VÅLER GRAVESERVICE AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 18 377 474 NOK |
| 2012 | 19 890 383 NOK |
| 2013 | 21 021 370 NOK |
| 2014 | 24 752 335 NOK |
| 2015 | 33 864 812 NOK |
| 2016 | 24 932 521 NOK |
| 2017 | 25 138 819 NOK |
| 2018 | 23 779 443 NOK |
| 2019 | 29 333 971 NOK |
| 2020 | Ikke tilgjengelig |
| 2021 | Ikke tilgjengelig |
| 2022 | Ikke tilgjengelig |
| 2023 | 25 683 467 NOK |
| 2024 | Ikke tilgjengelig |
| 2025 | Ikke tilgjengelig |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Anleggsarbeide og transportvirksomhet samt hva som står i forbindelse hermed, ved aksjetegning eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender samt kjøp og salg av fast eiendom.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | – | – | 25 683 | – | – | – | 29 334 | 23 779 | 25 139 | 24 933 | 33 865 | 24 752 | 21 021 | 19 890 | 18 377 |
| Sum kostnader | – | – | 25 657 | – | – | – | 26 378 | 22 307 | 23 494 | 24 378 | 33 184 | 21 416 | 19 590 | 18 100 | 18 300 |
| Driftsresultat | – | – | 27 | – | – | – | 2 956 | 1 472 | 1 645 | 555 | 681 | 3 336 | 1 432 | 1 790 | 77 |
| Sum finansinntekter | – | – | 69 | – | – | – | 19 | 4 | 14 | 6 | 12 | 16 | 26 | – | – |
| Sum finanskostnader | – | – | −7 | – | – | – | 21 | 46 | 32 | 35 | 198 | 39 | 4 | – | – |
| Netto finans | – | – | 62 | – | – | – | −2 | −42 | −19 | −30 | −186 | −23 | 22 | 2 | −12 |
| Resultat før skattekostnad | – | – | 89 | – | – | – | 2 954 | 1 430 | 1 626 | 525 | 495 | 3 313 | 1 454 | 1 792 | 65 |
| Årsresultat | – | – | 80 | – | – | – | 2 180 | 1 270 | 1 243 | 202 | 317 | 2 416 | 1 046 | 1 289 | 46 |
| Sum overføringer og disponeringer | – | – | 80 | – | – | – | 2 180 | 1 270 | 1 243 | 202 | 317 | 2 416 | 1 046 | 1 289 | 46 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 28 | 0 | 204 |
| Sum varige driftsmidler | 2 773 | 1 635 | 1 527 | 1 807 | 794 | 1 064 | 1 348 | 697 | 678 | 595 | 596 | 3 631 | 196 | 218 | 360 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 10 | 10 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 0 | – |
| Sum anleggsmidler | 2 773 | 1 635 | 1 537 | 1 817 | 794 | 1 064 | 1 348 | 697 | 678 | 595 | 596 | 3 631 | 224 | 218 | 564 |
| Sum fordringer | 6 534 | 8 301 | 7 979 | 7 176 | 10 281 | 10 894 | 8 738 | 10 828 | 9 297 | 9 824 | 10 725 | 10 473 | 8 154 | 8 219 | 5 794 |
| Sum omløpsmidler | 19 969 | 19 492 | 17 667 | 18 642 | 19 654 | 17 263 | 17 315 | 14 459 | 15 123 | 12 646 | 13 706 | 11 253 | 10 922 | 9 243 | 6 697 |
| Sum eiendeler | 22 742 | 21 127 | 19 204 | 20 459 | 20 448 | 18 327 | 18 663 | 15 156 | 15 802 | 13 241 | 14 301 | 14 884 | 11 146 | 9 461 | 7 261 |
| Sum innskutt egenkapital | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 |
| Sum opptjent egenkapital | 17 292 | 15 348 | 13 529 | 14 624 | 13 552 | 12 178 | 10 550 | 8 871 | 7 925 | 7 651 | 8 043 | 7 977 | 6 061 | 5 015 | 3 726 |
| Sum egenkapital | 17 442 | 15 498 | 13 679 | 14 774 | 13 702 | 12 328 | 10 700 | 9 021 | 8 075 | 7 801 | 8 193 | 8 127 | 6 211 | 5 165 | 3 876 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 43 | 9 | 0 | 27 | 104 | 27 | 27 | 97 | 27 | 27 | 33 | 101 | – | 207 | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | – | 638 | 852 | 1 059 | 367 | 172 | 286 | 386 | 1 130 | – | 0 | – |
| Sum langsiktig gjeld | – | 9 | 0 | 27 | 741 | 879 | 1 086 | 463 | 199 | 313 | 418 | 1 230 | 0 | – | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 5 257 | 5 620 | 5 525 | 5 659 | 6 004 | 5 120 | 6 876 | 5 672 | 7 528 | 5 127 | 5 690 | 5 527 | 4 935 | 4 089 | 3 385 |
| Sum gjeld | 5 300 | 5 629 | 5 525 | 5 686 | 6 746 | 5 999 | 7 962 | 6 135 | 7 727 | 5 440 | 6 108 | 6 757 | 4 935 | 4 296 | 3 385 |
| Sum egenkapital og gjeld | 22 742 | 21 127 | 19 204 | 20 459 | 20 448 | 18 327 | 18 663 | 15 156 | 15 802 | 13 241 | 14 301 | 14 884 | 11 146 | 9 461 | 7 261 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | – | – | 0,1 % | – | – | – | 10,1 % | 6,2 % | 6,5 % | 2,2 % | 2 % | 13,5 % | 6,8 % | 9 % | 0,4 % |
| Resultatmargin | – | – | 0,3 % | – | – | – | 7,4 % | 5,3 % | 5 % | 0,8 % | 0,9 % | 9,8 % | 5 % | 6,5 % | 0,3 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 3,8 | 3,47 | 3,2 | 3,29 | 3,27 | 3,37 | 2,52 | 2,55 | 2,01 | 2,47 | 2,41 | 2,04 | 2,21 | 2,26 | 1,98 |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,36 | 0,4 | 0,38 | 0,49 | 0,49 | 0,74 | 0,68 | 0,96 | 0,7 | 0,75 | 0,83 | 0,79 | 0,83 | 0,87 |
| Egenkapitalrentabilitet | – | – | 0,6 % | – | – | – | 20,4 % | 14,1 % | 15,4 % | 2,6 % | 3,9 % | 29,7 % | 16,8 % | 25 % | 1,2 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | – | – | – | – | – | – | 23,4 % | −5,4 % | 0,8 % | −26,4 % | 36,8 % | 17,7 % | 5,7 % | 8,2 % | – |
| Arbeidskapital | 14,7 mill kr | 13,9 mill kr | 12,1 mill kr | 13 mill kr | 13,6 mill kr | 12,1 mill kr | 10,4 mill kr | 8,8 mill kr | 7,6 mill kr | 7,5 mill kr | 8 mill kr | 5,7 mill kr | 6 mill kr | 5,2 mill kr | 3,3 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Grunnarbeid · VÅLER I ØSTFOLD | 10 ans. |
Selger du til selskaper som VÅLER GRAVESERVICE AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.