RENEX SERVICEPARTNER VEST AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2012 | 1 571 882 NOK |
| 2013 | 6 787 448 NOK |
| 2014 | 7 537 970 NOK |
| 2015 | 9 425 747 NOK |
| 2016 | 18 579 268 NOK |
| 2017 | 13 505 933 NOK |
| 2018 | 15 269 358 NOK |
| 2019 | 14 913 683 NOK |
| 2020 | 22 348 874 NOK |
| 2021 | 31 620 286 NOK |
| 2022 | 43 572 338 NOK |
| 2023 | 42 801 890 NOK |
| 2024 | 49 804 833 NOK |
| 2025 | 57 343 712 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller7
Formål
Selskapets formål er drift av servicetjenester (renhold, næringsmiddel-/industrirenhold, kantine og eiendomstjenester) samt å erverve eierinteresser i andre selskap.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2012 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 57 344 | 49 805 | 42 802 | 43 572 | 31 620 | 22 349 | 14 914 | 15 269 | 13 506 | 18 579 | 9 426 | 7 538 | 6 787 | 1 572 |
| Sum kostnader | 53 169 | 44 315 | 42 270 | 39 230 | 28 249 | 20 299 | 14 588 | 14 089 | 13 223 | 17 563 | 8 996 | 8 102 | 7 220 | 1 960 |
| Driftsresultat | 4 175 | 5 490 | 532 | 4 343 | 3 371 | 2 050 | 326 | 1 181 | 283 | 1 017 | 430 | −564 | −433 | −388 |
| Sum finansinntekter | 15 | 20 | 15 | 5 | 134 | 7 | 12 | 6 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Sum finanskostnader | 89 | 35 | 25 | 8 | 4 | 11 | 4 | 5 | 22 | 15 | 26 | 27 | 27 | 14 |
| Netto finans | −74 | −15 | −11 | −3 | 130 | −4 | 8 | 1 | −18 | −10 | −25 | −27 | −26 | −14 |
| Resultat før skattekostnad | 4 101 | 5 475 | 521 | 4 340 | 3 501 | 2 045 | 333 | 1 182 | 264 | 1 007 | 405 | −591 | −458 | −402 |
| Årsresultat | 2 984 | 4 403 | 216 | 3 343 | 2 738 | 1 648 | 262 | 899 | 135 | 1 007 | 405 | −591 | −458 | −402 |
| Totalresultat | 2 984 | 4 403 | 216 | 3 343 | 2 738 | 1 648 | 262 | 899 | 135 | 1 007 | 405 | −591 | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 2 984 | 4 403 | 216 | 3 343 | 2 738 | 1 648 | 262 | 899 | 135 | 1 007 | 405 | −591 | −458 | −402 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 1 843 | 2 748 | 2 147 | 2 015 | 2 022 | 1 067 | 657 | 152 | 165 | 175 | 183 | 255 | – | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | 190 | 97 | 78 | 62 | 98 | 64 | – | 23 | 61 | 114 | 32 | 57 | 89 | 71 |
| Sum anleggsmidler | 2 033 | 2 845 | 2 224 | 2 077 | 2 119 | 1 132 | 657 | 175 | 226 | 289 | 214 | 312 | 89 | 71 |
| Sum fordringer | 7 278 | 5 547 | 4 779 | 7 788 | 7 925 | 3 344 | 3 637 | 2 309 | 2 752 | 2 753 | 2 379 | 873 | 977 | 449 |
| Sum omløpsmidler | 20 656 | 15 385 | 11 286 | 15 389 | 11 418 | 7 620 | 5 021 | 5 860 | 4 458 | 5 031 | 3 002 | 1 019 | 1 456 | 467 |
| Sum eiendeler | 22 689 | 18 230 | 13 510 | 17 465 | 13 537 | 8 751 | 5 678 | 6 036 | 4 684 | 5 320 | 3 216 | 1 331 | 1 546 | 537 |
| Sum innskutt egenkapital | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 200 |
| Sum opptjent egenkapital | 2 666 | 2 684 | 1 805 | 2 089 | 2 046 | 1 007 | 360 | 298 | 98 | −37 | −1 043 | −1 448 | −858 | −399 |
| Sum egenkapital | 3 366 | 3 384 | 2 505 | 2 789 | 2 746 | 1 707 | 1 060 | 998 | 798 | 663 | −343 | −748 | −158 | −199 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 929 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | 929 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 18 394 | 14 247 | 11 005 | 14 676 | 10 792 | 7 044 | 4 618 | 5 038 | 3 886 | 4 657 | 3 559 | 2 079 | 1 703 | 737 |
| Sum gjeld | 19 323 | 14 847 | 11 005 | 14 676 | 10 792 | 7 044 | 4 618 | 5 038 | 3 886 | 4 657 | 3 559 | 2 079 | 1 703 | 737 |
| Sum egenkapital og gjeld | 22 689 | 18 230 | 13 510 | 17 465 | 13 537 | 8 751 | 5 678 | 6 036 | 4 684 | 5 320 | 3 216 | 1 331 | 1 546 | 537 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 7,3 % | 11 % | 1,2 % | 10 % | 10,7 % | 9,2 % | 2,2 % | 7,7 % | 2,1 % | 5,5 % | 4,6 % | −7,5 % | −6,4 % | −24,7 % |
| Resultatmargin | 5,2 % | 8,8 % | 0,5 % | 7,7 % | 8,7 % | 7,4 % | 1,8 % | 5,9 % | 1 % | 5,4 % | 4,3 % | −7,8 % | −6,8 % | −25,6 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,12 | 1,08 | 1,03 | 1,05 | 1,06 | 1,08 | 1,09 | 1,16 | 1,15 | 1,08 | 0,84 | 0,49 | 0,86 | 0,63 |
| Gjeldsgrad | 5,74 | 4,39 | 4,39 | 5,26 | 3,93 | 4,13 | 4,36 | 5,05 | 4,87 | 7,02 | – | – | – | – |
| Egenkapitalrentabilitet | 88,7 % | 130,1 % | 8,6 % | 119,9 % | 99,7 % | 96,5 % | 24,7 % | 90,1 % | 16,9 % | 151,7 % | −118,1 % | 79 % | 291,1 % | 201,7 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 15,1 % | 16,4 % | −1,8 % | 37,8 % | 41,5 % | 49,9 % | −2,3 % | 13,1 % | −27,3 % | 97,1 % | 25 % | 11,1 % | 331,8 % | – |
| Arbeidskapital | 2,3 mill kr | 1,1 mill kr | 280 958 kr | 712 244 kr | 626 597 kr | 575 856 kr | 403 006 kr | 822 597 kr | 572 593 kr | 374 666 kr | −557 557 kr | −1,1 mill kr | −246 852 kr | −269 928 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller7
Underenheter (3)
Rengjøring av bygninger · ØVRE ERVIK | 61 ans. |
Rengjøring av bygninger · MJØMNA | 24 ans. |
Rengjøring av bygninger · INDRE ARNA |
Selger du til selskaper som RENEX SERVICEPARTNER VEST AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.