TARGET INTERVENTION AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2012 | 1 698 141 NOK |
| 2013 | 4 112 753 NOK |
| 2014 | 7 162 109 NOK |
| 2015 | 3 973 868 NOK |
| 2016 | 4 468 861 NOK |
| 2017 | 4 623 963 NOK |
| 2018 | 3 613 746 NOK |
| 2019 | 7 992 094 NOK |
| 2020 | 3 489 169 NOK |
| 2021 | 1 199 863 NOK |
| 2022 | 7 010 578 NOK |
| 2023 | 22 534 475 NOK |
| 2024 | 79 762 522 NOK |
| 2025 | 96 702 141 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller6
Formål
Hovedsak av utvikling, produksjon og testing av elektromekaniske nedihulls verktøy for utleie og salg innen olje og gass industrien, samt annen virksomhet som naturlig faller inn under dette.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2024, 2021 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 79 763 | 22 534 | 7 011 | 1 200 | 3 489 | 7 992 | 3 614 | 4 624 | 4 469 | 3 974 | 7 162 | 4 113 | 1 698 |
| Sum kostnader | 118 574 | 54 095 | 31 268 | 19 281 | 21 465 | 31 316 | 26 441 | 20 338 | 22 157 | 20 005 | 14 955 | 12 639 | 7 210 |
| Driftsresultat | −38 811 | −31 561 | −24 257 | −18 081 | −17 975 | −23 324 | −22 828 | −15 714 | −17 689 | −16 031 | −7 793 | −8 527 | −5 512 |
| Sum finansinntekter | 3 031 | 1 593 | 1 268 | 77 | 218 | 351 | 17 | 54 | 32 | 152 | 81 | 67 | 10 |
| Sum finanskostnader | 19 671 | 7 031 | 1 216 | 2 483 | 2 629 | 2 351 | 1 784 | 474 | 8 | 9 | 5 | 74 | 44 |
| Netto finans | – | – | – | – | – | −2 000 | −1 767 | −420 | 24 | 143 | 76 | −7 | −35 |
| Resultat før skattekostnad | −55 452 | −36 999 | −24 205 | −20 486 | −20 386 | −25 324 | −24 595 | −16 134 | −17 665 | −15 888 | −7 717 | −8 534 | −5 547 |
| Årsresultat | −55 452 | −36 999 | −24 205 | −20 486 | −20 386 | −25 324 | −24 595 | −16 134 | −17 665 | −15 888 | −7 717 | −7 434 | −4 492 |
| Totalresultat | – | – | – | – | – | −25 324 | −24 595 | −16 134 | −17 665 | −15 888 | −7 717 | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | – | – | – | – | – | −25 324 | −24 595 | −16 134 | −17 665 | −15 888 | −7 717 | −7 434 | −4 492 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 19 | 78 | 136 | 217 | 118 | 151 | – |
| Sum varige driftsmidler | 4 953 | 4 165 | 23 006 | 16 868 | 25 596 | 24 161 | 28 390 | 29 723 | 19 381 | 15 350 | 7 131 | 2 767 | 1 392 |
| Sum anleggsmidler | 4 953 | 4 165 | 23 006 | 16 868 | 25 596 | 24 161 | 28 409 | 29 800 | 19 517 | 15 567 | 7 248 | 2 918 | 1 392 |
| Sum fordringer | – | – | – | – | – | 5 540 | 2 711 | 4 064 | 1 990 | 4 603 | 2 515 | 2 445 | 3 734 |
| Sum omløpsmidler | 203 100 | 111 677 | 24 687 | 8 536 | 13 772 | 32 978 | 8 318 | 12 308 | 18 608 | 20 540 | 7 116 | 12 131 | 4 793 |
| Sum eiendeler | 208 052 | 115 842 | 47 693 | 25 403 | 39 367 | 57 139 | 36 727 | 42 109 | 38 126 | 36 107 | 14 364 | 15 049 | 6 185 |
| Sum innskutt egenkapital | – | – | – | – | – | 28 341 | 9 913 | 22 958 | 31 092 | 67 627 | 31 686 | 24 312 | 6 060 |
| Sum opptjent egenkapital | – | – | – | – | – | – | – | – | – | −35 638 | −19 750 | −12 033 | −4 599 |
| Sum egenkapital | −916 | −11 408 | −6 043 | 18 162 | 7 955 | 28 341 | 9 913 | 22 958 | 31 092 | 31 989 | 11 937 | 12 280 | 1 461 |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | – | – | – | – | 25 655 | 23 322 | 10 999 | – | – | – | – | 2 343 |
| Sum langsiktig gjeld | 54 192 | 46 706 | 45 733 | 2 734 | 29 220 | 25 655 | 23 322 | 10 999 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 343 |
| Sum kortsiktig gjeld | 154 776 | 80 545 | 8 004 | 4 507 | 2 192 | 3 143 | 3 492 | 8 151 | 7 033 | 4 118 | 2 427 | 2 769 | 2 381 |
| Sum gjeld | 208 968 | 127 250 | 53 736 | 7 241 | 31 413 | 28 798 | 26 814 | 19 150 | 7 033 | 4 118 | 2 427 | 2 769 | 4 724 |
| Sum egenkapital og gjeld | 208 052 | 115 842 | 47 693 | 25 403 | 39 367 | 57 139 | 36 727 | 42 109 | 38 126 | 36 107 | 14 364 | 15 049 | 6 185 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | −51 697 | −39 206 | 0 | −13 359 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | −349 | 6 874 | 0 | −956 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | 45 772 | 35 430 | 0 | 4 508 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto endring i likvider | −6 275 | 3 099 | 0 | −10 074 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likvider ved periodens slutt | 13 484 | 19 759 | 0 | 2 981 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −48,7 % | −140,1 % | −346 % | – | −515,2 % | −291,8 % | −631,7 % | −339,8 % | −395,8 % | −403,4 % | −108,8 % | −207,3 % | −324,6 % |
| Resultatmargin | −69,5 % | −164,2 % | −345,3 % | – | −584,3 % | −316,9 % | −680,6 % | −348,9 % | −395,3 % | −399,8 % | −107,7 % | −180,7 % | −264,6 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,31 | 1,39 | 3,08 | 1,89 | 6,28 | 10,49 | 2,38 | 1,51 | 2,65 | 4,99 | 2,93 | 4,38 | 2,01 |
| Gjeldsgrad | – | – | – | 0,4 | 3,95 | 1,02 | 2,7 | 0,83 | 0,23 | 0,13 | 0,2 | 0,23 | 3,23 |
| Egenkapitalrentabilitet | – | 324,3 % | 400,5 % | −112,8 % | −256,3 % | −89,4 % | −248,1 % | −70,3 % | −56,8 % | −49,7 % | −64,6 % | −60,5 % | −307,4 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 254 % | 221,4 % | 484,3 % | −65,6 % | −56,3 % | 121,2 % | −21,8 % | 3,5 % | 12,5 % | −44,5 % | 74,1 % | 142,2 % | – |
| Arbeidskapital | 48,3 mill kr | 31,1 mill kr | 16,7 mill kr | 4 mill kr | 11,6 mill kr | 29,8 mill kr | 4,8 mill kr | 4,2 mill kr | 11,6 mill kr | 16,4 mill kr | 4,7 mill kr | 9,4 mill kr | 2,4 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller6
Underenheter (1)
Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet · ÅLGÅRD | 21 ans. |
Selger du til selskaper som TARGET INTERVENTION AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.