NORDICA RESORT FLORØ AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 6 307 544 NOK |
| 2012 | 17 785 644 NOK |
| 2013 | 12 418 196 NOK |
| 2014 | 15 023 404 NOK |
| 2015 | 13 622 005 NOK |
| 2016 | 14 907 804 NOK |
| 2017 | 10 306 872 NOK |
| 2018 | 5 055 664 NOK |
| 2019 | 3 491 327 NOK |
| 2020 | 1 531 222 NOK |
| 2021 | 907 735 NOK |
| 2022 | 6 085 776 NOK |
| 2023 | 5 856 424 NOK |
| 2024 | 9 458 102 NOK |
| 2025 | 12 731 651 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller6
Formål
Drive campingplass, hotelldrift og langtidsutleie av rom, samt annen virksomhet som er relatert til dette. Selskapet kan også ved aksjetegning eller på annen måte investere i andre virksomheter.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2021 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 12 732 | 9 458 | 5 856 | 6 086 | 908 | 1 531 | 3 491 | 5 056 | 10 307 | 14 908 | 13 622 | 15 023 | 12 418 | 17 786 | 6 308 |
| Sum kostnader | 12 543 | 9 310 | 6 178 | 4 686 | 606 | 1 450 | 4 553 | 10 362 | 10 200 | 13 435 | 13 466 | 14 043 | 11 754 | 12 076 | 5 828 |
| Driftsresultat | 189 | 148 | −322 | 1 400 | 302 | 81 | −1 061 | −5 306 | 107 | 1 472 | 156 | 981 | 665 | 5 710 | 480 |
| Sum finansinntekter | 0 | 9 | 56 | −0 | −0 | 0 | 0 | 68 | 3 | 1 262 | 255 | 89 | 110 | 51 | – |
| Sum finanskostnader | 49 | 5 | 6 | 39 | 63 | 84 | 281 | 918 | 708 | 757 | 753 | 784 | 727 | 394 | – |
| Netto finans | −49 | 3 | 49 | −39 | −64 | −84 | −281 | −850 | −705 | 505 | −498 | −695 | −616 | −343 | −266 |
| Resultat før skattekostnad | 140 | 151 | −273 | 1 361 | 239 | −3 | −1 342 | −6 156 | −598 | 1 977 | −342 | 286 | 48 | 5 367 | 214 |
| Årsresultat | 140 | 151 | −273 | 1 361 | 239 | −3 | −1 342 | −6 069 | −547 | 1 842 | −235 | 193 | 59 | 3 864 | 153 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 140 | 151 | −273 | 1 361 | 239 | −3 | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Totalresultat | 140 | 151 | −273 | 1 361 | 239 | −3 | −1 342 | −6 069 | −547 | 1 842 | −235 | 193 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 140 | 151 | −273 | 1 361 | 239 | −3 | −1 342 | −6 069 | −547 | 1 842 | −235 | 193 | 59 | 3 864 | 153 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 2 052 | 1 184 | 754 | 814 | 3 043 | 3 125 | 6 154 | 11 552 | 12 276 | 28 585 | 29 387 | 22 005 | 21 744 | 12 573 | 8 535 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 3 254 | 1 586 | 1 580 | 1 459 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 5 000 | 5 000 |
| Sum anleggsmidler | 5 306 | 2 770 | 2 334 | 2 272 | 3 043 | 3 125 | 6 154 | 11 552 | 12 276 | 28 585 | 29 387 | 22 005 | 21 744 | 17 573 | 13 535 |
| Sum fordringer | 888 | 696 | 652 | 119 | 687 | 290 | 182 | 444 | 7 185 | 2 508 | 1 700 | 1 419 | 608 | 5 382 | 3 823 |
| Sum omløpsmidler | 997 | 1 346 | 1 503 | 981 | 742 | 479 | 425 | 528 | 8 604 | 6 600 | 2 400 | 5 101 | 3 894 | 10 327 | 4 870 |
