RANDABERG PIZZA AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 4 064 078 NOK |
| 2012 | Ikke tilgjengelig |
| 2013 | 4 923 776 NOK |
| 2014 | 5 248 387 NOK |
| 2015 | 5 970 097 NOK |
| 2016 | 6 673 585 NOK |
| 2017 | 6 722 836 NOK |
| 2018 | 7 212 084 NOK |
| 2019 | 8 011 763 NOK |
| 2020 | 8 115 875 NOK |
| 2021 | 9 168 431 NOK |
| 2022 | 10 663 118 NOK |
| 2023 | 11 634 161 NOK |
| 2024 | 10 791 300 NOK |
| 2025 | 9 879 134 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Produksjon-, handel- & serveringsvirksomhet med hovedvekt på pizzaproduktersamt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i selskaper med lignende virksomhet.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 9 879 | 10 791 | 11 634 | 10 663 | 9 168 | 8 116 | 8 012 | 7 212 | 6 723 | 6 674 | 5 970 | 5 248 | 4 924 | 4 064 |
| Sum kostnader | 9 097 | 9 385 | 10 142 | 9 065 | 7 741 | 7 087 | 6 960 | 5 917 | 5 500 | 5 620 | 5 297 | 5 206 | 4 870 | 3 864 |
| Driftsresultat | 782 | 1 406 | 1 492 | 1 598 | 1 427 | 1 029 | 1 052 | 1 295 | 1 223 | 1 054 | 673 | 42 | 53 | 200 |
| Sum finansinntekter | 14 | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 7 | 4 | 5 | 7 | 4 |
| Sum finanskostnader | 5 | 7 | 6 | 17 | 6 | 12 | 11 | 16 | 42 | 6 | 7 | 0 | 0 | 35 |
| Netto finans | 10 | −7 | −6 | −17 | −6 | −12 | −10 | −12 | −41 | 0 | −3 | 5 | 7 | −31 |
| Resultat før skattekostnad | 792 | 1 400 | 1 485 | 1 582 | 1 421 | 1 017 | 1 041 | 1 283 | 1 182 | 1 054 | 670 | 47 | 60 | 169 |
| Årsresultat | 617 | 1 091 | 1 159 | 1 233 | 1 107 | 792 | 812 | 985 | 888 | 801 | 485 | 37 | 45 | 116 |
| Sum overføringer og disponeringer | 617 | 1 091 | 1 159 | 1 233 | 1 107 | 792 | – | 985 | 888 | 801 | 485 | 37 | 45 | 116 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 216 | 344 | 475 | 376 | 993 | 1 221 | 1 428 | 1 584 | 1 229 | 1 398 | 34 | 38 | 76 | 194 |
| Sum finansielle anleggsmidler | – | – | – | 1 000 | – | 8 | 8 | 7 | 5 | 24 | 11 | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 216 | 344 | 475 | 1 376 | 993 | 1 229 | 1 436 | 1 591 | 1 233 | 1 422 | 46 | 38 | 76 | 194 |
| Sum fordringer | 1 482 | 1 146 | 207 | 113 | 161 | 230 | 125 | 771 | 1 029 | 565 | 1 102 | 156 | 43 | 25 |
| Sum investeringer | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 22 | 22 | 73 |
| Sum omløpsmidler | 1 737 | 2 274 | 2 342 | 1 872 | 1 937 | 1 709 | 1 415 | 1 462 | 1 307 | 984 | 1 353 | 954 | 845 | 685 |
| Sum eiendeler | 1 952 | 2 618 | 2 817 | 3 247 | 2 930 | 2 937 | 2 852 | 3 054 | 2 541 | 2 406 | 1 399 | 992 | 921 | 878 |
| Sum innskutt egenkapital | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Sum opptjent egenkapital | – | – | – | – | – | – | 344 | 117 | 103 | 126 | 5 | – | 66 | 69 |
| Sum egenkapital | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 444 | 217 | 203 | 226 | 105 | 100 | 166 | 169 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 25 | 32 | 37 | 40 | 41 | 50 | 51 | 44 | 35 | 30 | – | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | – | – | – | 480 | 579 | 678 | 782 | 400 | 502 | – | – | – | 118 |
| Sum langsiktig gjeld | 25 | 32 | 37 | 40 | 522 | 629 | 729 | 827 | 435 | 532 | 0 | 0 | 0 | 118 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 827 | 2 486 | 2 680 | 3 107 | 2 308 | 2 208 | 1 679 | 2 010 | 1 903 | 1 647 | 1 294 | 892 | 755 | 592 |
| Sum gjeld | 1 852 | 2 518 | 2 717 | 3 147 | 2 830 | 2 837 | 2 408 | 2 837 | 2 338 | 2 180 | 1 294 | 892 | 755 | 710 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 952 | 2 618 | 2 817 | 3 247 | 2 930 | 2 937 | 2 852 | 3 054 | 2 541 | 2 406 | 1 399 | 992 | 921 | 878 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 7,9 % | 13 % | 12,8 % | 15 % | 15,6 % | 12,7 % | 13,1 % | 18 % | 18,2 % | 15,8 % | 11,3 % | 0,8 % | 1,1 % | 4,9 % |
| Resultatmargin | 6,3 % | 10,1 % | 10 % | 11,6 % | 12,1 % | 9,8 % | 10,1 % | 13,7 % | 13,2 % | 12 % | 8,1 % | 0,7 % | 0,9 % | 2,9 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,95 | 0,91 | 0,87 | 0,6 | 0,84 | 0,77 | 0,84 | 0,73 | 0,69 | 0,6 | 1,05 | 1,07 | 1,12 | 1,16 |
| Gjeldsgrad | 18,52 | 25,18 | 27,17 | 31,47 | 28,3 | 28,37 | 5,42 | 13,07 | 11,53 | 9,63 | 12,38 | 8,92 | 4,55 | 4,2 |
| Egenkapitalrentabilitet | 617,5 % | – | – | – | – | 792,4 % | 182,9 % | 453,5 % | 438,1 % | 354 % | 463,8 % | 37,3 % | 26,9 % | 69 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −8,5 % | −7,2 % | 9,1 % | 16,3 % | 13 % | 1,3 % | 11,1 % | 7,3 % | 0,7 % | 11,8 % | 13,8 % | 6,6 % | – | – |
| Arbeidskapital | −90 442 kr | −212 519 kr | −337 123 kr | −1,2 mill kr | −371 437 kr | −499 498 kr | −263 544 kr | −547 558 kr | −595 535 kr | −663 510 kr | 58 971 kr | 61 700 kr | 90 083 kr | 93 375 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Drift av restauranter · RANDABERG | 20 ans. |
Selger du til selskaper som RANDABERG PIZZA AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.