SLÄGER AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2018 | 32 235 066 NOK |
| 2019 | 38 571 105 NOK |
| 2020 | 36 197 425 NOK |
| 2021 | 42 729 847 NOK |
| 2022 | 46 907 845 NOK |
| 2023 | 36 010 130 NOK |
| 2024 | 21 848 491 NOK |
| 2025 | 13 224 487 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller5
Formål
Markedskommunikasjon og andre tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 13 224 | 21 848 | 36 010 | 46 908 | 42 730 | 36 197 | 38 571 | 32 235 |
| Sum kostnader | 15 394 | 21 276 | 30 246 | 39 967 | 37 395 | 32 725 | 32 373 | 27 896 |
| Driftsresultat | −2 169 | 572 | 5 764 | 6 941 | 5 335 | 3 472 | 6 198 | 4 339 |
| Sum finansinntekter | 31 | 205 | 397 | 422 | 198 | 592 | 116 | 102 |
| Sum finanskostnader | 21 | 61 | 202 | 534 | 426 | 423 | 209 | 142 |
| Netto finans | 10 | 143 | 195 | −112 | −228 | 169 | −94 | −40 |
| Resultat før skattekostnad | −2 159 | 716 | 5 959 | 6 829 | 5 107 | 3 641 | 6 104 | 4 300 |
| Årsresultat | −2 206 | 547 | 4 598 | 5 271 | 3 963 | 2 825 | 4 760 | 3 322 |
| Sum overføringer og disponeringer | – | 547 | 4 598 | 5 271 | 3 963 | 2 825 | 4 760 | 3 322 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 47 | 187 | 247 | 246 | 83 | 79 | 76 |
| Sum varige driftsmidler | 94 | 132 | 190 | 260 | 139 | 199 | 295 | 348 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 228 | 348 | 326 | 278 | 237 | 1 355 | 241 | 142 |
| Sum anleggsmidler | 323 | 526 | 703 | 785 | 622 | 1 637 | 614 | 565 |
| Sum fordringer | 1 825 | 2 652 | 6 106 | 5 091 | 5 631 | 1 446 | 6 562 | 5 650 |
| Sum omløpsmidler | 2 222 | 6 909 | 12 497 | 14 692 | 13 928 | 13 190 | 17 028 | 13 637 |
| Sum eiendeler | 2 545 | 7 435 | 13 201 | 15 477 | 14 550 | 14 827 | 17 642 | 14 202 |
| Sum innskutt egenkapital | 1 840 | 1 840 | 1 840 | 1 842 | 2 571 | 4 121 | 5 321 | 5 321 |
| Sum opptjent egenkapital | −1 659 | 547 | 0 | – | – | 85 | 60 | – |
| Sum egenkapital | 181 | 2 386 | 1 840 | 1 842 | 2 571 | 4 206 | 5 381 | 5 321 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 206 | 0 | 0 | – | – | – | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 2 158 | 5 049 | 11 361 | 13 635 | 11 979 | 10 621 | 12 261 | 8 881 |
| Sum gjeld | 2 364 | 5 049 | 11 361 | 13 635 | 11 979 | 10 621 | 12 261 | 8 881 |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 545 | 7 435 | 13 201 | 15 477 | 14 550 | 14 827 | 17 642 | 14 202 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −16,4 % | 2,6 % | 16 % | 14,8 % | 12,5 % | 9,6 % | 16,1 % | 13,5 % |
| Resultatmargin | −16,7 % | 2,5 % | 12,8 % | 11,2 % | 9,3 % | 7,8 % | 12,3 % | 10,3 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,03 | 1,37 | 1,1 | 1,08 | 1,16 | 1,24 | 1,39 | 1,54 |
| Gjeldsgrad | 13,07 | 2,12 | 6,18 | 7,4 | 4,66 | 2,53 | 2,28 | 1,67 |
| Egenkapitalrentabilitet | – | 22,9 % | 249,9 % | 286,2 % | 154,1 % | 67,2 % | 88,4 % | 62,4 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −39,5 % | −39,3 % | −23,2 % | 9,8 % | 18 % | −6,2 % | 19,7 % | – |
| Arbeidskapital | 64 134 kr | 1,9 mill kr | 1,1 mill kr | 1,1 mill kr | 1,9 mill kr | 2,6 mill kr | 4,8 mill kr | 4,8 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller5
Underenheter (1)
Pr og kommunikasjonstjenester · OSLO | 12 ans. |
Selger du til selskaper som SLÄGER AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.