| Sum eiendeler | 6 303 | 4 116 | 3 837 | 3 253 | 3 784 | 3 604 | 6 579 | 12 080 | 20 880 | 35 185 | 31 786 | 27 106 | 25 638 | 27 900 | 18 405 |
| Sum innskutt egenkapital | 5 359 | 5 359 | 59 | 59 | 59 | 59 | 59 | 59 | 59 | 106 | 106 | 106 | 106 | 106 | 106 |
| Sum opptjent egenkapital | −2 575 | −2 715 | −2 866 | −2 594 | −3 955 | −4 193 | −4 191 | −2 848 | 3 221 | 4 548 | 2 706 | 2 941 | 2 748 | 2 689 | 1 645 |
| Sum egenkapital | 2 784 | 2 644 | −2 807 | −2 534 | −3 895 | −4 134 | −4 131 | −2 789 | 3 281 | 4 654 | 2 812 | 3 047 | 2 854 | 2 795 | 1 751 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | – | – | 86 | 1 128 | 635 | 742 | 651 | 666 | 354 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 500 | 405 | 5 822 | 5 150 | 7 485 | 7 549 | 8 974 | 13 438 | 10 596 | 24 243 | 21 703 | 16 589 | 17 318 | 11 102 | 7 067 |
| Sum langsiktig gjeld | 500 | 405 | 5 822 | 5 150 | 7 485 | 7 549 | 8 974 | 13 438 | 10 682 | 25 371 | 22 338 | 17 331 | 17 970 | 11 767 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 3 019 | 1 067 | 822 | 638 | 195 | 189 | 1 736 | 1 431 | 6 917 | 5 160 | 6 636 | 6 728 | 4 815 | 13 338 | 9 233 |
| Sum gjeld | 3 519 | 1 472 | 6 644 | 5 788 | 7 680 | 7 738 | 10 711 | 14 869 | 17 599 | 30 531 | 28 974 | 24 059 | 22 784 | 25 105 | 16 653 |
| Sum egenkapital og gjeld | 6 303 | 4 116 | 3 837 | 3 253 | 3 784 | 3 604 | 6 579 | 12 080 | 20 880 | 35 185 | 31 786 | 27 106 | 25 638 | 27 900 | 18 405 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 1,5 % | 1,6 % | −5,5 % | 23 % | 33,3 % | 5,3 % | −30,4 % | −105 % | 1 % | 9,9 % | 1,2 % | 6,5 % | 5,4 % | 32,1 % | 7,6 % |
| Resultatmargin | 1,1 % | 1,6 % | −4,7 % | 22,4 % | 26,3 % | −0,2 % | −38,5 % | −120 % | −5,3 % | 12,4 % | −1,7 % | 1,3 % | 0,5 % | 21,7 % | 2,4 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,33 | 1,26 | 1,83 | 1,54 | 3,81 | 2,53 | 0,24 | 0,37 | 1,24 | 1,28 | 0,36 | 0,76 | 0,81 | 0,77 | 0,53 |
| Gjeldsgrad | 1,26 | 0,56 | – | – | – | – | – | – | 5,36 | 6,56 | 10,3 | 7,9 | 7,98 | 8,98 | 9,51 |
| Egenkapitalrentabilitet | 5 % | 5,7 % | 9,7 % | −53,7 % | −6,1 % | 0,1 % | 32,5 % | 217,6 % | −16,7 % | 39,6 % | −8,4 % | 6,3 % | 2,1 % | 138,2 % | 8,8 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 34,6 % | 61,5 % | −3,8 % | 570,4 % | −40,7 % | −56,1 % | −30,9 % | −50,9 % | −30,9 % | 9,4 % | −9,3 % | 21 % | −30,2 % | 182 % | – |
| Arbeidskapital | −2 mill kr | 278 784 kr | 680 500 kr | 343 390 kr | 546 686 kr | 290 100 kr | −1,3 mill kr | −902 938 kr | 1,7 mill kr | 1,4 mill kr | −4,2 mill kr | −1,6 mill kr | −920 497 kr | −3 mill kr | −4,4 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller6
Underenheter (1)
Drift av campingplasser · FLORØ | 11 ans. |
Selger du til selskaper som NORDICA RESORT FLORØ AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.