NETWORK INT. AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2012 | 3 708 328 NOK |
| 2013 | 4 485 303 NOK |
| 2014 | 4 738 868 NOK |
| 2015 | 4 966 556 NOK |
| 2016 | 4 961 744 NOK |
| 2017 | 6 329 497 NOK |
| 2018 | 4 499 440 NOK |
| 2019 | 5 739 172 NOK |
| 2020 | 4 972 694 NOK |
| 2021 | 4 748 189 NOK |
| 2022 | 5 626 519 NOK |
| 2023 | 3 991 060 NOK |
| 2024 | 5 402 298 NOK |
| 2025 | 3 868 313 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller3
Formål
Agenturvirksomhet, trading og import innen tekstil og klær og andre varegrupper, og alt som står i den forbindelse. Investeringer i verdipapirer samt eiendom.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 3 868 | 5 402 | 3 991 | 5 627 | 4 748 | 4 973 | 5 739 | 4 499 | 6 329 | 4 962 | 4 967 | 4 739 | 4 485 | 3 708 |
| Sum kostnader | 1 167 | 772 | 1 322 | 2 963 | 2 982 | 2 301 | 1 801 | 1 908 | 1 942 | 1 265 | 1 194 | 1 134 | 2 382 | 2 017 |
| Driftsresultat | 2 701 | 4 630 | 2 669 | 2 664 | 1 767 | 2 672 | 3 938 | 2 591 | 4 388 | 3 697 | 3 773 | 3 604 | 2 103 | 1 691 |
| Sum finansinntekter | 329 | 214 | 122 | 171 | 1 537 | 126 | 164 | 655 | 2 198 | 361 | 1 689 | 190 | 129 | 144 |
| Sum finanskostnader | 2 | 1 | 2 | – | 15 | 78 | 5 023 | 1 | 396 | 25 | 6 | 0 | 0 | – |
| Netto finans | 328 | 213 | 120 | 171 | 1 522 | 48 | −4 859 | 654 | 1 801 | 336 | 1 684 | 190 | 128 | 144 |
| Resultat før skattekostnad | 3 029 | 4 844 | 2 789 | 2 835 | 3 288 | 2 720 | −921 | 3 245 | 6 189 | 4 033 | 5 457 | 3 794 | 2 231 | 1 835 |
| Årsresultat | 2 392 | 3 785 | 2 174 | 2 211 | 2 881 | 2 118 | −1 826 | 2 609 | 5 078 | 3 056 | 3 997 | 2 769 | 1 604 | 1 322 |
| Sum overføringer og disponeringer | 2 392 | 3 785 | 2 174 | 2 211 | 2 881 | 2 118 | −1 826 | 2 609 | 5 078 | 3 056 | 3 997 | 2 769 | 1 604 | 1 322 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum finansielle anleggsmidler | 1 400 | 1 500 | 1 100 | 1 200 | 1 300 | 1 400 | 1 500 | 1 600 | 1 700 | 2 000 | 2 400 | 2 500 | 2 500 | 1 000 |
| Sum anleggsmidler | 1 400 | 1 500 | 1 100 | 1 200 | 1 300 | 1 400 | 1 500 | 1 600 | 1 700 | 2 000 | 2 400 | 2 500 | 2 500 | 1 000 |
| Sum fordringer | 266 | 89 | 7 | 104 | 111 | 56 | 1 089 | 125 | 773 | 146 | 110 | 88 | 8 | 133 |
| Sum investeringer | 10 051 | 4 773 | 3 739 | 1 842 | 1 930 | 4 710 | 11 550 | 14 429 | 12 327 | 10 122 | 5 471 | 1 000 | 1 000 | 1 000 |
| Sum omløpsmidler | 12 039 | 10 910 | 7 603 | 6 601 | 5 206 | 6 941 | 15 233 | 18 424 | 18 671 | 14 135 | 12 262 | 8 833 | 6 153 | 6 072 |
| Sum eiendeler | 13 439 | 12 410 | 8 703 | 7 801 | 6 506 | 8 341 | 16 733 | 20 024 | 20 371 | 16 135 | 14 662 | 11 333 | 8 653 | 7 072 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Sum opptjent egenkapital | 12 569 | 11 177 | 7 892 | 6 718 | 5 506 | 4 125 | 15 507 | 19 034 | 18 925 | 14 847 | 12 941 | 10 144 | 7 376 | 6 272 |
| Sum egenkapital | 12 599 | 11 207 | 7 922 | 6 748 | 5 536 | 4 155 | 15 607 | 19 134 | 19 025 | 14 947 | 13 041 | 10 244 | 7 476 | 6 372 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 840 | 1 203 | 781 | 1 053 | 970 | 4 185 | 1 125 | 891 | 1 346 | 1 188 | 1 621 | 1 089 | 1 177 | 700 |
| Sum gjeld | 840 | 1 203 | 781 | 1 053 | 970 | 4 185 | 1 125 | 891 | 1 346 | 1 188 | 1 621 | 1 089 | 1 177 | 700 |
| Sum egenkapital og gjeld | 13 439 | 12 410 | 8 703 | 7 801 | 6 506 | 8 341 | 16 733 | 20 024 | 20 371 | 16 135 | 14 662 | 11 333 | 8 653 | 7 072 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 69,8 % | 85,7 % | 66,9 % | 47,3 % | 37,2 % | 53,7 % | 68,6 % | 57,6 % | 69,3 % | 74,5 % | 76 % | 76,1 % | 46,9 % | 45,6 % |
| Resultatmargin | 61,8 % | 70,1 % | 54,5 % | 39,3 % | 60,7 % | 42,6 % | −31,8 % | 58 % | 80,2 % | 61,6 % | 80,5 % | 58,4 % | 35,8 % | 35,7 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 14,32 | 9,07 | 9,73 | 6,27 | 5,37 | 1,66 | 13,54 | 20,68 | 13,87 | 11,89 | 7,56 | 8,11 | 5,23 | 8,67 |
| Gjeldsgrad | 0,07 | 0,11 | 0,1 | 0,16 | 0,18 | 1,01 | 0,07 | 0,05 | 0,07 | 0,08 | 0,12 | 0,11 | 0,16 | 0,11 |
| Egenkapitalrentabilitet | 19 % | 33,8 % | 27,4 % | 32,8 % | 52 % | 51 % | −11,7 % | 13,6 % | 26,7 % | 20,4 % | 30,7 % | 27 % | 21,5 % | 20,7 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −28,4 % | 35,4 % | −29,1 % | 18,5 % | −4,5 % | −13,4 % | 27,6 % | −28,9 % | 27,6 % | −0,1 % | 4,8 % | 5,7 % | 21 % | – |
| Arbeidskapital | 11,2 mill kr | 9,7 mill kr | 6,8 mill kr | 5,5 mill kr | 4,2 mill kr | 2,8 mill kr | 14,1 mill kr | 17,5 mill kr | 17,3 mill kr | 12,9 mill kr | 10,6 mill kr | 7,7 mill kr | 5 mill kr | 5,4 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller3
Underenheter (1)
Agenturhandel med tekstiler, klær, pelsskinn, skotøy og lærvarer · OSLO |
Selger du til selskaper som NETWORK INT. AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.