NAGARRO AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 38 320 975 NOK |
| 2012 | 40 441 035 NOK |
| 2013 | 49 019 232 NOK |
| 2014 | 47 611 324 NOK |
| 2015 | 46 209 268 NOK |
| 2016 | 38 838 532 NOK |
| 2017 | 42 039 241 NOK |
| 2018 | 58 186 638 NOK |
| 2019 | 64 154 030 NOK |
| 2020 | 77 606 716 NOK |
| 2021 | 119 676 568 NOK |
| 2022 | 176 265 686 NOK |
| 2023 | 220 963 319 NOK |
| 2024 | 210 129 148 NOK |
| 2025 | 320 662 059 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller6
Formål
Handel, utvikling av nye konsepter/produkter, konsulentvirksomhet, opplæring og service og hva som hermed står i denne forbindelsel. Selskapet kan også overta interesser i andre selskap.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 320 662 | 210 129 | 220 963 | 176 266 | 119 677 | 77 607 | 64 154 | 58 187 | 42 039 | 38 839 | 46 209 | 47 611 | 49 019 | 40 441 | 38 321 |
| Sum kostnader | 297 164 | 212 989 | 222 964 | 176 364 | 121 601 | 89 277 | 80 308 | 67 755 | 43 418 | 48 287 | 43 254 | 47 158 | 45 421 | 39 881 | 35 263 |
| Driftsresultat | 23 498 | −2 860 | −2 001 | −98 | −1 924 | −11 670 | −16 154 | −9 568 | −1 378 | −9 448 | 2 955 | 453 | 3 598 | 560 | 3 058 |
| Sum finansinntekter | 7 112 | 4 233 | 3 897 | 2 664 | 1 741 | 2 772 | 401 | 75 | 53 | 95 | 114 | 189 | 223 | 182 | 142 |
| Sum finanskostnader | 9 050 | 4 167 | 5 189 | 4 260 | 2 867 | 1 526 | 663 | 926 | 301 | 103 | 142 | 132 | 171 | 96 | 30 |
| Netto finans | −1 938 | – | – | – | – | – | −262 | −852 | −247 | −8 | −28 | 58 | 53 | 86 | 112 |
| Resultat før skattekostnad | 21 560 | −2 794 | −3 292 | −1 694 | −3 050 | −10 425 | −16 416 | −10 420 | −1 626 | −9 456 | 2 928 | 511 | 3 650 | 647 | 3 170 |
| Årsresultat | 16 815 | −2 182 | −2 571 | −1 323 | −2 380 | −8 143 | −12 808 | −8 142 | −1 244 | −7 069 | 2 228 | 424 | 2 603 | 442 | 2 270 |
| Totalresultat | 16 815 | – | – | – | – | – | −12 808 | −8 142 | −1 244 | −7 069 | 2 228 | 424 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 16 815 | – | – | – | – | – | −12 808 | −8 142 | −1 244 | −7 069 | 2 228 | 424 | 2 603 | 442 | 2 270 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 8 633 | 13 377 | 12 766 | 12 045 | 11 673 | 11 003 | 8 722 | 5 114 | 2 885 | 2 587 | 283 | 380 | 469 | 83 | 86 |
| Sum varige driftsmidler | 36 | 114 | 288 | 303 | 269 | 298 | 382 | 494 | 191 | 167 | 110 | 185 | 208 | 280 | 243 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 1 931 | 1 909 | – | – | – | – | 0 | 78 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 10 600 | 15 400 | 13 054 | 12 347 | 11 942 | 11 301 | 9 104 | 5 686 | 3 095 | 2 754 | 392 | 566 | 677 | 363 | 329 |
| Sum fordringer | 50 830 | – | – | – | – | – | 14 597 | 18 413 | 9 091 | 8 951 | 8 780 | 9 711 | 8 827 | 10 531 | 6 578 |
| Sum omløpsmidler | 69 617 | 54 922 | 64 660 | 41 289 | 34 690 | 26 554 | 20 270 | 21 130 | 14 601 | 14 068 | 18 303 | 17 346 | 16 986 | 14 046 | 14 004 |
| Sum eiendeler | 80 217 | 70 322 | 77 714 | 53 637 | 46 632 | 37 855 | 29 373 | 26 816 | 17 696 | 16 821 | 18 695 | 17 911 | 17 663 | 14 409 | 14 333 |
