TMP HOLDING AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | −6 581 NOK |
| 2012 | 0 NOK |
| 2013 | 388 810 NOK |
| 2014 | 301 950 NOK |
| 2015 | 420 976 NOK |
| 2016 | 1 264 987 NOK |
| 2017 | 675 186 NOK |
| 2018 | 1 757 711 NOK |
| 2019 | 1 954 333 NOK |
| 2020 | 163 500 NOK |
| 2021 | 135 000 NOK |
| 2022 | Ikke tilgjengelig |
| 2023 | 1 603 083 NOK |
| 2024 | 938 234 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2024
Roller4
Formål
Investering i eiendom, aksjer, aksjefond, porteføljeinvesteringer, butikk og forretningsdrift.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2012, 2011 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 938 | 1 603 | 135 | 164 | 1 954 | 1 758 | 675 | 1 265 | 421 | 302 | 389 | 0 | −7 |
| Sum kostnader | 1 151 | 317 | 650 | 400 | 655 | 520 | 783 | 385 | 369 | 159 | 47 | – | 0 |
| Driftsresultat | −213 | 1 286 | −515 | −237 | 1 300 | 1 237 | −108 | 880 | 52 | 143 | 342 | −3 | −7 |
| Sum finansinntekter | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 8 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Sum finanskostnader | 409 | 1 006 | 613 | 411 | 363 | 464 | 392 | 269 | 359 | 178 | 281 | 0 | 0 |
| Netto finans | −407 | −1 002 | −612 | −409 | −362 | −464 | −391 | −263 | −351 | −177 | −273 | 0 | 0 |
| Resultat før skattekostnad | −620 | 284 | −1 126 | −645 | 937 | 774 | −499 | 617 | −299 | −34 | 68 | −3 | −7 |
| Årsresultat | −620 | 284 | −1 276 | −503 | 731 | 701 | −491 | 463 | −224 | −32 | 49 | −2 | −5 |
| Sum overføringer og disponeringer | −620 | 284 | −1 276 | −503 | 731 | 701 | −491 | 463 | −224 | −32 | 49 | 2 | – |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | – | – | – | 148 | 6 | – | – | – | 71 | – | 0 | 0 | 0 |
| Sum varige driftsmidler | 7 126 | 12 778 | 18 214 | 12 359 | 3 268 | 5 160 | 6 974 | 6 804 | 8 333 | 5 255 | 4 745 | 0 | 0 |
| Sum finansielle anleggsmidler | – | – | 23 | 48 | 73 | – | – | – | – | 50 | 369 | 0 | 0 |
| Sum anleggsmidler | 7 126 | 12 778 | 18 237 | 12 555 | 3 347 | 5 160 | 6 974 | 6 804 | 8 404 | 5 305 | 5 113 | 0 | 0 |
| Sum fordringer | – | – | – | 251 | 23 | – | 428 | 35 | 171 | 2 697 | 165 | 165 | 175 |
| Sum investeringer | 177 | 177 | – | – | – | – | – | – | – | – | 0 | 0 | – |
| Sum omløpsmidler | 178 | 186 | 1 151 | 2 348 | 8 604 | 8 068 | 7 944 | 3 672 | 2 340 | 2 753 | 176 | 165 | 175 |
| Sum eiendeler | 7 304 | 12 964 | 19 388 | 14 903 | 11 951 | 13 228 | 14 919 | 10 476 | 10 744 | 8 059 | 5 290 | 165 | 175 |
| Sum innskutt egenkapital | 3 222 | 3 222 | 3 222 | 3 222 | 3 222 | 3 222 | 3 222 | 3 251 | 3 251 | 3 475 | 3 652 | 352 | 352 |
| Sum opptjent egenkapital | −567 | 53 | −347 | 929 | 1 432 | 701 | – | 463 | – | – | −145 | −198 | −196 |
| Sum egenkapital | 2 655 | 3 275 | 2 875 | 4 151 | 4 654 | 3 924 | 3 222 | 3 714 | 3 251 | 3 475 | 3 507 | 154 | 156 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | 60 | – | – | – | 11 | – | 7 | – | 4 | 7 | 9 | 11 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 2 891 | 7 885 | 12 522 | 9 250 | 6 928 | 9 062 | 11 231 | 6 459 | 7 443 | 4 564 | 1 110 | 0 | 0 |
| Sum langsiktig gjeld | 2 891 | 7 945 | 12 522 | 9 250 | 6 928 | 9 073 | 11 231 | 6 467 | 7 443 | 4 568 | – | – | 11 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 757 | 1 744 | 3 990 | 1 502 | 368 | 232 | 465 | 295 | 50 | 15 | 666 | 2 | 8 |
| Sum gjeld | 4 649 | 9 689 | 16 512 | 10 752 | 7 296 | 9 304 | 11 696 | 6 762 | 7 493 | 4 584 | 1 783 | 11 | 19 |
| Sum egenkapital og gjeld | 7 304 | 12 964 | 19 388 | 14 903 | 11 951 | 13 228 | 14 919 | 10 476 | 10 744 | 8 059 | 5 290 | 165 | 175 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −22,7 % | 80,2 % | −381,2 % | −144,8 % | 66,5 % | 70,4 % | −15,9 % | 69,6 % | 12,4 % | 47,3 % | 87,9 % | – | 100 % |
| Resultatmargin | −66,1 % | 17,7 % | −945 % | −307,9 % | 37,4 % | 39,9 % | −72,8 % | 36,6 % | −53,1 % | −10,7 % | 12,7 % | – | 72 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,1 | 0,11 | 0,29 | 1,56 | 23,35 | 34,8 | 17,09 | 12,44 | 46,37 | 177,99 | 0,26 | 105,01 | 23,06 |
| Gjeldsgrad | 1,75 | 2,96 | 5,74 | 2,59 | 1,57 | 2,37 | 3,63 | 1,82 | 2,3 | 1,32 | 0,51 | 0,07 | 0,12 |
| Egenkapitalrentabilitet | −23,3 % | 8,7 % | −44,4 % | −12,1 % | 15,7 % | 17,9 % | −15,3 % | 12,5 % | −6,9 % | −0,9 % | 1,4 % | −1,2 % | −3 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −41,5 % | – | −17,4 % | −91,6 % | 11,2 % | 160,3 % | −46,6 % | 200,5 % | 39,4 % | −22,3 % | – | −100 % | – |
| Arbeidskapital | −1,6 mill kr | −1,6 mill kr | −2,8 mill kr | 846 012 kr | 8,2 mill kr | 7,8 mill kr | 7,5 mill kr | 3,4 mill kr | 2,3 mill kr | 2,7 mill kr | −489 714 kr | 163 608 kr | 167 756 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Utleie av egen eller leid fast eiendom · SØNDELED |
Selger du til selskaper som TMP HOLDING AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.