TEAM VERKSTED AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 35 514 923 NOK |
| 2012 | 35 094 117 NOK |
| 2013 | 36 875 582 NOK |
| 2014 | 40 902 969 NOK |
| 2015 | Ikke tilgjengelig |
| 2016 | 44 655 000 NOK |
| 2017 | 48 540 000 NOK |
| 2018 | 81 253 000 NOK |
| 2019 | Ikke tilgjengelig |
| 2020 | 122 913 000 NOK |
| 2021 | 448 174 000 NOK |
| 2022 | 569 476 026 NOK |
| 2023 | 633 827 791 NOK |
| 2024 | 755 951 085 NOK |
| 2025 | 759 027 332 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller8
Formål
Utføre service og reparasjoner på lastebiler og beslektet virksomhet, samt ved aksjetegning eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Kunngjøringer4
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2025, 2024 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 759 027 | 755 951 | 633 828 | 569 476 | 448 174 | 122 913 | 81 253 | 48 540 | 44 655 | 40 903 | 36 876 | 35 094 | 35 515 |
| Sum kostnader | 726 445 | 707 240 | 604 636 | 554 291 | 431 720 | 117 899 | 75 884 | 42 260 | 38 014 | 34 468 | 31 278 | 29 337 | 30 521 |
| Driftsresultat | 32 582 | 48 711 | 29 191 | 15 185 | 16 454 | 5 014 | 5 369 | 6 280 | 6 641 | 6 435 | 5 598 | 5 757 | 4 994 |
| Sum finansinntekter | 2 811 | 3 505 | 4 021 | 4 018 | 950 | −50 | 92 | 33 | 53 | 176 | 247 | 165 | 67 |
| Sum finanskostnader | 6 360 | 29 366 | 26 631 | 23 883 | 12 692 | 4 517 | 3 888 | 1 999 | 638 | 427 | 492 | 526 | 533 |
| Netto finans | −3 548 | – | – | – | – | – | −3 796 | −1 966 | −585 | −251 | −245 | −361 | −466 |
| Resultat før skattekostnad | 29 034 | 22 850 | 6 581 | −4 680 | 4 712 | 447 | 1 573 | 4 314 | 6 056 | 6 184 | 5 352 | 5 396 | 4 528 |
| Årsresultat | 22 570 | 17 794 | 5 075 | −3 015 | 3 533 | 296 | 865 | 2 899 | 4 532 | 4 523 | 3 838 | 3 882 | 3 258 |
| Totalresultat | 22 570 | – | – | – | – | – | – | – | – | 4 523 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 22 570 | – | – | – | – | – | – | – | – | 4 523 | 3 838 | 3 882 | 3 258 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 5 610 | 34 091 | 32 776 | 32 811 | 22 624 | 5 135 | 1 838 | 826 | 386 | 344 | 325 | 333 | 293 |
| Sum varige driftsmidler | 29 215 | 491 490 | 469 483 | 460 470 | 293 966 | 90 501 | 40 870 | 20 061 | 14 949 | 19 553 | 19 699 | 17 307 | 18 012 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 2 574 | 3 154 | 15 | 15 | 5 | 3 | 8 151 | 1 151 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Sum anleggsmidler | 37 398 | 528 735 | 502 274 | 493 296 | 316 595 | 95 639 | 50 859 | 22 038 | 15 338 | 19 900 | 20 028 | 17 642 | 18 307 |
| Sum fordringer | 101 375 | – | – | – | – | – | 26 869 | 10 639 | 6 213 | 8 412 | 7 043 | 5 949 | 5 750 |
| Sum omløpsmidler | 238 464 | 276 841 | 217 844 | 199 597 | 143 043 | 44 006 | 68 810 | 28 146 | 17 920 | 19 905 | 15 145 | 15 788 | 11 324 |
| Sum eiendeler | 275 862 | 805 576 | 720 118 | 692 892 | 459 637 | 139 645 | 119 669 | 50 184 | 33 258 | 39 805 | 35 173 | 33 430 | 29 631 |
| Sum innskutt egenkapital | 41 372 | – | – | – | – | – | 13 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Sum opptjent egenkapital | 36 773 | – | – | – | – | – | −470 | 4 366 | 5 198 | 22 025 | 19 502 | 16 664 | 14 133 |
| Sum egenkapital | 78 144 | 39 669 | 35 123 | 35 262 | 32 804 | 6 879 | 12 730 | 4 566 | 5 398 | 22 225 | 19 702 | 16 864 | 14 333 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 81 571 | – | – | – | – | – | 52 564 | 5 232 | 5 883 | 7 106 | 7 598 | 8 050 | 8 473 |
| Sum langsiktig gjeld | 81 571 | 462 068 | – | – | 272 621 | 95 999 | 52 564 | 5 232 | 5 883 | 7 106 | 7 598 | 8 050 | 8 473 |
| Sum kortsiktig gjeld | 116 146 | 303 839 | 237 191 | 225 107 | 154 189 | 36 767 | 54 375 | 40 386 | 21 977 | 10 474 | 7 873 | 8 516 | 6 825 |