| Sum innskutt egenkapital | 7 934 | – | – | – | – | – | 14 318 | 7 173 | 1 996 | 2 982 | 3 089 | 2 741 | 1 817 | 1 861 | 1 861 |
| Sum opptjent egenkapital | 16 815 | – | – | – | – | – | −11 485 | −3 531 | −258 | – | 6 963 | 4 729 | 4 530 | 3 024 | 2 582 |
| Sum egenkapital | 24 749 | 7 934 | 10 116 | 1 987 | 3 310 | 5 690 | 2 833 | 3 642 | 1 738 | 2 982 | 10 051 | 7 469 | 6 347 | 4 885 | 4 443 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | 1 102 | 1 102 | 5 511 | 6 062 | – | – | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 5 912 | – | – | – | – | – | 7 188 | 9 314 | 2 053 | – | – | – | – | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | 5 912 | 13 520 | 11 439 | 20 045 | 18 407 | 9 420 | 8 290 | 10 417 | 7 564 | 6 062 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 49 556 | 48 869 | 56 159 | 31 605 | 24 916 | 21 643 | 18 250 | 12 758 | 8 394 | 7 777 | 8 644 | 10 442 | 11 316 | 9 524 | 9 890 |
| Sum gjeld | 55 467 | 62 389 | 67 597 | 51 650 | 43 322 | 32 165 | 26 540 | 23 175 | 15 958 | 13 839 | 8 644 | 10 442 | 11 316 | 9 524 | 9 890 |
| Sum egenkapital og gjeld | 80 217 | 70 322 | 77 714 | 53 637 | 46 632 | 37 855 | 29 373 | 26 816 | 17 696 | 16 821 | 18 695 | 17 911 | 17 663 | 14 409 | 14 333 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | – | −2 591 | 2 279 | −3 527 | −6 518 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | – | −43 | −249 | −265 | −192 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | – | 2 081 | 2 094 | 1 638 | 8 987 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto endring i likvider | – | −553 | 4 123 | −2 154 | 2 277 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likvider ved periodens slutt | – | 14 393 | 16 620 | 12 496 | 14 650 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 7,3 % | −1,4 % | −0,9 % | −0,1 % | −1,6 % | −15 % | −25,2 % | −16,4 % | −3,3 % | −24,3 % | 6,4 % | 1 % | 7,3 % | 1,4 % | 8 % |
| Resultatmargin | 5,2 % | −1 % | −1,2 % | −0,8 % | −2 % | −10,5 % | −20 % | −14 % | −3 % | −18,2 % | 4,8 % | 0,9 % | 5,3 % | 1,1 % | 5,9 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,4 | 1,12 | 1,15 | 1,31 | 1,39 | 1,23 | 1,11 | 1,66 | 1,74 | 1,81 | 2,12 | 1,66 | 1,5 | 1,47 | 1,42 |
| Gjeldsgrad | 2,24 | 7,86 | 6,68 | 25,99 | 13,09 | 5,65 | 9,37 | 6,36 | 9,18 | 4,64 | 0,86 | 1,4 | 1,78 | 1,95 | 2,23 |
| Egenkapitalrentabilitet | 67,9 % | −27,5 % | −25,4 % | −66,6 % | −71,9 % | −143,1 % | −452,1 % | −223,6 % | −71,6 % | −237 % | 22,2 % | 5,7 % | 41 % | 9 % | 51,1 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 52,6 % | −4,9 % | 25,4 % | 47,3 % | 54,2 % | 21 % | 10,3 % | 38,4 % | 8,2 % | −16 % | −2,9 % | −2,9 % | 21,2 % | 5,5 % | – |
| Arbeidskapital | 20,1 mill kr | 6,1 mill kr | 8,5 mill kr | 9,7 mill kr | 9,8 mill kr | 4,9 mill kr | 2 mill kr | 8,4 mill kr | 6,2 mill kr | 6,3 mill kr | 9,7 mill kr | 6,9 mill kr | 5,7 mill kr | 4,5 mill kr | 4,1 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller6
Underenheter (1)
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer · OSLO | 25 ans. |
Selger du til selskaper som NAGARRO AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.