TORGET 3 RESTAURANTHUS AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 5 272 297 NOK |
| 2012 | 15 518 980 NOK |
| 2013 | 20 161 043 NOK |
| 2014 | 22 854 034 NOK |
| 2015 | 23 051 898 NOK |
| 2016 | Ikke tilgjengelig |
| 2017 | Ikke tilgjengelig |
| 2018 | 18 244 245 NOK |
| 2019 | 18 654 359 NOK |
| 2020 | 12 877 539 NOK |
| 2021 | 14 616 668 NOK |
| 2022 | 19 879 146 NOK |
| 2023 | 20 490 673 NOK |
| 2024 | 24 125 960 NOK |
| 2025 | 26 984 076 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Serveringsvirksomhet, herunder salg av alkoholholdig drikke.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 26 984 | 24 126 | 20 491 | 19 879 | 14 617 | 12 878 | 18 654 | 18 244 | 23 052 | 22 854 | 20 161 | 15 519 | 5 272 |
| Sum kostnader | 20 716 | 19 516 | 17 669 | 16 814 | 11 814 | 12 156 | 17 881 | 16 034 | 17 675 | 17 948 | 15 040 | 12 772 | 4 842 |
| Driftsresultat | 6 268 | 4 610 | 2 822 | 3 065 | 2 803 | 722 | 773 | 2 211 | 5 377 | 4 906 | 5 121 | 2 747 | 431 |
| Sum finansinntekter | – | – | – | 0 | 0 | 130 | 0 | 1 | 7 | 52 | 59 | 0 | 2 |
| Sum finanskostnader | 51 | 66 | 162 | 99 | 73 | 113 | 95 | 84 | 29 | 47 | 101 | 117 | 145 |
| Netto finans | −51 | −66 | −162 | −99 | −72 | 16 | −95 | −84 | −22 | 6 | −42 | −117 | −143 |
| Resultat før skattekostnad | 6 217 | 4 544 | 2 659 | 2 966 | 2 731 | 738 | 678 | 2 127 | 5 355 | 4 912 | 5 079 | 2 630 | 288 |
| Årsresultat | 4 849 | 3 544 | 2 074 | 2 313 | 2 129 | 690 | 429 | 1 592 | 3 904 | 3 571 | 3 779 | 1 888 | 209 |
| Sum overføringer og disponeringer | 4 849 | 3 544 | 2 074 | 2 313 | 2 129 | 690 | 429 | 1 592 | 3 904 | 3 571 | 3 779 | 1 888 | 209 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 61 | 86 | 123 | 165 | 115 | 102 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 891 | 1 140 | 537 | 225 | 225 | 747 | 1 381 | 4 579 | 1 903 | 2 292 | 2 685 | 3 095 | 3 259 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 200 | 650 | 800 | 950 | 900 | 1 050 | 1 200 | 1 350 | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 1 152 | 1 875 | 1 460 | 1 340 | 1 240 | 1 899 | 2 581 | 5 929 | 1 903 | 2 292 | 2 685 | 3 095 | 3 259 |
| Sum fordringer | 23 456 | 15 168 | 12 979 | 12 515 | 7 538 | 1 391 | 688 | 680 | 2 081 | 790 | 449 | 431 | 34 |
| Sum omløpsmidler | 24 236 | 15 666 | 13 399 | 12 927 | 7 830 | 3 353 | 1 742 | 1 945 | 4 997 | 5 524 | 5 111 | 2 410 | 615 |
| Sum eiendeler | 25 388 | 17 542 | 14 858 | 14 267 | 9 070 | 5 252 | 4 323 | 7 875 | 6 900 | 7 817 | 7 796 | 5 505 | 3 874 |
| Sum innskutt egenkapital | 35 | 35 | 35 | 35 | 1 650 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 105 |
| Sum opptjent egenkapital | 2 985 | 2 899 | 2 768 | 3 029 | 1 234 | 720 | 30 | 101 | – | – | – | 516 | 209 |
| Sum egenkapital | 3 020 | 2 934 | 2 803 | 3 063 | 2 883 | 754 | 64 | 135 | 35 | 35 | 35 | 551 | 313 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | – | – | 3 | 19 | 43 | 154 | 79 |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | – | – | 435 | 1 436 | 2 736 | 989 | 3 595 | 158 | 474 | 789 | 1 105 | 1 421 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 435 | 1 436 | 2 736 | 989 | 3 595 | 161 | 492 | 832 | 1 259 | 1 500 |
| Sum kortsiktig gjeld | 22 369 | 14 608 | 12 055 | 10 768 | 4 751 | 1 761 | 3 269 | 4 144 | 6 704 | 7 290 | 6 929 | 3 696 | 2 061 |
| Sum gjeld | 22 369 | 14 608 | 12 055 | 11 203 | 6 187 | 4 498 | 4 258 | 7 739 | 6 865 | 7 782 | 7 762 | 4 954 | 3 561 |
| Sum egenkapital og gjeld | 25 388 | 17 542 | 14 858 | 14 267 | 9 070 | 5 252 | 4 323 | 7 875 | 6 900 | 7 817 | 7 796 | 5 505 | 3 874 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 23,2 % | 19,1 % | 13,8 % | 15,4 % | 19,2 % | 5,6 % | 4,1 % | 12,1 % | 23,3 % | 21,5 % | 25,4 % | 17,7 % | 8,2 % |
| Resultatmargin | 18 % | 14,7 % | 10,1 % | 11,6 % | 14,6 % | 5,4 % | 2,3 % | 8,7 % | 16,9 % | 15,6 % | 18,8 % | 12,2 % | 4 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,08 | 1,07 | 1,11 | 1,2 | 1,65 | 1,9 | 0,53 | 0,47 | 0,75 | 0,76 | 0,74 | 0,65 | 0,3 |
| Gjeldsgrad | 7,41 | 4,98 | 4,3 | 3,66 | 2,15 | 5,96 | 66,22 | 57,12 | 197,96 | 224,39 | 223,8 | 8,99 | 11,37 |
| Egenkapitalrentabilitet | 160,6 % | 120,8 % | 74 % | 75,5 % | 73,8 % | 91,5 % | 666,8 % | – | – | – | – | 342,6 % | 66,6 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 11,8 % | 17,7 % | 3,1 % | 36 % | 13,5 % | −31 % | 2,2 % | – | 0,9 % | 13,4 % | 29,9 % | 194,3 % | – |
| Arbeidskapital | 1,9 mill kr | 1,1 mill kr | 1,3 mill kr | 2,2 mill kr | 3,1 mill kr | 1,6 mill kr | −1,5 mill kr | −2,2 mill kr | −1,7 mill kr | −1,8 mill kr | −1,8 mill kr | −1,3 mill kr | −1,4 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Drift av barer · BERGEN | 26 ans. |
Selger du til selskaper som TORGET 3 RESTAURANTHUS AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.