T. CATERING AS
Utvikling over tid
Skru seriene av og på for å sammenligne. Hold over et år for eksakte tall.
Hver serie skaleres til sitt eget område (0-forankret) så alle trender er synlige. Hold over et år for eksakte tall.
Drift av mobile salgsvogner, kjøp / salg av biler, campingvogner, båter og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet. Kjøp / utvikling / utleie, og salg av fast eiendom. Kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 9 931 | 10 519 | 8 909 | 7 276 | 5 067 | 2 666 | 2 308 | 1 903 | 1 375 | 1 261 |
| Sum kostnader | 7 957 | 7 691 | 6 372 | 5 443 | 4 016 | 2 033 | 1 532 | 1 510 | 1 151 | 1 137 |
| Driftsresultat | 1 974 | 2 828 | 2 537 | 1 833 | 1 051 | 634 | 777 | 393 | 224 | 124 |
| Sum finansinntekter | 42 | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 |
| Sum finanskostnader | 129 | 141 | 70 | 61 | 60 | 142 | 56 | 4 | 1 | 0 |
| Netto finans | −87 | −122 | −65 | −61 | −60 | −141 | −56 | −4 | −0 | 7 |
| Resultat før skattekostnad | 1 886 | 2 706 | 2 472 | 1 772 | 991 | 492 | 721 | 390 | 224 | 131 |
| Årsresultat | 1 452 | 2 111 | 1 927 | 1 382 | 759 | 384 | 555 | 286 | 168 | 99 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 1 452 | 2 111 | 1 927 | 1 382 | 759 | – | – | – | – | – |
| Totalresultat | 1 452 | 2 111 | 1 927 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 1 452 | 2 111 | 1 927 | 1 382 | 759 | 384 | 555 | 286 | 168 | 99 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 4 512 | 3 675 | 3 862 | 3 435 | 3 537 | 3 966 | 3 647 | 458 | 286 | 498 |
| Sum finansielle anleggsmidler | – | – | – | – | 29 | 29 | 29 | 29 | 29 | 29 |
| Sum anleggsmidler | 4 512 | 3 675 | 3 862 | 3 435 | 3 566 | 3 995 | 3 676 | 487 | 315 | 527 |
| Sum fordringer | 45 | 40 | 82 | 14 | 50 | 15 | 14 | – | – | 130 |
| Sum omløpsmidler | 9 373 | 8 251 | 6 336 | 5 177 | 3 363 | 1 046 | 1 488 | 789 | 558 | 514 |
| Sum eiendeler | 13 885 | 11 926 | 10 198 | 8 612 | 6 929 | 5 041 | 5 164 | 1 276 | 873 | 1 040 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
| Sum opptjent egenkapital | 10 412 | 8 961 | 6 850 | 4 923 | 3 540 | 1 572 | 1 188 | 633 | 346 | 160 |
| Sum egenkapital | 10 442 | 8 991 | 6 880 | 4 953 | 3 570 | 1 602 | 1 218 | 663 | 376 | 190 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | 5 | 16 | 3 | 16 | 9 | 8 | 4 | 2 | 8 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 1 902 | 1 166 | 1 302 | 1 562 | 1 642 | 1 888 | 2 177 | 216 | 295 | 465 |
| Sum langsiktig gjeld | 1 902 | 1 171 | 1 318 | 1 565 | 1 658 | 1 897 | 2 185 | 220 | 296 | 473 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 540 | 1 764 | 2 000 | 2 094 | 1 700 | 1 543 | 1 762 | 394 | 201 | 378 |
| Sum gjeld | 3 442 | 2 935 | 3 317 | 3 659 | 3 358 | 3 439 | 3 946 | 614 | 497 | 851 |
| Sum egenkapital og gjeld | 13 885 | 11 926 | 10 198 | 8 612 | 6 929 | 5 041 | 5 164 | 1 276 | 873 | 1 040 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 19,9 % | 26,9 % | 28,5 % | 25,2 % | 20,8 % | 23,8 % | 33,7 % | 20,7 % | 16,3 % | 9,8 % |
| Resultatmargin | 14,6 % | 20,1 % | 21,6 % | 19 % | 15 % | 14,4 % | 24,1 % | 15 % | 12,2 % | 7,8 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 6,08 | 4,68 | 3,17 | 2,47 | 1,98 | 0,68 | 0,84 | 2 | 2,78 | 1,36 |
| Gjeldsgrad | 0,33 | 0,33 | 0,48 | 0,74 | 0,94 | 2,15 | 3,24 | 0,93 | 1,32 | 4,49 |
| Egenkapitalrentabilitet | 13,9 % | 23,5 % | 28 % | 27,9 % | 21,3 % | 24 % | 45,6 % | 43,2 % | 44,6 % | 52,1 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −5,6 % | 18,1 % | 22,4 % | 43,6 % | – | 15,5 % | 21,3 % | 38,4 % | 9 % | – |
| Arbeidskapital | 7,8 mill kr | 6,5 mill kr | 4,3 mill kr | 3,1 mill kr | 1,7 mill kr | −496 554 kr | −273 364 kr | 395 588 kr | 357 298 kr | 136 113 kr |
Bemanning og rekruttering
Underenheter (1)
Drift av mobile serveringssteder · VIKERSUND | 23 ans. |
Selger du til selskaper som T. CATERING AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.