RUFO AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 18 053 343 NOK |
| 2012 | 20 388 302 NOK |
| 2013 | 17 612 716 NOK |
| 2014 | 18 861 596 NOK |
| 2015 | 20 873 691 NOK |
| 2016 | 20 672 374 NOK |
| 2017 | 22 407 926 NOK |
| 2018 | 24 050 876 NOK |
| 2019 | 25 030 949 NOK |
| 2020 | Ikke tilgjengelig |
| 2021 | Ikke tilgjengelig |
| 2022 | Ikke tilgjengelig |
| 2023 | Ikke tilgjengelig |
| 2024 | Ikke tilgjengelig |
| 2025 | Ikke tilgjengelig |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller6
Formål
Utvikling, produksjon og sal av transportkasser, spesialemballasje og høgtalerkabinett/-system og det som står i samband med dette, medrekna å delta i andre selskap med liknande verksemd.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | – | – | – | – | – | – | 25 031 | 24 051 | 22 408 | 20 672 | 20 874 | 18 862 | 17 613 | 20 388 | 18 053 |
| Sum kostnader | – | – | – | – | – | – | 25 943 | 24 002 | 20 876 | 18 318 | 19 592 | 17 078 | 17 894 | 19 768 | 17 202 |
| Driftsresultat | – | – | – | – | – | – | −912 | 49 | 1 531 | 2 355 | 1 282 | 1 784 | −281 | 620 | 852 |
| Sum finansinntekter | – | – | – | – | – | – | 78 | 42 | 67 | 94 | 52 | 33 | 29 | 52 | – |
| Sum finanskostnader | – | – | – | – | – | – | 177 | 549 | 524 | 672 | 859 | 924 | 926 | 827 | – |
| Netto finans | – | – | – | – | – | – | −99 | −508 | −457 | −577 | −806 | −891 | −897 | −774 | −699 |
| Resultat før skattekostnad | – | – | – | – | – | – | −1 011 | −459 | 1 075 | 1 777 | 475 | 892 | −1 178 | −154 | 152 |
| Årsresultat | – | – | – | – | – | – | −694 | −248 | 975 | 1 533 | 475 | 892 | −1 085 | −112 | 157 |
| Totalresultat | – | – | – | – | – | – | −694 | −248 | 975 | 1 533 | 475 | 892 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | – | – | – | – | – | – | −694 | −248 | 975 | 1 533 | 475 | 892 | −1 085 | −112 | 157 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | – | – | – | – | 15 | 398 | 595 | 209 | 361 | 546 | 449 | 48 | 110 | 172 | – |
| Sum varige driftsmidler | 546 | 3 135 | 2 609 | 995 | 145 | 114 | 145 | 8 207 | 8 557 | 8 802 | 9 658 | 9 707 | 10 245 | 10 761 | 10 848 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 47 | 75 | 103 | 186 | 10 | 39 | 117 | 202 | 117 | 187 | 267 | 110 | 150 | 190 | 10 |
| Sum anleggsmidler | 592 | 3 210 | 2 712 | 1 180 | 171 | 551 | 857 | 8 617 | 9 035 | 9 534 | 10 373 | 9 865 | 10 505 | 11 122 | 10 858 |
| Sum fordringer | 4 763 | 3 221 | 3 435 | 3 570 | 2 866 | 3 347 | 3 545 | 2 679 | 3 763 | 2 983 | 2 479 | 2 552 | 2 167 | 2 290 | – |
| Sum investeringer | – | 1 108 | 1 108 | 1 108 | 1 048 | 912 | 725 | 2 549 | 1 655 | 1 122 | 457 | 607 | 472 | 549 | – |
| Sum omløpsmidler | 13 058 | 13 503 | 12 194 | 13 216 | 12 133 | 9 929 | 10 234 | 11 508 | 10 771 | 9 045 | 7 397 | 6 623 | 5 818 | 6 404 | 5 975 |