| Sum gjeld | 197 717 | 765 907 | 684 996 | 657 630 | 426 833 | 132 766 | 106 939 | 45 618 | 27 860 | 17 580 | 15 471 | 16 566 | 15 298 |
| Sum egenkapital og gjeld | 275 862 | 805 576 | 720 118 | 692 892 | 459 637 | 139 645 | 119 669 | 50 184 | 33 258 | 39 805 | 35 173 | 33 430 | 29 631 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | – | 92 969 | 54 613 | 53 450 | 41 229 | 21 301 | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | – | −70 185 | −60 318 | −9 016 | −1 748 | −12 746 | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | – | −673 | 8 981 | −45 067 | −35 570 | −13 163 | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto endring i likvider | – | 22 111 | 3 276 | −633 | 3 912 | −4 609 | – | – | – | – | – | – | – |
| Likvider ved periodens slutt | – | 30 648 | 8 537 | 5 261 | 5 823 | 1 525 | – | – | – | – | – | – | – |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 4,3 % | 6,4 % | 4,6 % | 2,7 % | 3,7 % | 4,1 % | 6,6 % | 12,9 % | 14,9 % | 15,7 % | 15,2 % | 16,4 % | 14,1 % |
| Resultatmargin | 3 % | 2,4 % | 0,8 % | −0,5 % | 0,8 % | 0,2 % | 1,1 % | 6 % | 10,2 % | 11,1 % | 10,4 % | 11,1 % | 9,2 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 2,05 | 0,91 | 0,92 | 0,89 | 0,93 | 1,2 | 1,27 | 0,7 | 0,82 | 1,9 | 1,92 | 1,85 | 1,66 |
| Gjeldsgrad | 2,53 | 19,31 | 19,5 | 18,65 | 13,01 | 19,3 | 8,4 | 9,99 | 5,16 | 0,79 | 0,79 | 0,98 | 1,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | 28,9 % | 44,9 % | 14,5 % | −8,6 % | 10,8 % | 4,3 % | 6,8 % | 63,5 % | 84 % | 20,3 % | 19,5 % | 23 % | 22,7 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 0,4 % | 19,3 % | 11,3 % | 27,1 % | 264,6 % | – | 67,4 % | 8,7 % | – | 10,9 % | 5,1 % | −1,2 % | – |
| Arbeidskapital | 122,3 mill kr | −27 mill kr | −19,3 mill kr | −25,5 mill kr | −11,1 mill kr | 7,2 mill kr | 14,4 mill kr | −12,2 mill kr | −4,1 mill kr | 9,4 mill kr | 7,3 mill kr | 7,3 mill kr | 4,5 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller8
Underenheter (23)
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · ALTA | 13 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · ASKIM | 24 ans. |
Detaljhandel med drivstoff til motorvogner · LÆRDAL | 8 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · BODØ | 13 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · LANGHUS | 26 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · GOL | 12 ans. |
Detaljhandel med motorvogner · HEIMDAL | |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · JAREN | 20 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · OSLO | 23 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · KRISTIANSAND S | 9 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · KVINESDAL | |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · LEVANGER | 9 ans. |
Vis 11 til
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · ORKANGER | 10 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · OSLO | 8 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · OTTA | 14 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · RÅDE | 22 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · SKJÅK | 14 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · SKODJE | 29 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · STEINKJER | 9 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · TROMSØ | 11 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · TRONDHEIM | 36 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · BLOMSTERDALEN | 13 ans. |
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · LÆRDAL | 10 ans. |
Selger du til selskaper som TEAM VERKSTED AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.