4HUMAN QM365 AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 5 291 431 NOK |
| 2012 | 7 728 850 NOK |
| 2013 | 7 318 247 NOK |
| 2014 | 7 448 911 NOK |
| 2015 | 7 704 102 NOK |
| 2016 | 8 307 994 NOK |
| 2017 | 10 614 797 NOK |
| 2018 | 12 512 193 NOK |
| 2019 | 13 726 358 NOK |
| 2020 | 11 550 027 NOK |
| 2021 | 15 219 575 NOK |
| 2022 | 15 598 503 NOK |
| 2023 | 18 152 560 NOK |
| 2024 | 21 068 329 NOK |
| 2025 | 21 345 174 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller5
Formål
Fremstilling/salg av tjenester og løsninger innen områdene Miljø, Kvalitet, HMS og Samfunnsansvar, og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre selskaper.
Kunngjøringer3
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 21 345 | 21 068 | 18 153 | 15 599 | 15 220 | 11 550 | 13 726 | 12 512 | 10 615 | 8 308 | 7 704 | 7 449 | 7 318 | 7 729 | 5 291 |
| Sum kostnader | 13 799 | 14 570 | 13 227 | 11 399 | 12 973 | 11 108 | 10 088 | 8 778 | 6 879 | 6 475 | 6 593 | 6 873 | 7 772 | 6 463 | 5 333 |
| Driftsresultat | 7 546 | 6 498 | 4 926 | 4 199 | 2 247 | 442 | 3 638 | 3 734 | 3 736 | 1 833 | 1 111 | 576 | −454 | 1 266 | −41 |
| Sum finansinntekter | 52 | 37 | 44 | 1 009 | 105 | 182 | 450 | 286 | 149 | 22 | 294 | 21 | 43 | 14 | 1 |
| Sum finanskostnader | 259 | 304 | 224 | 138 | 78 | 479 | 28 | 125 | 4 | 10 | 14 | 15 | 16 | 11 | 4 |
| Netto finans | −206 | −267 | −180 | 871 | 27 | −297 | 422 | 161 | 145 | 12 | 280 | 6 | 27 | 2 | −3 |
| Resultat før skattekostnad | 7 340 | 6 231 | 4 746 | 5 070 | 2 274 | 146 | 4 060 | 3 895 | 3 881 | 1 845 | 1 391 | 582 | −427 | 1 268 | −44 |
| Årsresultat | 5 725 | 4 857 | 3 574 | 4 141 | 1 789 | 17 | 3 245 | 3 023 | 2 970 | 1 386 | 1 091 | 422 | −245 | 981 | 212 |
| Sum overføringer og disponeringer | 5 725 | 4 857 | 3 574 | 4 141 | 1 789 | 17 | 3 245 | 3 023 | 2 970 | 1 386 | 1 091 | 422 | −245 | 981 | 212 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 10 527 | 7 879 | 5 816 | 3 464 | 66 | – | 57 | 199 | 412 | 550 | 548 | 145 | 305 | 122 | 410 |
| Sum varige driftsmidler | 37 | 87 | 173 | 238 | 265 | 263 | 334 | 351 | 224 | 268 | 139 | 641 | 203 | 257 | 43 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 3 074 | 3 720 | 4 702 | 832 | 1 415 | 346 | 345 | 343 | 280 | 279 | 278 | 344 | 265 | 227 | 119 |
| Sum anleggsmidler | 13 639 | 11 685 | 10 691 | 4 534 | 1 745 | 609 | 736 | 893 | 916 | 1 097 | 964 | 1 131 | 772 | 606 | 572 |
| Sum fordringer | 6 919 | 1 583 | 2 145 | 6 807 | 4 329 | 1 650 | 10 152 | 8 861 | 7 230 | 6 357 | 5 440 | 3 284 | 3 471 | 3 417 | 2 289 |
| Sum investeringer | – | – | – | – | – | – | 3 818 | 3 425 | 2 776 | 719 | – | – | – | – | – |
| Sum omløpsmidler | 7 596 | 2 358 | 2 556 | 7 208 | 5 077 | 2 784 | 14 849 | 12 609 | 10 596 | 7 500 | 6 663 | 4 347 | 4 599 | 5 087 | 2 421 |
