delta i andre selskaper.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 14 148 | 13 586 | 13 774 | 13 644 | 15 016 | 14 872 | 12 293 | 12 352 | 13 347 | 15 186 | 15 315 | 14 575 | 88 430 | 90 831 |
| Sum kostnader | 13 995 | 13 635 | 13 168 | 13 769 | 15 044 | 14 026 | 12 188 | 11 672 | 12 781 | 14 270 | 14 531 | 13 913 | 87 838 | 89 921 |
| Driftsresultat | 153 | −49 | 605 | −125 | −28 | 846 | 105 | 679 | 566 | 916 | 784 | 662 | 592 | 910 |
| Sum finansinntekter | 4 | 3 | 1 | 2 | −0 | 2 | 12 | 6 | 2 | 7 | 2 | 16 | 7 | 25 |
| Sum finanskostnader | 0 | 3 | 1 | 14 | 4 | 14 | 5 | 1 | 19 | 2 | 54 | 11 | 10 | 20 |
| Netto finans | 3 | −0 | 0 | −12 | −4 | −12 | 7 | 5 | −17 | 5 | −52 | 5 | −3 | 6 |
| Resultat før skattekostnad | 157 | −50 | 606 | −138 | −33 | 834 | 113 | 684 | 549 | 921 | 732 | 667 | 588 | 916 |
| Årsresultat | 118 | −39 | 472 | −111 | −26 | 647 | 80 | 517 | 409 | 663 | 534 | 481 | 425 | 659 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | – | – | – | −111 | −26 | 647 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Totalresultat | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 534 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | – | −39 | 472 | −111 | −26 | 647 | 80 | 517 | 409 | 663 | 534 | 481 | 425 | 659 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 45 | 65 | 54 | 97 | 71 | 23 | 21 | 20 | 35 | 118 | 69 | 49 | 19 | 10 |
| Sum varige driftsmidler | 592 | 513 | 446 | 158 | 232 | 355 | 440 | 583 | 320 | 369 | 1 036 | 832 | 1 054 | 1 199 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 391 | 361 | 316 | 286 | 336 | – | 378 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 1 028 | 939 | 817 | 542 | 639 | 378 | 840 | 603 | 356 | 487 | 1 105 | 881 | 1 073 | 1 209 |
| Sum fordringer | 118 | 110 | 249 | 30 | 401 | 121 | 199 | 82 | 467 | 215 | 128 | 262 | 683 | 1 301 |
| Sum investeringer | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 28 | 23 | 20 | 33 | 33 | 33 | 18 | 12 |
| Sum omløpsmidler | 1 628 | 2 181 | 1 684 | 1 334 | 1 672 | 2 458 | 1 631 | 1 950 | 1 767 | 2 554 | 1 803 | 1 869 | 1 918 | 3 920 |
| Sum eiendeler | 2 656 | 3 120 | 2 501 | 1 876 | 2 311 | 2 835 | 2 470 | 2 553 | 2 123 | 3 040 | 2 908 | 2 750 | 2 991 | 5 129 |
| Sum innskutt egenkapital | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Sum opptjent egenkapital | 1 172 | 1 053 | 1 092 | 620 | 731 | 468 | 421 | 1 100 | 583 | 173 | 60 | 176 | 210 | 512 |
| Sum egenkapital | 1 272 | 1 153 | 1 192 | 720 | 831 | 568 | 521 | 1 200 | 683 | 273 | 160 | 276 | 310 | 612 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | 342 | 225 | 111 | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 342 | 225 | 111 | 0 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 384 | 1 967 | 1 309 | 1 156 | 1 480 | 2 267 | 1 949 | 1 353 | 1 440 | 2 425 | 2 523 | 2 364 | 2 681 | 4 517 |
| Sum gjeld | 1 384 | 1 967 | 1 309 | 1 156 | 1 480 | 2 267 | 1 949 | 1 353 | 1 440 | 2 767 | 2 748 | 2 474 | 2 681 | 4 517 |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 656 | 3 120 | 2 501 | 1 876 | 2 311 | 2 835 | 2 470 | 2 553 | 2 123 | 3 040 | 2 908 | 2 750 | 2 991 | 5 129 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 1,1 % | −0,4 % | 4,4 % | −0,9 % | −0,2 % | 5,7 % | 0,9 % | 5,5 % | 4,2 % | 6 % | 5,1 % | 4,5 % | 0,7 % | 1 % |
| Resultatmargin | 0,8 % | −0,3 % | 3,4 % | −0,8 % | −0,2 % | 4,4 % | 0,7 % | 4,2 % | 3,1 % | 4,4 % | 3,5 % | 3,3 % | 0,5 % | 0,7 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,18 | 1,11 | 1,29 | 1,15 | 1,13 | 1,08 | 0,84 | 1,44 | 1,23 | 1,05 | 0,71 | 0,79 | 0,72 | 0,87 |
| Gjeldsgrad | 1,09 | 1,71 | 1,1 | 1,6 | 1,78 | 3,99 | 3,74 | 1,13 | 2,11 | 10,12 | 17,13 | 8,96 | 8,65 | 7,38 |
| Egenkapitalrentabilitet | 9,3 % | −3,4 % | 39,6 % | −15,4 % | −3,2 % | 113,9 % | 15,3 % | 43,1 % | 60 % | 242,5 % | 333 % | 174,2 % | 137,2 % | 107,7 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 4,1 % | −1,4 % | 1 % | −9,1 % | 1 % | 21 % | – | −7,5 % | −12,1 % | −0,8 % | 5,1 % | −83,5 % | −2,6 % | – |
| Arbeidskapital | 243 504 kr | 213 747 kr | 374 860 kr | 178 741 kr | 191 940 kr | 190 730 kr | −318 720 kr | 597 138 kr | 327 280 kr | 128 661 kr | −720 264 kr | −494 366 kr | −762 853 kr | −596 794 kr |
Bemanning og rekruttering
Underenheter (1)
Detaljhandel med drivstoff til motorvogner · SUNDEBRU | 25 ans. |
Selger du til selskaper som BROKELANDSHEIA SERVICESENTER AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.