LILLEHAMMER BRUKERSTYRT SENTER STI
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2013 | 933 072 NOK |
| 2014 | 2 075 127 NOK |
| 2015 | 2 047 084 NOK |
| 2016 | 2 836 173 NOK |
| 2017 | 1 778 990 NOK |
| 2018 | 2 155 075 NOK |
| 2019 | 2 341 354 NOK |
| 2020 | 2 022 425 NOK |
| 2021 | 2 760 857 NOK |
| 2022 | 2 335 244 NOK |
| 2023 | 1 872 035 NOK |
| 2024 | 2 103 426 NOK |
| 2025 | 1 432 746 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller12
Formål
Etablere og drifte et senter for mennesker med problemer innenfor rus, psykisk helse og mennesker som vil forebygge dette.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 1 433 | 2 103 | 1 872 | 2 335 | 2 761 | 2 022 | 2 341 | 2 155 | 1 779 | 2 836 | 2 047 | 2 075 | 933 |
| Sum kostnader | 1 166 | 1 825 | 2 411 | 2 265 | 2 521 | 2 095 | 2 222 | 1 992 | 2 071 | 2 606 | 2 304 | 1 750 | 866 |
| Driftsresultat | 267 | 278 | −539 | 71 | 240 | −72 | 119 | 163 | −292 | 230 | −257 | 326 | 67 |
| Sum finansinntekter | 1 | 1 | 1 | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | −0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Netto finans | 1 | 1 | 1 | −1 | −0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| Resultat før skattekostnad | 268 | 279 | −538 | 69 | 240 | −72 | 120 | 163 | −292 | 230 | −257 | 327 | 68 |
| Årsresultat | 268 | 279 | −538 | 69 | 240 | −72 | 120 | 163 | −292 | 230 | −257 | 327 | 68 |
| Sum overføringer og disponeringer | – | 279 | −538 | 69 | 240 | −72 | 120 | 163 | −292 | 230 | −257 | 327 | 68 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | 1 | 3 | 5 | 7 | 9 |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 7 | 9 |
| Sum fordringer | 4 | 3 | 7 | 3 | 5 | 3 | 7 | 97 | 94 | 60 | 9 | 6 | 11 |
| Sum omløpsmidler | 811 | 552 | 492 | 1 289 | 1 058 | 1 418 | 733 | 1 059 | 481 | 792 | 497 | 711 | 256 |
| Sum eiendeler | 811 | 552 | 492 | 1 289 | 1 058 | 1 418 | 733 | 1 059 | 483 | 796 | 502 | 718 | 265 |
| Sum innskutt egenkapital | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Sum opptjent egenkapital | 606 | 338 | 59 | 597 | 527 | 287 | 359 | 240 | 76 | 368 | 138 | 395 | 68 |
| Sum egenkapital | 706 | 438 | 159 | 697 | 627 | 387 | 459 | 340 | 176 | 468 | 238 | 495 | 168 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 105 | 114 | 333 | 592 | 431 | 1 030 | 274 | 719 | 306 | 327 | 264 | 223 | 98 |
| Sum gjeld | 105 | 114 | 333 | 592 | 431 | 1 030 | 274 | 719 | 306 | 327 | 264 | 223 | 98 |
| Sum egenkapital og gjeld | 811 | 552 | 492 | 1 289 | 1 058 | 1 418 | 733 | 1 059 | 483 | 796 | 502 | 718 | 265 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 18,6 % | 13,2 % | −28,8 % | 3 % | 8,7 % | −3,6 % | 5,1 % | 7,6 % | −16,4 % | 8,1 % | −12,6 % | 15,7 % | 7,2 % |
| Resultatmargin | 18,7 % | 13,3 % | −28,7 % | 3 % | 8,7 % | −3,6 % | 5,1 % | 7,6 % | −16,4 % | 8,1 % | −12,6 % | 15,8 % | 7,3 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 7,71 | 4,84 | 1,48 | 2,18 | 2,45 | 1,38 | 2,68 | 1,47 | 1,57 | 2,42 | 1,88 | 3,19 | 2,63 |
| Gjeldsgrad | 0,15 | 0,26 | 2,09 | 0,85 | 0,69 | 2,66 | 0,6 | 2,12 | 1,74 | 0,7 | 1,11 | 0,45 | 0,58 |
| Egenkapitalrentabilitet | 37,9 % | 63,7 % | −338 % | 10 % | 38,2 % | −18,6 % | 26 % | 48,1 % | −165,5 % | 49,2 % | −107,9 % | 66,1 % | 40,4 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −31,9 % | 12,4 % | −19,8 % | −15,4 % | 36,5 % | −13,6 % | 8,6 % | 21,1 % | −37,3 % | 38,5 % | −1,4 % | 122,4 % | – |
| Arbeidskapital | 705 706 kr | 438 110 kr | 159 027 kr | 696 559 kr | 627 069 kr | 387 385 kr | 459 454 kr | 339 792 kr | 175 062 kr | 465 052 kr | 232 723 kr | 487 636 kr | 158 548 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller12
Underenheter (1)
Velferdstjenester til sårbare grupper · LILLEHAMMER |
Selger du til selskaper som LILLEHAMMER BRUKERSTYRT SENTER STI?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.