| Sum eiendeler | 13 650 | 16 713 | 14 905 | 14 396 | 12 303 | 10 480 | 11 092 | 20 126 | 19 806 | 18 579 | 17 770 | 16 488 | 16 323 | 17 526 | 16 833 |
| Sum innskutt egenkapital | 980 | 980 | 980 | 980 | 980 | 567 | 260 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Sum opptjent egenkapital | 3 239 | 2 398 | 2 309 | 2 868 | 1 825 | 896 | 711 | 2 840 | 3 088 | 2 113 | 1 702 | 1 226 | 334 | 1 420 | 1 532 |
| Sum egenkapital | 4 219 | 3 378 | 3 289 | 3 848 | 2 805 | 1 463 | 971 | 3 040 | 3 288 | 2 313 | 1 902 | 1 426 | 534 | 1 620 | 1 732 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 97 | 335 | 355 | 41 | – | – | – | 133 | 343 | 244 | – | – | – | 92 | 135 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 3 568 | 4 400 | 2 468 | 2 420 | 3 171 | 3 613 | 3 820 | 9 823 | 9 425 | 9 741 | 9 464 | 9 732 | 10 184 | 10 619 | – |
| Sum langsiktig gjeld | 3 665 | 4 734 | 2 824 | 2 461 | 3 171 | 3 613 | 3 820 | 9 957 | 9 768 | 9 985 | 9 464 | 9 732 | 10 184 | 10 711 | 10 401 |
| Sum kortsiktig gjeld | 5 766 | 8 602 | 8 792 | 8 086 | 6 327 | 5 404 | 6 300 | 7 129 | 6 749 | 6 281 | 6 404 | 5 330 | 5 605 | 5 196 | 4 700 |
| Sum gjeld | 9 431 | 13 336 | 11 616 | 10 548 | 9 498 | 9 017 | 10 121 | 17 086 | 16 518 | 16 266 | 15 868 | 15 061 | 15 789 | 15 906 | 15 101 |
| Sum egenkapital og gjeld | 13 650 | 16 713 | 14 905 | 14 396 | 12 303 | 10 480 | 11 092 | 20 126 | 19 806 | 18 579 | 17 770 | 16 488 | 16 323 | 17 526 | 16 833 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | – | – | – | – | – | – | −3,6 % | 0,2 % | 6,8 % | 11,4 % | 6,1 % | 9,5 % | −1,6 % | 3 % | 4,7 % |
| Resultatmargin | – | – | – | – | – | – | −2,8 % | −1 % | 4,4 % | 7,4 % | 2,3 % | 4,7 % | −6,2 % | −0,5 % | 0,9 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 2,26 | 1,57 | 1,39 | 1,63 | 1,92 | 1,84 | 1,62 | 1,61 | 1,6 | 1,44 | 1,16 | 1,24 | 1,04 | 1,23 | 1,27 |
| Gjeldsgrad | 2,24 | 3,95 | 3,53 | 2,74 | 3,39 | 6,16 | 10,42 | 5,62 | 5,02 | 7,03 | 8,34 | 10,56 | 29,55 | 9,82 | 8,72 |
| Egenkapitalrentabilitet | – | – | – | – | – | – | −71,5 % | −8,2 % | 29,7 % | 66,3 % | 25 % | 62,6 % | −203,2 % | −6,9 % | 9,1 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | – | – | – | – | – | – | 4,1 % | 7,3 % | 8,4 % | −1 % | 10,7 % | 7,1 % | −13,6 % | 12,9 % | – |
| Arbeidskapital | 7,3 mill kr | 4,9 mill kr | 3,4 mill kr | 5,1 mill kr | 5,8 mill kr | 4,5 mill kr | 3,9 mill kr | 4,4 mill kr | 4 mill kr | 2,8 mill kr | 992 590 kr | 1,3 mill kr | 212 598 kr | 1,2 mill kr | 1,3 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller6
Underenheter (1)
Produksjon av treemballasje · HOVDEBYGDA | 18 ans. |
Selger du til selskaper som RUFO AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.