SINGSAKER STUDENTERHJEM STI
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 8 589 530 NOK |
| 2012 | 8 576 214 NOK |
| 2013 | 8 931 845 NOK |
| 2014 | 8 491 291 NOK |
| 2015 | 9 167 367 NOK |
| 2016 | 10 101 967 NOK |
| 2017 | 11 273 754 NOK |
| 2018 | 10 767 438 NOK |
| 2019 | 7 925 498 NOK |
| 2020 | 8 205 412 NOK |
| 2021 | 8 969 993 NOK |
| 2022 | 10 022 652 NOK |
| 2023 | 10 350 269 NOK |
| 2024 | 10 183 738 NOK |
| 2025 | 10 897 590 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller13
Formål
Å være et godt hjem for adademisk ungdom fra siv.ing, siv.ark og dr. ing. studiene ved Norges Teknisk Naturvitenskapelige Universitet.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 10 898 | 10 184 | 10 350 | 10 023 | 8 970 | 8 205 | 7 925 | 10 767 | 11 274 | 10 102 | 9 167 | 8 491 | 8 932 | 8 576 | 8 590 |
| Sum kostnader | 10 944 | 10 089 | 10 045 | 9 759 | 8 402 | 8 375 | 8 320 | 10 740 | 10 880 | 9 487 | 8 758 | 8 459 | 8 521 | 8 420 | 8 569 |
| Driftsresultat | −46 | 95 | 305 | 263 | 568 | −170 | −394 | 27 | 394 | 615 | 410 | 32 | 411 | 156 | 21 |
| Sum finansinntekter | 127 | 122 | 102 | 31 | 7 | 1 | 19 | 30 | 34 | 36 | 69 | 120 | 111 | 92 | 60 |
| Sum finanskostnader | 341 | 400 | 409 | 264 | 187 | 227 | 147 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto finans | −214 | −277 | −308 | −233 | −181 | −226 | −128 | 30 | 34 | 36 | 69 | 120 | 111 | 92 | 60 |
| Resultat før skattekostnad | −261 | −183 | −3 | 31 | 387 | −395 | −522 | 57 | 428 | 651 | 479 | 151 | 522 | 248 | 81 |
| Årsresultat | −261 | −183 | −3 | 31 | 387 | −395 | −522 | 57 | 428 | 651 | 479 | 151 | 522 | 248 | 81 |
| Sum overføringer og disponeringer | −261 | −183 | – | 31 | 387 | −395 | −522 | 57 | 428 | 651 | 479 | 151 | 522 | 248 | 81 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 9 555 | 10 252 | 9 955 | 10 441 | 11 130 | 11 817 | 12 520 | 5 172 | 4 924 | 2 088 | 2 259 | 2 441 | 2 644 | 2 847 | 3 247 |
| Sum anleggsmidler | 9 555 | 10 252 | 9 955 | 10 441 | 11 130 | 11 817 | 12 520 | 5 172 | 4 924 | 2 088 | 2 259 | 2 441 | 2 644 | 2 847 | 3 247 |
| Sum fordringer | 780 | 699 | 473 | 539 | 228 | 558 | 258 | 335 | 324 | 331 | 282 | 278 | 360 | 257 | 262 |
| Sum omløpsmidler | 4 070 | 4 706 | 5 536 | 5 662 | 4 327 | 3 516 | 3 993 | 4 196 | 4 026 | 6 562 | 5 636 | 5 072 | 4 531 | 3 846 | 3 183 |
| Sum eiendeler | 13 625 | 14 958 | 15 491 | 16 104 | 15 457 | 15 333 | 16 513 | 9 367 | 8 950 | 8 650 | 7 895 | 7 513 | 7 175 | 6 693 | 6 431 |
| Sum innskutt egenkapital | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Sum opptjent egenkapital | 6 733 | 6 544 | 6 727 | 6 729 | 6 699 | 6 311 | 6 706 | 7 228 | 7 171 | 6 744 | 6 093 | 5 614 | 5 462 | 4 940 | 4 691 |
| Sum egenkapital | 7 233 | 7 044 | 7 227 | 7 229 | 7 199 | 6 811 | 7 206 | 7 728 | 7 671 | 7 244 | 6 593 | 6 114 | 5 962 | 5 440 | 5 191 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 4 906 | 5 260 | 5 615 | 5 970 | 6 324 | 6 650 | 6 854 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | 4 906 | 5 260 | 5 615 | 5 970 | 6 324 | 6 650 | 6 854 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 486 | 2 654 | 2 650 | 2 905 | 1 934 | 1 872 | 2 452 | 1 639 | 1 278 | 1 406 | 1 303 | 1 399 | 1 213 | 1 253 | 1 239 |
| Sum gjeld | 6 392 | 7 914 | 8 264 | 8 874 | 8 259 | 8 522 | 9 306 | 1 639 | 1 278 | 1 406 | 1 303 | 1 399 | 1 213 | 1 253 | 1 239 |
| Sum egenkapital og gjeld | 13 625 | 14 958 | 15 491 | 16 104 | 15 457 | 15 333 | 16 513 | 9 367 | 8 950 | 8 650 | 7 895 | 7 513 | 7 175 | 6 693 | 6 431 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −0,4 % | 0,9 % | 2,9 % | 2,6 % | 6,3 % | −2,1 % | −5 % | 0,3 % | 3,5 % | 6,1 % | 4,5 % | 0,4 % | 4,6 % | 1,8 % | 0,2 % |
| Resultatmargin | −2,4 % | −1,8 % | −0 % | 0,3 % | 4,3 % | −4,8 % | −6,6 % | 0,5 % | 3,8 % | 6,4 % | 5,2 % | 1,8 % | 5,9 % | 2,9 % | 0,9 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 2,74 | 1,77 | 2,09 | 1,95 | 2,24 | 1,88 | 1,63 | 2,56 | 3,15 | 4,67 | 4,33 | 3,63 | 3,74 | 3,07 | 2,57 |
| Gjeldsgrad | 0,88 | 1,12 | 1,14 | 1,23 | 1,15 | 1,25 | 1,29 | 0,21 | 0,17 | 0,19 | 0,2 | 0,23 | 0,2 | 0,23 | 0,24 |
| Egenkapitalrentabilitet | −3,6 % | −2,6 % | −0 % | 0,4 % | 5,4 % | −5,8 % | −7,2 % | 0,7 % | 5,6 % | 9 % | 7,3 % | 2,5 % | 8,8 % | 4,6 % | 1,6 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 7 % | −1,6 % | 3,3 % | 11,7 % | 9,3 % | 3,5 % | −26,4 % | −4,5 % | 11,6 % | 10,2 % | 8 % | −4,9 % | 4,1 % | −0,2 % | – |
| Arbeidskapital | 2,6 mill kr | 2,1 mill kr | 2,9 mill kr | 2,8 mill kr | 2,4 mill kr | 1,6 mill kr | 1,5 mill kr | 2,6 mill kr | 2,7 mill kr | 5,2 mill kr | 4,3 mill kr | 3,7 mill kr | 3,3 mill kr | 2,6 mill kr | 1,9 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller13
Vis 1 til
Underenheter (1)
Annen overnattingsvirksomhet · TRONDHEIM | 11 ans. |
Selger du til selskaper som SINGSAKER STUDENTERHJEM STI?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.