| Sum eiendeler | 21 235 | 14 043 | 13 247 | 11 742 | 6 822 | 3 393 | 15 585 | 13 502 | 11 512 | 8 597 | 7 627 | 5 478 | 5 371 | 5 693 | 2 993 |
| Sum innskutt egenkapital | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
| Sum opptjent egenkapital | 191 | 299 | 364 | 685 | 141 | 400 | 4 382 | 3 738 | 3 115 | 2 244 | 1 959 | 1 868 | 1 846 | 2 491 | 1 510 |
| Sum egenkapital | 591 | 699 | 764 | 1 085 | 541 | 800 | 4 782 | 4 138 | 3 515 | 2 644 | 2 359 | 2 268 | 2 246 | 2 891 | 1 910 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | 1 | – | 6 | 11 | 23 | 4 | – | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 2 691 | 3 298 | 3 864 | 108 | 650 | – | – | – | – | – | 154 | 183 | 208 | 237 | – |
| Sum langsiktig gjeld | 2 691 | 3 298 | 3 864 | 108 | 650 | 1 | 0 | 6 | 11 | 23 | 158 | 183 | 208 | 237 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 17 953 | 10 046 | 8 619 | 10 549 | 5 631 | 2 592 | 10 802 | 9 359 | 7 987 | 5 930 | 5 111 | 3 027 | 2 917 | 2 565 | 1 083 |
| Sum gjeld | 20 644 | 13 344 | 12 483 | 10 657 | 6 281 | 2 593 | 10 802 | 9 365 | 7 998 | 5 953 | 5 269 | 3 210 | 3 125 | 2 802 | 1 083 |
| Sum egenkapital og gjeld | 21 235 | 14 043 | 13 247 | 11 742 | 6 822 | 3 393 | 15 585 | 13 502 | 11 512 | 8 597 | 7 627 | 5 478 | 5 371 | 5 693 | 2 993 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 35,4 % | 30,8 % | 27,1 % | 26,9 % | 14,8 % | 3,8 % | 26,5 % | 29,8 % | 35,2 % | 22,1 % | 14,4 % | 7,7 % | −6,2 % | 16,4 % | −0,8 % |
| Resultatmargin | 26,8 % | 23,1 % | 19,7 % | 26,6 % | 11,8 % | 0,2 % | 23,6 % | 24,2 % | 28 % | 16,7 % | 14,2 % | 5,7 % | −3,3 % | 12,7 % | 4 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,42 | 0,23 | 0,3 | 0,68 | 0,9 | 1,07 | 1,37 | 1,35 | 1,33 | 1,26 | 1,3 | 1,44 | 1,58 | 1,98 | 2,24 |
| Gjeldsgrad | 34,95 | 19,09 | 16,34 | 9,82 | 11,61 | 3,24 | 2,26 | 2,26 | 2,28 | 2,25 | 2,23 | 1,42 | 1,39 | 0,97 | 0,57 |
| Egenkapitalrentabilitet | 969,2 % | 694,8 % | 467,9 % | 381,5 % | 330,7 % | 2,2 % | 67,9 % | 73,1 % | 84,5 % | 52,4 % | 46,2 % | 18,6 % | −10,9 % | 33,9 % | 11,1 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 1,3 % | 16,1 % | 16,4 % | 2,5 % | 31,8 % | −15,9 % | 9,7 % | 17,9 % | 27,8 % | 7,8 % | 3,4 % | 1,8 % | −5,3 % | 46,1 % | – |
| Arbeidskapital | −10,4 mill kr | −7,7 mill kr | −6,1 mill kr | −3,3 mill kr | −553 918 kr | 191 137 kr | 4 mill kr | 3,3 mill kr | 2,6 mill kr | 1,6 mill kr | 1,6 mill kr | 1,3 mill kr | 1,7 mill kr | 2,5 mill kr | 1,3 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller5
Underenheter (2)
Utgivelse av annen programvare · OSLO | 13 ans. |
Dataprogrammeringstjenester · SYLLING |
Selger du til selskaper som 4HUMAN QM365 AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.