TOURMALET AS
Utvikling over tid
Skru seriene av og på for å sammenligne. Hold over et år for eksakte tall.
Hver serie skaleres til sitt eget område (0-forankret) så alle trender er synlige. Hold over et år for eksakte tall.
Kjøp og salg av aksjer og verdipapirer, og på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Forretningsdrift, forretningsfører og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og selskapet kan også drive med kjøp/drift av fast eiendom.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | – | 748 | 2 734 | 4 879 |
| Sum kostnader | – | 191 | 1 489 | 925 |
| Driftsresultat | – | 557 | 1 245 | 3 954 |
| Sum finansinntekter | – | 2 209 | 6 341 | 294 |
| Sum finanskostnader | – | 256 | 1 634 | 3 |
| Netto finans | – | 1 953 | 4 708 | 291 |
| Resultat før skattekostnad | 0 | 2 510 | 5 953 | 4 244 |
| Årsresultat | 0 | 2 510 | 5 659 | 3 237 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | – | 2 510 | – | – |
| Totalresultat | – | 2 510 | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | – | 2 510 | 5 659 | 3 237 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Sum finansielle anleggsmidler | 45 | 45 | 45 | 848 |
| Sum anleggsmidler | 45 | 45 | 45 | 848 |
| Sum fordringer | 1 222 | 1 222 | 530 | 545 |
| Sum investeringer | 3 850 | 3 850 | 3 313 | 2 798 |
| Sum omløpsmidler | 8 762 | 8 762 | 8 698 | 4 286 |
| Sum eiendeler | 8 807 | 8 807 | 8 743 | 5 135 |
| Sum innskutt egenkapital | 24 | 24 | 24 | 24 |
| Sum opptjent egenkapital | 11 407 | 11 407 | 8 896 | 3 237 |
| Sum egenkapital | 11 431 | 11 431 | 8 921 | 3 261 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | −2 624 | −2 624 | −178 | 1 873 |
| Sum gjeld | −2 624 | −2 624 | −178 | 1 873 |
| Sum egenkapital og gjeld | 8 807 | 8 807 | 8 743 | 5 135 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | – | 74,5 % | 45,5 % | 81 % |
| Resultatmargin | – | 335,5 % | 207 % | 66,4 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | – | – | – | 2,29 |
| Gjeldsgrad | – | – | – | 0,57 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0 % | 22 % | 63,4 % | 99,3 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | – | −72,6 % | −44 % | – |
| Arbeidskapital | 11,4 mill kr | 11,4 mill kr | 8,9 mill kr | 2,4 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Underenheter (1)
Uoppgitt · SAUDA |
Selger du til selskaper som TOURMALET AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.