KLEIVSTUA AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 25 244 877 NOK |
| 2012 | 25 308 914 NOK |
| 2013 | 24 148 603 NOK |
| 2014 | 25 837 952 NOK |
| 2015 | 26 133 532 NOK |
| 2016 | 23 582 362 NOK |
| 2017 | 27 067 542 NOK |
| 2018 | 28 417 725 NOK |
| 2019 | 27 681 202 NOK |
| 2020 | 19 513 828 NOK |
| 2021 | 24 460 772 NOK |
| 2022 | 35 181 858 NOK |
| 2023 | 33 819 745 NOK |
| 2024 | 34 467 882 NOK |
| 2025 | 33 554 460 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller5
Formål
Hotell, restaurant, kurs/konferanser og utleie- virksomhet samt alt som står i forbindelse hermed.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 33 554 | 34 468 | 33 820 | 35 182 | 24 461 | 19 514 | 27 681 | 28 418 | 27 068 | 23 582 | 26 134 | 25 838 | 24 149 | 25 309 | 25 245 |
| Sum kostnader | 29 005 | 30 159 | 28 513 | 34 513 | 23 753 | 19 119 | 27 293 | 27 978 | 26 660 | 23 350 | 25 870 | 25 407 | 23 820 | 24 894 | 24 850 |
| Driftsresultat | 4 549 | 4 309 | 5 307 | 669 | 708 | 394 | 388 | 440 | 408 | 232 | 264 | 430 | 328 | 415 | 395 |
| Sum finansinntekter | 152 | 1 | 6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | 10 | 13 | 12 | 4 |
| Sum finanskostnader | 5 | 4 | 1 | 1 | – | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | −229 | 1 | 8 |
| Netto finans | 147 | −2 | 5 | −1 | 0 | 2 | 1 | −0 | 1 | 2 | 4 | 10 | 242 | 12 | −4 |
| Resultat før skattekostnad | 4 697 | 4 307 | 5 312 | 668 | 708 | 396 | 389 | 440 | 409 | 235 | 268 | 440 | 570 | 426 | 391 |
| Årsresultat | 3 653 | 3 348 | 4 135 | 512 | 549 | 299 | 291 | 328 | 310 | 176 | 189 | 318 | 444 | 302 | 275 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 3 653 | 3 348 | 4 135 | 512 | 549 | 299 | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Totalresultat | 3 653 | 3 348 | 4 135 | 512 | 549 | 299 | 291 | 328 | 310 | 176 | 189 | 318 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 3 653 | 3 348 | 4 135 | 512 | 549 | 299 | 291 | 328 | 310 | 176 | 189 | 318 | 444 | −302 | −275 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 28 | 30 | 31 | 85 | 94 | 123 | 89 | 71 | 65 | 4 | – | 32 | 53 | 77 | 73 |
| Sum varige driftsmidler | 2 634 | 2 791 | 3 894 | 1 282 | 904 | 778 | 964 | 1 065 | 1 271 | 1 349 | 1 345 | 779 | 644 | 451 | 314 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 17 | 36 | 54 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 28 |
| Sum anleggsmidler | 2 663 | 2 839 | 3 961 | 1 422 | 998 | 904 | 1 056 | 1 139 | 1 339 | 1 355 | 1 348 | 814 | 700 | 531 | 414 |
| Sum fordringer | 10 209 | 13 140 | 8 710 | 7 254 | 5 182 | 2 121 | 3 894 | 3 780 | 3 413 | 3 148 | 2 906 | 3 480 | 3 300 | 4 063 | 2 772 |
| Sum investeringer | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 0 | 0 |
| Sum omløpsmidler | 17 090 | 16 794 | 11 630 | 10 213 | 9 180 | 6 766 | 7 528 | 6 730 | 6 794 | 6 396 | 5 581 | 5 850 | 5 771 | 6 328 | 5 329 |
| Sum eiendeler | 19 753 | 19 633 | 15 591 | 11 634 | 10 179 | 7 670 | 8 584 | 7 868 | 8 133 | 7 751 | 6 929 | 6 665 | 6 471 | 6 859 | 5 743 |
| Sum innskutt egenkapital | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Sum opptjent egenkapital | 5 791 | 5 829 | 5 522 | 5 599 | 5 087 | 4 654 | 4 643 | 4 352 | 4 024 | 3 714 | 3 539 | 3 350 | 3 240 | 2 796 | 2 493 |
| Sum egenkapital | 5 891 | 5 929 | 5 622 | 5 699 | 5 187 | 4 754 | 4 743 | 4 452 | 4 124 | 3 814 | 3 639 | 3 450 | 3 340 | 2 896 | 2 593 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | – | – | 11 | – | 5 | – | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | −230 | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 5 | 0 | −230 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 13 862 | 13 704 | 9 969 | 5 936 | 4 992 | 2 916 | 3 841 | 3 416 | 3 998 | 3 937 | 3 285 | 3 214 | 3 361 | 3 963 | 3 150 |
| Sum gjeld | 13 862 | 13 704 | 9 969 | 5 936 | 4 992 | 2 916 | 3 841 | 3 416 | 4 009 | 3 937 | 3 290 | 3 214 | 3 132 | 3 963 | 3 150 |
| Sum egenkapital og gjeld | 19 753 | 19 633 | 15 591 | 11 634 | 10 179 | 7 670 | 8 584 | 7 868 | 8 133 | 7 751 | 6 929 | 6 665 | 6 471 | 6 859 | 5 743 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 13,6 % | 12,5 % | 15,7 % | 1,9 % | 2,9 % | 2 % | 1,4 % | 1,6 % | 1,5 % | 1 % | 1 % | 1,7 % | 1,4 % | 1,6 % | 1,6 % |
| Resultatmargin | 10,9 % | 9,7 % | 12,2 % | 1,5 % | 2,3 % | 1,5 % | 1,1 % | 1,2 % | 1,1 % | 0,7 % | 0,7 % | 1,2 % | 1,8 % | 1,2 % | 1,1 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,23 | 1,23 | 1,17 | 1,72 | 1,84 | 2,32 | 1,96 | 1,97 | 1,7 | 1,62 | 1,7 | 1,82 | 1,72 | 1,6 | 1,69 |
| Gjeldsgrad | 2,35 | 2,31 | 1,77 | 1,04 | 0,96 | 0,61 | 0,81 | 0,77 | 0,97 | 1,03 | 0,9 | 0,93 | 0,94 | 1,37 | 1,21 |
| Egenkapitalrentabilitet | 62 % | 56,5 % | 73,6 % | 9 % | 10,6 % | 6,3 % | 6,1 % | 7,4 % | 7,5 % | 4,6 % | 5,2 % | 9,2 % | 13,3 % | 10,4 % | 10,6 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −2,7 % | 1,9 % | −3,9 % | 43,8 % | 25,4 % | −29,5 % | −2,6 % | 5 % | 14,8 % | −9,8 % | 1,1 % | 7 % | −4,6 % | 0,3 % | – |
| Arbeidskapital | 3,2 mill kr | 3,1 mill kr | 1,7 mill kr | 4,3 mill kr | 4,2 mill kr | 3,9 mill kr | 3,7 mill kr | 3,3 mill kr | 2,8 mill kr | 2,5 mill kr | 2,3 mill kr | 2,6 mill kr | 2,4 mill kr | 2,4 mill kr | 2,2 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller5
Underenheter (1)
Drift av hoteller · KROKKLEIVA | 39 ans. |
Selger du til selskaper som KLEIVSTUA AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.