LAGER 157 AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2019 | 15 293 897 NOK |
| 2020 | 51 983 669 NOK |
| 2021 | 91 001 004 NOK |
| 2022 | 135 186 945 NOK |
| 2023 | 223 434 067 NOK |
| 2024 | 394 867 223 NOK |
| 2025 | 571 117 167 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Handel med klær og sko samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2019 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 571 117 | 394 867 | 223 434 | 135 187 | 91 001 | 51 984 | 15 294 |
| Sum kostnader | 536 514 | 376 586 | 212 322 | 124 444 | 76 000 | 49 150 | 15 125 |
| Driftsresultat | 34 603 | 18 281 | 11 112 | 10 743 | 15 001 | 2 834 | 169 |
| Sum finansinntekter | 4 258 | 3 519 | 498 | 278 | 215 | 35 | 1 |
| Sum finanskostnader | 1 934 | 1 139 | 587 | 552 | 555 | 1 447 | 151 |
| Netto finans | 2 324 | – | – | – | – | – | −150 |
| Resultat før skattekostnad | 36 927 | 20 661 | 11 023 | 10 469 | 14 662 | 1 422 | 19 |
| Årsresultat | 28 707 | 16 113 | 8 597 | 8 164 | 11 436 | 1 111 | 19 |
| Sum overføringer og disponeringer | 28 707 | – | – | – | – | – | 19 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 723 | 632 | 373 | 214 | 63 | – | 81 |
| Sum varige driftsmidler | 9 782 | 4 985 | 4 425 | 3 452 | 4 101 | 2 958 | 1 673 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | – |
| Sum anleggsmidler | 10 516 | 5 627 | 4 809 | 3 677 | 4 175 | 2 969 | 1 753 |
| Sum fordringer | 41 406 | – | – | – | – | – | 452 |
| Sum omløpsmidler | 173 129 | 109 629 | 71 401 | 37 085 | 34 674 | 14 928 | 9 913 |
| Sum eiendeler | 183 645 | 115 256 | 76 210 | 40 762 | 38 849 | 17 897 | 11 666 |
| Sum innskutt egenkapital | 189 | – | – | – | – | – | 189 |
| Sum opptjent egenkapital | 74 130 | – | – | – | – | – | 3 |
| Sum egenkapital | 74 319 | 45 612 | 29 499 | 20 903 | 12 739 | 1 303 | 192 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 109 325 | 69 644 | 46 710 | 19 859 | 26 110 | 16 590 | 11 474 |
| Sum gjeld | 109 325 | 69 644 | 46 710 | 19 859 | 26 110 | 16 594 | 11 474 |
| Sum egenkapital og gjeld | 183 645 | 115 256 | 76 210 | 40 762 | 38 849 | 17 897 | 11 666 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | – | 26 313 | 24 293 | 4 081 | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | – | −2 411 | −2 394 | −652 | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | – | 4 387 | 7 882 | −5 005 | – | – | – |
| Netto endring i likvider | – | 28 289 | 29 781 | −1 576 | – | – | – |
| Likvider ved periodens slutt | – | 70 797 | 42 508 | 12 727 | – | – | – |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 6,1 % | 4,6 % | 5 % | 8 % | 16,5 % | 5,5 % | 1,1 % |
| Resultatmargin | 5 % | 4,1 % | 3,9 % | 6 % | 12,6 % | 2,1 % | 0,1 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,58 | 1,57 | 1,53 | 1,87 | 1,33 | 0,9 | 0,86 |
| Gjeldsgrad | 1,47 | 1,53 | 1,58 | 0,95 | 2,05 | 12,73 | 59,72 |
| Egenkapitalrentabilitet | 38,6 % | 35,3 % | 29,1 % | 39,1 % | 89,8 % | 85,3 % | 9,7 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 44,6 % | 76,7 % | 65,3 % | 48,6 % | 75,1 % | 239,9 % | – |
| Arbeidskapital | 63,8 mill kr | 40 mill kr | 24,7 mill kr | 17,2 mill kr | 8,6 mill kr | −1,7 mill kr | −1,6 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (13)
Detaljhandel med klær · NYBORG | 27 ans. |
Detaljhandel med klær · ROLVSØY | 31 ans. |
Detaljhandel med klær · HAMAR | 29 ans. |
Detaljhandel med klær · HAUGESUND | 36 ans. |
Detaljhandel med klær · KRISTIANSAND S | 31 ans. |
Detaljhandel med klær · LARVIK | 29 ans. |
Detaljhandel med klær · LØRENSKOG | 31 ans. |
Detaljhandel med klær · HOMMELVIK | 30 ans. |
Detaljhandel med klær · MOSS | 30 ans. |
Detaljhandel med klær · OSLO | |
Detaljhandel med klær · OSLO | 54 ans. |
Detaljhandel med klær · SANDNES | 33 ans. |
Vis 1 til
Detaljhandel med klær · SKIEN | 29 ans. |
Selger du til selskaper som LAGER 157 AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.