KCR BRUMUNDDAL AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 3 414 662 NOK |
| 2012 | 5 100 489 NOK |
| 2013 | 5 143 624 NOK |
| 2014 | 5 180 937 NOK |
| 2015 | 7 954 709 NOK |
| 2016 | 9 172 960 NOK |
| 2017 | 11 066 481 NOK |
| 2018 | 13 467 523 NOK |
| 2019 | 14 339 477 NOK |
| 2020 | 15 391 723 NOK |
| 2021 | 17 429 367 NOK |
| 2022 | 18 208 544 NOK |
| 2023 | 8 185 678 NOK |
| 2024 | 8 112 919 NOK |
| 2025 | 8 965 907 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Negativ egenkapital — gjelden overstiger eiendelene.
Roller4
Formål
Produksjon-, handels- og serveringsvirksomhet med hovedvekt på pizzaprodukter, samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i selskaper med lignende virksomhet.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 8 966 | 8 113 | 8 186 | 18 209 | 17 429 | 15 392 | 14 339 | 13 468 | 11 066 | 9 173 | 7 955 | 5 181 | 5 144 | 5 100 | 3 415 |
| Sum kostnader | 8 247 | 7 309 | 7 628 | 18 164 | 17 553 | 14 782 | 14 851 | 14 059 | 11 995 | 9 122 | 8 140 | 4 850 | 5 075 | 4 621 | 3 725 |
| Driftsresultat | 719 | 804 | 558 | 45 | −124 | 609 | −512 | −592 | −929 | 51 | −185 | 331 | 68 | 480 | −311 |
| Sum finansinntekter | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | – |
| Sum finanskostnader | 128 | 138 | 86 | 133 | 110 | 129 | 160 | 338 | 140 | 97 | 83 | 15 | 13 | 6 | – |
| Netto finans | −128 | −138 | −86 | −133 | −110 | −128 | −157 | −332 | −137 | −96 | −82 | −14 | −12 | −5 | −4 |
| Resultat før skattekostnad | 591 | 666 | 472 | −88 | −234 | 481 | −669 | −923 | −1 066 | −45 | −267 | 317 | 56 | 475 | −315 |
| Årsresultat | 591 | 666 | 472 | −88 | −234 | 481 | −739 | −923 | −1 066 | −38 | −202 | 230 | 39 | 370 | −227 |
| Totalresultat | 591 | 666 | 472 | −88 | −234 | 481 | −739 | −923 | −1 066 | −38 | −202 | 230 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 591 | 666 | 472 | −88 | −234 | 481 | −739 | −923 | −1 066 | −38 | −202 | 230 | 39 | −370 | 227 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | – | – | – | – | – | – | – | 70 | 70 | 70 | 63 | – | – | – | 88 |
| Sum varige driftsmidler | 214 | 133 | 242 | 930 | 1 220 | 1 470 | 1 660 | 1 790 | 1 915 | 2 080 | 1 511 | 398 | 420 | 434 | 408 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 82 | 122 | 112 | 40 | 40 | 42 | 832 | 566 | 40 | 40 | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 295 | 254 | 353 | 970 | 1 260 | 1 512 | 2 491 | 2 426 | 2 024 | 2 189 | 1 574 | 398 | 420 | 434 | 496 |
| Sum fordringer | 1 856 | 1 499 | 590 | 643 | 588 | 763 | 544 | 483 | 98 | 280 | 197 | 170 | 188 | 177 | 275 |
| Sum omløpsmidler | 2 281 | 2 065 | 942 | 1 047 | 846 | 1 213 | 1 112 | 875 | 405 | 1 152 | 803 | 940 | 656 | 671 | 419 |
| Sum eiendeler | 2 576 | 2 319 | 1 295 | 2 017 | 2 106 | 2 725 | 3 603 | 3 301 | 2 430 | 3 342 | 2 378 | 1 338 | 1 076 | 1 106 | 915 |
| Sum innskutt egenkapital | 333 | 333 | 333 | 333 | 333 | 333 | 333 | 333 | 333 | 333 | 333 | 333 | 333 | 333 | 100 |
| Sum opptjent egenkapital | −670 | −1 261 | −1 927 | −2 398 | −2 310 | −2 076 | −2 557 | −1 818 | −894 | 172 | 210 | 412 | 182 | 143 | −227 |
| Sum egenkapital | −337 | −927 | −1 593 | −2 065 | −1 977 | −1 742 | −2 223 | −1 485 | −561 | 505 | 543 | 746 | 515 | 476 | −127 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 1 | 4 | 5 | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 1 523 | 1 887 | 380 | 1 202 | 1 790 | 1 814 | 2 289 | 2 500 | 1 419 | 1 567 | 1 069 | 73 | 44 | 72 | – |
| Sum langsiktig gjeld | 1 523 | 1 887 | 380 | 1 202 | 1 790 | 1 814 | 2 289 | 2 500 | 1 419 | 1 567 | 1 069 | 74 | 48 | 77 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 390 | 1 359 | 2 508 | 2 880 | 2 293 | 2 654 | 3 538 | 2 286 | 1 572 | 1 270 | 766 | 518 | 512 | 553 | 1 042 |
| Sum gjeld | 2 913 | 3 246 | 2 888 | 4 082 | 4 083 | 4 467 | 5 827 | 4 786 | 2 991 | 2 837 | 1 835 | 593 | 560 | 630 | 1 042 |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 576 | 2 319 | 1 295 | 2 017 | 2 106 | 2 725 | 3 603 | 3 301 | 2 430 | 3 342 | 2 378 | 1 338 | 1 076 | 1 106 | 915 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 8 % | 9,9 % | 6,8 % | 0,3 % | −0,7 % | 4 % | −3,6 % | −4,4 % | −8,4 % | 0,6 % | −2,3 % | 6,4 % | 1,3 % | 9,4 % | −9,1 % |
| Resultatmargin | 6,6 % | 8,2 % | 5,8 % | −0,5 % | −1,3 % | 3,1 % | −5,1 % | −6,9 % | −9,6 % | −0,4 % | −2,5 % | 4,4 % | 0,8 % | 7,2 % | −6,7 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,64 | 1,52 | 0,38 | 0,36 | 0,37 | 0,46 | 0,31 | 0,38 | 0,26 | 0,91 | 1,05 | 1,81 | 1,28 | 1,21 | 0,4 |
| Gjeldsgrad | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 5,62 | 3,38 | 0,8 | 1,09 | 1,32 | – |
| Egenkapitalrentabilitet | −175,5 % | −71,8 % | −29,6 % | 4,3 % | 11,9 % | −27,6 % | 33,2 % | 62,2 % | 190 % | −7,6 % | −37,3 % | 30,9 % | 7,7 % | 77,7 % | 178,7 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 10,5 % | −0,9 % | −55 % | 4,5 % | 13,2 % | 7,3 % | 6,5 % | 21,7 % | 20,6 % | 15,3 % | 53,5 % | 0,7 % | 0,8 % | 49,4 % | – |
| Arbeidskapital | 891 450 kr | 706 066 kr | −1,6 mill kr | −1,8 mill kr | −1,4 mill kr | −1,4 mill kr | −2,4 mill kr | −1,4 mill kr | −1,2 mill kr | −117 999 kr | 37 687 kr | 422 129 kr | 144 004 kr | 118 340 kr | −622 866 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Drift av restauranter · BRUMUNDDAL | 12 ans. |
Selger du til selskaper som KCR BRUMUNDDAL AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.