NEMUS NESTTUN AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2012 | 537 985 NOK |
| 2013 | 1 204 554 NOK |
| 2014 | 1 359 615 NOK |
| 2015 | 1 036 533 NOK |
| 2016 | 1 167 436 NOK |
| 2017 | 1 133 384 NOK |
| 2018 | 1 179 594 NOK |
| 2019 | 1 120 776 NOK |
| 2020 | 1 342 632 NOK |
| 2021 | 9 025 414 NOK |
| 2022 | 9 199 329 NOK |
| 2023 | 9 473 747 NOK |
| 2024 | 11 432 423 NOK |
| 2025 | 11 655 982 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller7
Formål
Helsetjenester, herunder tverrfaglig klinikk med kiropraktikk, fysioterapi, akupunktur, massasje og ernæring. Bedriftshelse og arbeidsplassvurdering. Investering og bestyrelse av fast eiendom.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 11 656 | 11 432 | 9 474 | 9 199 | 9 025 | 1 343 | 1 121 | 1 180 | 1 133 | 1 167 | 1 037 | 1 360 | 1 205 | 538 |
| Sum kostnader | 11 616 | 11 134 | 9 593 | 9 296 | 8 882 | 1 181 | 1 217 | 1 118 | 1 152 | 1 082 | 1 028 | 1 047 | 983 | 487 |
| Driftsresultat | 40 | 298 | −120 | −96 | 143 | 161 | −96 | 61 | −18 | 85 | 8 | 313 | 221 | 51 |
| Sum finansinntekter | 0 | 1 | 0 | −0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Sum finanskostnader | 34 | 62 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | −0 | 6 | 11 | 2 | – |
| Netto finans | −34 | −61 | −24 | −0 | 0 | 0 | −0 | 0 | −0 | 0 | −6 | −10 | −2 | 0 |
| Resultat før skattekostnad | 6 | 237 | −144 | −97 | 143 | 161 | −96 | 61 | −18 | 86 | 3 | 303 | 219 | 51 |
| Årsresultat | −15 | 211 | −144 | −100 | 102 | 124 | −75 | 47 | −15 | 64 | 1 | 220 | 154 | 38 |
| Sum overføringer og disponeringer | – | 211 | −144 | −100 | 102 | 124 | −75 | 47 | −15 | 64 | 1 | 220 | 154 | 38 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | – | – | – | 20 | – | 1 | – | – | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 807 | 890 | 1 010 | 154 | 220 | 259 | 246 | 305 | 274 | 332 | 347 | 407 | 401 | 39 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 253 | 253 | 253 | 130 | 20 | 20 | 20 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 1 061 | 1 143 | 1 263 | 284 | 240 | 279 | 287 | 305 | 275 | 332 | 347 | 407 | 401 | 39 |
| Sum fordringer | 578 | 929 | 384 | 389 | 529 | 244 | 101 | 138 | 87 | 43 | 55 | 51 | 37 | 32 |
| Sum omløpsmidler | 1 049 | 1 355 | 911 | 1 229 | 1 231 | 356 | 198 | 271 | 222 | 224 | 245 | 324 | 231 | 128 |
| Sum eiendeler | 2 109 | 2 498 | 2 174 | 1 513 | 1 471 | 635 | 484 | 576 | 497 | 556 | 592 | 730 | 632 | 167 |
| Sum innskutt egenkapital | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 |
| Sum opptjent egenkapital | 613 | 628 | 417 | 561 | 661 | 559 | 434 | 509 | 462 | 477 | 413 | 412 | 192 | 38 |
| Sum egenkapital | 648 | 663 | 452 | 596 | 696 | 594 | 469 | 544 | 497 | 512 | 448 | 447 | 227 | 73 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | – | 1 | – | 2 | 2 | 5 | 2 | 2 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 356 | 581 | 806 | – | – | – | – | – | – | – | 78 | 192 | 302 | – |
| Sum langsiktig gjeld | – | 581 | 806 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 80 | 197 | 304 | 2 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 105 | 1 254 | 916 | 917 | 769 | 41 | 15 | 31 | – | 41 | 64 | 87 | 101 | 92 |
| Sum gjeld | 1 461 | 1 835 | 1 722 | 917 | 776 | 42 | 15 | 31 | 0 | 43 | 144 | 284 | 405 | 94 |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 109 | 2 498 | 2 174 | 1 513 | 1 471 | 635 | 484 | 576 | 497 | 556 | 592 | 730 | 632 | 167 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,3 % | 2,6 % | −1,3 % | −1,1 % | 1,6 % | 12 % | −8,6 % | 5,2 % | −1,6 % | 7,3 % | 0,8 % | 23 % | 18,4 % | 9,5 % |
| Resultatmargin | −0,1 % | 1,8 % | −1,5 % | −1,1 % | 1,1 % | 9,3 % | −6,7 % | 4 % | −1,3 % | 5,5 % | 0,1 % | 16,2 % | 12,8 % | 7,1 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,95 | 1,08 | 0,99 | 1,34 | 1,6 | 8,63 | 13,1 | 8,84 | – | 5,41 | 3,81 | 3,73 | 2,28 | 1,38 |
| Gjeldsgrad | 2,25 | 2,77 | 3,81 | 1,54 | 1,12 | 0,07 | 0,03 | 0,06 | 0 | 0,08 | 0,32 | 0,64 | 1,79 | 1,28 |
| Egenkapitalrentabilitet | −2,3 % | 31,8 % | −31,9 % | −16,8 % | 14,7 % | 20,9 % | −16 % | 8,7 % | −3 % | 12,6 % | 0,2 % | 49,2 % | 67,8 % | 52,2 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 2 % | 20,7 % | 3 % | 1,9 % | 572,2 % | 19,8 % | −5 % | 4,1 % | −2,9 % | 12,6 % | −23,8 % | 12,9 % | 123,9 % | – |
| Arbeidskapital | −56 103 kr | 101 116 kr | −4 657 kr | 311 603 kr | 462 266 kr | 314 877 kr | 182 559 kr | 240 174 kr | – | 182 449 kr | 180 914 kr | 236 978 kr | 129 779 kr | 35 295 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller7
Underenheter (1)
Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin · NESTTUN |
Selger du til selskaper som NEMUS NESTTUN AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.