NIDAROS SECURITY AS
Utvikling over tid
Skru seriene av og på for å sammenligne. Hold over et år for eksakte tall.
Hver serie skaleres til sitt eget område (0-forankret) så alle trender er synlige. Hold over et år for eksakte tall.
Vakthold og utleie av personell mot restaurant og arrangementer, kurs og diverse undervisningstjenester, sikkerhet og etterforskningstjenester, gjennomføring av kulturarrangementer og eventer, personbefordring, samt alt som hermed hører med.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 9 797 | 6 507 | 8 364 | 7 107 | 3 910 | 2 448 | 4 687 | 3 411 | 1 567 |
| Sum kostnader | 8 598 | 6 447 | 8 621 | 6 432 | 3 576 | 2 133 | 4 614 | 2 992 | 1 646 |
| Driftsresultat | 1 199 | 60 | −257 | 675 | 334 | 315 | 72 | 419 | −79 |
| Sum finansinntekter | – | 12 | 0 | 6 | 7 | 3 | 1 | 3 | 0 |
| Sum finanskostnader | – | 46 | 14 | 19 | 12 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| Netto finans | −48 | −34 | −14 | −14 | −5 | 2 | 1 | 0 | −1 |
| Resultat før skattekostnad | 1 151 | 27 | −272 | 661 | 329 | 316 | 73 | 419 | −80 |
| Årsresultat | 873 | 22 | −265 | 504 | 251 | 244 | 57 | 322 | −80 |
| Sum overføringer og disponeringer | 873 | 22 | −265 | −504 | −251 | −244 | −57 | 322 | 80 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | – | – | – | 0 | 0 | 0 | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 831 | 1 203 | 786 | 450 | 478 | 214 | 72 | 38 | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | 30 | 71 | 82 | 42 | 13 | – | – | – | 54 |
| Sum anleggsmidler | 861 | 1 274 | 868 | 492 | 491 | 214 | 72 | 38 | 54 |
| Sum fordringer | 772 | 830 | 548 | 525 | 890 | 503 | 297 | 149 | 23 |
| Sum omløpsmidler | 2 884 | 1 255 | 1 339 | 2 291 | 1 488 | 932 | 1 225 | 670 | 240 |
| Sum eiendeler | 3 745 | 2 529 | 2 207 | 2 784 | 1 978 | 1 146 | 1 297 | 707 | 294 |
| Sum innskutt egenkapital | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Sum opptjent egenkapital | 1 507 | 634 | 612 | 947 | 443 | 492 | 248 | 178 | −144 |
| Sum egenkapital | 1 557 | 684 | 662 | 997 | 493 | 542 | 298 | 228 | −94 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | 5 | – | 7 | 12 | 4 | 1 | 8 | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 454 | 557 | 106 | 137 | 168 | – | – | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | – | 562 | 106 | 144 | 180 | 4 | 1 | 8 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 734 | 1 284 | 1 440 | 1 642 | 1 305 | 600 | 998 | 472 | 388 |
| Sum gjeld | 2 188 | 1 845 | 1 545 | 1 786 | 1 485 | 604 | 999 | 480 | 388 |
| Sum egenkapital og gjeld | 3 745 | 2 529 | 2 207 | 2 784 | 1 978 | 1 146 | 1 297 | 707 | 294 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 12,2 % | 0,9 % | −3,1 % | 9,5 % | 8,6 % | 12,9 % | 1,5 % | 12,3 % | −5,1 % |
| Resultatmargin | 8,9 % | 0,3 % | −3,2 % | 7,1 % | 6,4 % | 10 % | 1,2 % | 9,4 % | −5,1 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,66 | 0,98 | 0,93 | 1,4 | 1,14 | 1,55 | 1,23 | 1,42 | 0,62 |
| Gjeldsgrad | 1,4 | 2,7 | 2,33 | 1,79 | 3,01 | 1,11 | 3,35 | 2,11 | – |
| Egenkapitalrentabilitet | 56,1 % | 3,2 % | −40 % | 50,6 % | 50,9 % | 45 % | 19 % | 141,2 % | 85,3 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 50,6 % | −22,2 % | 17,7 % | 81,7 % | 59,7 % | −47,8 % | 37,4 % | 117,7 % | – |
| Arbeidskapital | 1,2 mill kr | −28 330 kr | −100 232 kr | 648 869 kr | 182 096 kr | 332 147 kr | 227 220 kr | 197 853 kr | −148 270 kr |
Bemanning og rekruttering
Underenheter (1)
Etterforskningstjenester og private vakttjenester · CHARLOTTENLUND | 49 ans. |
Selger du til selskaper som NIDAROS SECURITY AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.