RØRLEGGERGUTTA AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 7 149 140 NOK |
| 2012 | 7 294 500 NOK |
| 2013 | 7 185 448 NOK |
| 2014 | 8 474 821 NOK |
| 2015 | 11 000 502 NOK |
| 2016 | 10 136 445 NOK |
| 2017 | 11 371 644 NOK |
| 2018 | 13 286 630 NOK |
| 2019 | 13 678 488 NOK |
| 2020 | 15 288 896 NOK |
| 2021 | 18 016 833 NOK |
| 2022 | 24 350 505 NOK |
| 2023 | 23 552 181 NOK |
| 2024 | 25 515 784 NOK |
| 2025 | 39 111 045 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller6
Formål
Salg av rørleggertjenester og tilknyttede artikler mer lokalisering på Nøtterøy. Selskapet kan også gjennom aksjeerverv eller på annen måte delta i annen næringsvirksomhet - herunder eie fast eiendom og salg av konsulenttjenester.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 39 111 | 25 516 | 23 552 | 24 351 | 18 017 | 15 289 | 13 678 | 13 287 | 11 372 | 10 136 | 11 001 | 8 475 | 7 185 | 7 295 | 7 149 |
| Sum kostnader | 33 841 | 23 950 | 21 994 | 21 623 | 17 087 | 14 528 | 12 234 | 11 313 | 10 539 | 9 526 | 10 307 | 7 774 | 6 591 | 6 894 | 6 889 |
| Driftsresultat | 5 270 | 1 566 | 1 558 | 2 727 | 930 | 761 | 1 445 | 1 974 | 833 | 611 | 694 | 701 | 595 | 400 | 260 |
| Sum finansinntekter | 71 | 5 | 1 | 3 | 437 | 77 | 20 | 14 | 35 | 33 | 32 | 16 | 18 | 12 | – |
| Sum finanskostnader | 61 | 57 | 48 | 14 | 7 | 6 | 8 | 21 | 31 | 44 | 16 | 20 | 32 | 70 | – |
| Netto finans | 10 | −52 | −47 | −12 | 429 | 71 | 12 | −6 | 3 | −11 | 17 | −5 | −14 | −58 | −37 |
| Resultat før skattekostnad | 5 280 | 1 513 | 1 512 | 2 716 | 1 359 | 832 | 1 457 | 1 968 | 836 | 600 | 710 | 696 | 580 | 342 | 223 |
| Årsresultat | 4 118 | 1 180 | 1 178 | 2 117 | 1 156 | 665 | 1 136 | 1 516 | 635 | 453 | 517 | 508 | 417 | 246 | 168 |
| Totalresultat | 4 118 | 1 180 | 1 178 | 2 117 | 1 156 | 665 | 1 136 | 1 516 | 635 | 453 | 517 | 508 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 4 118 | 1 180 | 1 178 | 2 117 | 1 156 | 665 | 1 136 | 1 516 | 635 | 453 | 517 | 508 | 417 | 246 | 168 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 11 | – | – | – | – | – | 21 | 11 | 16 | 10 | 12 | 15 | 22 | 185 | 281 |
| Sum varige driftsmidler | 1 328 | 1 283 | 1 428 | 1 803 | 400 | 576 | 258 | 362 | 504 | 580 | 119 | 192 | – | – | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | 363 | 172 | 70 | 95 | 143 | 790 | 660 | 165 | 165 | 165 | 165 | 55 | 55 | 55 | – |
| Sum anleggsmidler | 1 702 | 1 455 | 1 497 | 1 898 | 543 | 1 366 | 940 | 538 | 685 | 755 | 297 | 262 | 77 | 240 | 281 |
| Sum fordringer | 7 073 | 3 834 | 3 204 | 4 089 | 1 970 | 1 763 | 1 596 | 1 358 | 989 | 1 181 | 424 | 701 | 552 | 709 | 614 |
