OPPLÆRINGSKONTORET FOR FISKERIFAG NORD I TRØNDELAG SA
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 922 998 NOK |
| 2012 | 982 678 NOK |
| 2013 | 1 450 539 NOK |
| 2014 | 2 011 910 NOK |
| 2015 | Ikke tilgjengelig |
| 2016 | 3 060 716 NOK |
| 2017 | 3 791 460 NOK |
| 2018 | 4 331 159 NOK |
| 2019 | 4 866 062 NOK |
| 2020 | 6 471 927 NOK |
| 2021 | 6 806 144 NOK |
| 2022 | 8 260 968 NOK |
| 2023 | 9 303 878 NOK |
| 2024 | 9 613 823 NOK |
| 2025 | 10 405 848 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller8
Formål
Å tilrettelegge opplæring i henhold til opplæringsloven. Dette innebærer at ofnt skal koordinere og effektivisere medlemsbedriftenes opplæringsvirksomhet, bidra til god faglig kvalitet over opplæringen, kartlegge muligheter og behov for opplæring og organisere faglige relevante kurs.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 10 406 | 9 614 | 9 304 | 8 261 | 6 806 | 6 472 | 4 866 | 4 331 | 3 791 | 3 061 | 2 012 | 1 451 | 983 | 923 |
| Sum kostnader | 10 340 | 9 456 | 9 121 | 8 165 | 6 511 | 6 438 | 4 864 | 4 244 | 3 464 | 3 021 | 1 803 | 1 405 | 1 045 | 816 |
| Driftsresultat | 66 | 158 | 183 | 96 | 296 | 33 | 3 | 88 | 327 | 39 | 209 | 46 | −62 | 107 |
| Sum finansinntekter | 2 | – | – | – | – | 1 | 2 | 2 | 6 | 8 | 10 | 14 | 14 | 13 |
| Sum finanskostnader | 1 | – | – | – | 0 | 1 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto finans | 2 | – | – | – | −0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | 10 | 14 | 14 | 13 |
| Resultat før skattekostnad | 68 | 158 | 183 | 96 | 295 | 34 | 4 | 89 | 333 | 47 | 219 | 60 | −48 | 120 |
| Årsresultat | 68 | 158 | 183 | 96 | 295 | 34 | 4 | 89 | 333 | 47 | 219 | 60 | −48 | 120 |
| Sum overføringer og disponeringer | 68 | 158 | 183 | 96 | 295 | 34 | 4 | 89 | 333 | 47 | 219 | 60 | −48 | 120 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | – | 10 | 20 | 31 | 45 | 59 | 56 | 65 | 74 | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | – | 10 | 20 | 31 | 45 | 59 | 56 | 65 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Sum fordringer | 445 | 180 | 191 | 553 | 94 | 119 | 88 | 91 | 132 | 1 485 | – | 851 | 592 | – |
| Sum omløpsmidler | 6 254 | 5 893 | 5 395 | 5 449 | 4 070 | 4 687 | 3 432 | 3 228 | 2 731 | 2 167 | 1 656 | 1 309 | 1 325 | 987 |
| Sum eiendeler | 6 254 | 5 903 | 5 415 | 5 479 | 4 115 | 4 746 | 3 488 | 3 293 | 2 805 | 2 167 | 1 656 | 1 309 | 1 325 | 987 |
| Sum innskutt egenkapital | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 5 | 52 |
| Sum opptjent egenkapital | 2 477 | 2 409 | 2 251 | 2 068 | 1 972 | 1 677 | 1 643 | 1 639 | 1 549 | 1 216 | 914 | 695 | 630 | 678 |
| Sum egenkapital | 2 477 | 2 409 | 2 251 | 2 068 | 1 972 | 1 677 | 1 643 | 1 639 | 1 549 | 1 216 | 914 | 695 | 635 | 730 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 3 776 | 3 494 | 3 164 | 3 411 | 2 143 | 3 069 | 1 845 | 1 655 | 1 255 | 951 | 742 | 614 | 690 | 257 |
| Sum gjeld | 3 776 | 3 494 | 3 164 | 3 411 | 2 143 | 3 069 | 1 845 | 1 655 | 1 255 | 951 | 742 | 614 | 690 | 257 |
| Sum egenkapital og gjeld | 6 254 | 5 903 | 5 415 | 5 479 | 4 115 | 4 746 | 3 488 | 3 293 | 2 805 | 2 167 | 1 656 | 1 309 | 1 325 | 987 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,6 % | 1,7 % | 2 % | 1,2 % | 4,3 % | 0,5 % | 0,1 % | 2 % | 8,6 % | 1,3 % | 10,4 % | 3,2 % | −6,3 % | 11,6 % |
| Resultatmargin | 0,7 % | 1,7 % | 2 % | 1,2 % | 4,3 % | 0,5 % | 0,1 % | 2,1 % | 8,8 % | 1,6 % | 10,9 % | 4,2 % | −4,9 % | 13 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,66 | 1,69 | 1,71 | 1,6 | 1,9 | 1,53 | 1,86 | 1,95 | 2,18 | 2,28 | 2,23 | 2,13 | 1,92 | 3,84 |
| Gjeldsgrad | 1,52 | 1,45 | 1,41 | 1,65 | 1,09 | 1,83 | 1,12 | 1,01 | 0,81 | 0,78 | 0,81 | 0,88 | 1,09 | 0,35 |
| Egenkapitalrentabilitet | 2,7 % | 6,6 % | 8,1 % | 4,7 % | 15 % | 2 % | 0,3 % | 5,5 % | 21,5 % | 3,9 % | 23,9 % | 8,6 % | −7,5 % | 16,4 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 8,2 % | 3,3 % | 12,6 % | 21,4 % | 5,2 % | 33 % | 12,4 % | 14,2 % | 23,9 % | – | 38,7 % | 47,6 % | 6,5 % | – |
| Arbeidskapital | 2,5 mill kr | 2,4 mill kr | 2,2 mill kr | 2 mill kr | 1,9 mill kr | 1,6 mill kr | 1,6 mill kr | 1,6 mill kr | 1,5 mill kr | 1,2 mill kr | 914 030 kr | 695 368 kr | 635 239 kr | 729 922 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller8
Underenheter (1)
Andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted · RØRVIK |
Selger du til selskaper som OPPLÆRINGSKONTORET FOR FISKERIFAG NORD I TRØNDELAG SA?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.