TW ZERO FLEET AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2012 | 6 632 959 NOK |
| 2013 | 13 734 207 NOK |
| 2014 | Ikke tilgjengelig |
| 2015 | Ikke tilgjengelig |
| 2016 | 77 605 551 NOK |
| 2017 | 85 696 954 NOK |
| 2018 | 74 314 216 NOK |
| 2019 | 61 009 232 NOK |
| 2020 | 58 479 361 NOK |
| 2021 | 102 410 167 NOK |
| 2022 | 106 642 411 NOK |
| 2023 | 92 564 013 NOK |
| 2024 | 94 152 042 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2024
Roller4
Formål
Transport og frakt på land, og det som naturlig hører herunder.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2012 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 94 152 | 92 564 | 106 642 | 102 410 | 58 479 | 61 009 | 74 314 | 85 697 | 77 606 | 13 734 | 6 633 |
| Sum kostnader | 94 322 | 100 937 | 109 042 | 101 207 | 67 815 | 61 845 | 67 079 | 88 612 | 64 929 | 13 182 | 5 308 |
| Driftsresultat | −169 | −8 373 | −2 399 | 1 203 | −9 336 | −836 | 7 235 | −2 915 | 12 677 | 552 | 1 324 |
| Sum finansinntekter | 46 | 77 | 15 | 0 | 1 689 | 27 | 332 | 196 | 5 | 1 | 1 |
| Sum finanskostnader | 2 015 | 3 388 | 1 805 | 943 | 324 | 3 311 | 258 | 124 | 106 | 17 | 13 |
| Netto finans | – | – | – | – | – | −3 284 | 74 | 72 | −101 | −16 | −13 |
| Resultat før skattekostnad | −2 139 | −11 684 | −4 189 | 259 | −7 970 | −4 120 | 7 309 | −2 843 | 12 576 | 536 | 1 312 |
| Årsresultat | −2 020 | −11 650 | −3 279 | 194 | −6 262 | −3 895 | 5 565 | −2 198 | 9 409 | 377 | 941 |
| Sum overføringer og disponeringer | – | – | – | – | – | −3 895 | 5 565 | −2 198 | 9 409 | 377 | 941 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 2 511 | 2 511 | 2 608 | 1 895 | 1 949 | 1 123 | 898 | 618 | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 14 630 | 21 093 | 31 197 | 16 770 | 9 881 | 3 718 | 4 193 | 1 744 | 1 750 | 603 | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | 1 060 | 1 000 | 1 834 | 1 834 | 1 834 | 1 834 | 4 820 | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 18 201 | 24 605 | 35 640 | 20 500 | 13 664 | 6 675 | 9 911 | 2 363 | 1 750 | 603 | 0 |
| Sum fordringer | – | – | – | – | – | 19 873 | 26 317 | 16 043 | 14 442 | 1 771 | 1 360 |
| Sum investeringer | – | – | – | – | – | 162 | 111 | – | – | – | – |
| Sum omløpsmidler | 26 122 | 14 571 | 29 876 | 27 916 | 19 165 | 20 941 | 27 281 | 19 184 | 25 353 | 3 265 | 2 875 |
| Sum eiendeler | 44 323 | 39 175 | 65 516 | 48 416 | 32 829 | 27 616 | 37 191 | 21 547 | 27 103 | 3 868 | 2 875 |
| Sum innskutt egenkapital | – | – | – | – | – | 1 230 | 1 230 | 1 230 | 1 230 | 230 | 30 |
| Sum opptjent egenkapital | – | – | – | – | – | 6 837 | 10 732 | 6 039 | 10 237 | 32 | 1 |
| Sum egenkapital | 195 | −11 808 | −282 | 1 999 | 1 805 | 8 067 | 11 962 | 7 269 | 11 467 | 262 | 31 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | – | – | 27 | 23 | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | – | – | – | – | 1 730 | 2 370 | 696 | 904 | 204 | – |
| Sum langsiktig gjeld | 8 825 | 17 665 | 30 497 | 19 197 | 9 565 | 1 730 | 2 370 | 696 | 930 | 227 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 35 303 | 33 318 | 35 301 | 27 220 | 21 460 | 17 820 | 22 859 | 13 582 | 14 706 | 3 379 | 2 843 |
| Sum gjeld | 44 128 | 50 984 | 65 798 | 46 417 | 31 025 | 19 549 | 25 229 | 14 278 | 15 636 | 3 606 | 2 843 |
| Sum egenkapital og gjeld | 44 323 | 39 175 | 65 516 | 48 416 | 32 829 | 27 616 | 37 191 | 21 547 | 27 103 | 3 868 | 2 875 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | 0 | 1 355 | 1 589 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | 0 | 7 081 | −17 462 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | 0 | −8 946 | 15 043 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – |
| Netto endring i likvider | 0 | −511 | −830 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – |
| Likvider ved periodens slutt | 0 | 1 088 | 1 599 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −0,2 % | −9 % | −2,3 % | 1,2 % | −16 % | −1,4 % | 9,7 % | −3,4 % | 16,3 % | 4 % | 20 % |
| Resultatmargin | −2,2 % | −12,6 % | −3,1 % | 0,2 % | −10,7 % | −6,4 % | 7,5 % | −2,6 % | 12,1 % | 2,8 % | 14,2 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,74 | 0,44 | 0,85 | 1,03 | 0,89 | 1,18 | 1,19 | 1,41 | 1,72 | 0,97 | 1,01 |
| Gjeldsgrad | 226,36 | – | – | 23,23 | 17,19 | 2,42 | 2,11 | 1,96 | 1,36 | 13,77 | 90,77 |
| Egenkapitalrentabilitet | – | 98,7 % | – | 9,7 % | −347 % | −48,3 % | 46,5 % | −30,2 % | 82,1 % | 144,1 % | – |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 1,7 % | −13,2 % | 4,1 % | 75,1 % | −4,1 % | −17,9 % | −13,3 % | 10,4 % | – | 107,1 % | – |
| Arbeidskapital | −9,2 mill kr | −18,7 mill kr | −5,4 mill kr | 695 928 kr | −2,3 mill kr | 3,1 mill kr | 4,4 mill kr | 5,6 mill kr | 10,6 mill kr | −113 903 kr | 31 325 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (2)
Godstransport på vei · DISENÅ | 14 ans. |
Godstransport på vei · YTRE ENEBAKK | 7 ans. |
Selger du til selskaper som TW ZERO FLEET AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.