MØTEPLASS KVÆNANGEN AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2014 | 595 158 NOK |
| 2015 | 536 528 NOK |
| 2016 | 59 350 NOK |
| 2017 | 127 216 NOK |
| 2018 | 75 560 NOK |
| 2019 | 572 806 NOK |
| 2020 | 653 512 NOK |
| 2021 | 809 333 NOK |
| 2022 | 1 548 369 NOK |
| 2023 | 120 235 NOK |
| 2024 | 860 887 NOK |
| 2025 | 1 361 310 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Negativ egenkapital — gjelden overstiger eiendelene.
Roller3
Formål
Overnattingsvirksomhet, servering og utleie av lokaler til møter, seminarer, kurs og events. Dette inkluderer å arrangere egne kurs/events og drive rådgivningsvirksomhet.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 861 | 120 | 1 548 | 809 | 654 | 573 | 76 | 127 | 59 | 537 | 595 |
| Sum kostnader | 566 | 946 | 1 813 | 1 436 | 867 | 836 | 436 | 430 | 312 | 638 | 340 |
| Driftsresultat | 294 | −826 | −265 | −626 | −213 | −263 | −361 | −302 | −253 | −101 | 256 |
| Sum finansinntekter | 1 | 0 | – | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum finanskostnader | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Netto finans | 1 | −0 | −5 | −1 | −1 | −0 | −2 | −0 | −1 | −0 | 0 |
| Resultat før skattekostnad | 295 | −826 | −269 | −627 | −215 | −263 | −363 | −303 | −253 | −101 | 256 |
| Årsresultat | −336 | −644 | −210 | −489 | −167 | −205 | −287 | −234 | −193 | −74 | 187 |
| Totalresultat | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 187 |
| Sum overføringer og disponeringer | −336 | −644 | −210 | −489 | −167 | −205 | −287 | −234 | −193 | −74 | 187 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 631 | 449 | 390 | 252 | 205 | 171 | 95 | 59 | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 2 357 | 2 591 | 2 809 | 1 913 | 1 844 | 1 984 | 2 151 | 1 587 | 1 740 | 1 894 | 1 661 |
| Sum anleggsmidler | 2 357 | 3 222 | 3 258 | 2 302 | 2 096 | 2 189 | 2 321 | 1 682 | 1 799 | 1 894 | 1 661 |
| Sum fordringer | 224 | 32 | 786 | 912 | 311 | 371 | 264 | 213 | 75 | 193 | 107 |
| Sum omløpsmidler | 849 | 113 | 853 | 1 454 | 455 | 424 | 338 | 217 | 230 | 346 | 322 |
| Sum eiendeler | 3 206 | 3 335 | 4 111 | 3 756 | 2 551 | 2 612 | 2 659 | 1 899 | 2 029 | 2 240 | 1 983 |
| Sum innskutt egenkapital | 951 | 951 | 951 | 951 | 201 | 201 | 337 | 337 | 201 | 201 | 201 |
| Sum opptjent egenkapital | −2 575 | −2 239 | −1 595 | −1 385 | −895 | −728 | −744 | −457 | −190 | 3 | 77 |
| Sum egenkapital | −1 624 | −1 288 | −644 | −434 | −694 | −527 | −407 | −120 | 11 | 204 | 278 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | 1 | 28 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 4 101 | 3 896 | 3 896 | 3 889 | 3 098 | 3 040 | 2 937 | 2 021 | 1 733 | 1 733 | 1 424 |
| Sum langsiktig gjeld | 4 101 | 3 896 | 3 896 | 3 889 | 3 098 | 3 040 | 2 937 | 2 021 | 1 733 | 1 734 | 1 452 |
| Sum kortsiktig gjeld | 729 | 727 | 859 | 301 | 148 | 99 | 129 | −2 | 285 | 302 | 253 |
| Sum gjeld | 4 831 | 4 623 | 4 755 | 4 190 | 3 246 | 3 139 | 3 066 | 2 019 | 2 018 | 2 036 | 1 705 |
| Sum egenkapital og gjeld | 3 206 | 3 335 | 4 111 | 3 756 | 2 551 | 2 612 | 2 659 | 1 899 | 2 029 | 2 240 | 1 983 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 34,2 % | −686,8 % | −17,1 % | −77,4 % | −32,6 % | −45,9 % | −477,5 % | −237,7 % | −425,8 % | −18,8 % | 42,9 % |
| Resultatmargin | −39 % | −536 % | −13,6 % | −60,5 % | −25,6 % | −35,9 % | −379,9 % | −184,2 % | −325,7 % | −13,8 % | 31,4 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,16 | 0,16 | 0,99 | 4,82 | 3,08 | 4,28 | 2,62 | – | 0,81 | 1,15 | 1,27 |
| Gjeldsgrad | – | – | – | – | – | – | – | – | 185,35 | 9,97 | 6,13 |
| Egenkapitalrentabilitet | 20,7 % | 50 % | 32,7 % | 112,8 % | 24,1 % | 39 % | 70,5 % | 195,3 % | – | −36,2 % | 67,1 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 616 % | −92,2 % | 91,3 % | 23,8 % | 14,1 % | 658,1 % | −40,6 % | 114,3 % | −88,9 % | −9,9 % | – |
| Arbeidskapital | 119 970 kr | −614 009 kr | −5 265 kr | 1,2 mill kr | 307 519 kr | 324 777 kr | 208 788 kr | 219 155 kr | −55 158 kr | 44 512 kr | 69 293 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller3
Underenheter (1)
Annen overnattingsvirksomhet · BURFJORD |
Selger du til selskaper som MØTEPLASS KVÆNANGEN AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.