| Sum omløpsmidler | 12 664 | 7 638 | 5 679 | 6 254 | 5 632 | 3 033 | 3 353 | 3 555 | 2 932 | 2 146 | 1 699 | 1 560 | 1 174 | 1 197 | 945 |
| Sum eiendeler | 14 366 | 9 093 | 7 177 | 8 153 | 6 174 | 4 399 | 4 293 | 4 093 | 3 616 | 2 901 | 1 995 | 1 821 | 1 251 | 1 437 | 1 226 |
| Sum innskutt egenkapital | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Sum opptjent egenkapital | 5 085 | 2 167 | 2 285 | 3 107 | 2 290 | 1 763 | 2 126 | 1 816 | 930 | 621 | 519 | 411 | 219 | −198 | −445 |
| Sum egenkapital | 5 185 | 2 267 | 2 385 | 3 207 | 2 390 | 1 863 | 2 226 | 1 916 | 1 030 | 721 | 619 | 511 | 319 | −98 | −345 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | 10 | 33 | 54 | 1 | 14 | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | – | – | 182 | 243 | 302 | 36 | 169 | 393 | 606 | 174 | 215 | 115 | 331 | 500 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 10 | 33 | 236 | 243 | 316 | 36 | 169 | 393 | 606 | 174 | 215 | 115 | 331 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 9 181 | 6 816 | 4 759 | 4 710 | 3 541 | 2 220 | 2 031 | 2 008 | 2 194 | 1 574 | 1 202 | 1 095 | 818 | 1 204 | 1 070 |
| Sum gjeld | 9 181 | 6 826 | 4 791 | 4 946 | 3 785 | 2 536 | 2 067 | 2 177 | 2 586 | 2 180 | 1 376 | 1 310 | 933 | 1 535 | 1 571 |
| Sum egenkapital og gjeld | 14 366 | 9 093 | 7 177 | 8 153 | 6 174 | 4 399 | 4 293 | 4 093 | 3 616 | 2 901 | 1 995 | 1 821 | 1 251 | 1 437 | 1 226 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 13,5 % | 6,1 % | 6,6 % | 11,2 % | 5,2 % | 5 % | 10,6 % | 14,9 % | 7,3 % | 6 % | 6,3 % | 8,3 % | 8,3 % | 5,5 % | 3,6 % |
| Resultatmargin | 10,5 % | 4,6 % | 5 % | 8,7 % | 6,4 % | 4,4 % | 8,3 % | 11,4 % | 5,6 % | 4,5 % | 4,7 % | 6 % | 5,8 % | 3,4 % | 2,4 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,38 | 1,12 | 1,19 | 1,33 | 1,59 | 1,37 | 1,65 | 1,77 | 1,34 | 1,36 | 1,41 | 1,42 | 1,44 | 0,99 | 0,88 |
| Gjeldsgrad | 1,77 | 3,01 | 2,01 | 1,54 | 1,58 | 1,36 | 0,93 | 1,14 | 2,51 | 3,03 | 2,22 | 2,56 | 2,93 | – | – |
| Egenkapitalrentabilitet | 79,4 % | 52 % | 49,4 % | 66 % | 48,4 % | 35,7 % | 51 % | 79,1 % | 61,6 % | 62,9 % | 83,5 % | 99,4 % | 130,9 % | −250,6 % | −48,9 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 53,3 % | 8,3 % | −3,3 % | 35,2 % | 17,8 % | 11,8 % | 2,9 % | 16,8 % | 12,2 % | −7,9 % | 29,8 % | 17,9 % | −1,5 % | 2 % | – |
| Arbeidskapital | 3,5 mill kr | 822 134 kr | 920 673 kr | 1,5 mill kr | 2,1 mill kr | 813 293 kr | 1,3 mill kr | 1,5 mill kr | 738 122 kr | 572 220 kr | 496 436 kr | 464 197 kr | 355 908 kr | −6 766 kr | −125 198 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller6
Underenheter (1)
Rørleggerarbeid · NØTTERØY | 23 ans. |
Selger du til selskaper som RØRLEGGERGUTTA AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.