JOHN'S MUR OG GRAVESERVICE AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 7 330 641 NOK |
| 2012 | 9 620 861 NOK |
| 2013 | Ikke tilgjengelig |
| 2014 | 14 250 124 NOK |
| 2015 | 14 291 244 NOK |
| 2016 | 15 989 648 NOK |
| 2017 | 16 050 451 NOK |
| 2018 | 13 065 356 NOK |
| 2019 | 15 770 260 NOK |
| 2020 | 17 820 538 NOK |
| 2021 | 14 537 150 NOK |
| 2022 | 19 164 422 NOK |
| 2023 | 20 127 291 NOK |
| 2024 | 20 590 785 NOK |
| 2025 | 19 874 748 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Muring, oppføring av boliger, transport og graving, samt deltagelse i andre selskaper, og alt som står i forbindelse med dette.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 19 875 | 20 591 | 20 127 | 19 164 | 14 537 | 17 821 | 15 770 | 13 065 | 16 050 | 15 990 | 14 291 | 14 250 | 9 621 | 7 331 |
| Sum kostnader | 19 445 | 19 269 | 17 446 | 15 397 | 13 575 | 16 084 | 14 478 | 14 403 | 15 466 | 15 469 | 14 134 | 13 118 | 9 414 | 6 566 |
| Driftsresultat | 429 | 1 321 | 2 681 | 3 768 | 962 | 1 737 | 1 293 | −1 338 | 584 | 521 | 157 | 1 132 | 207 | 765 |
| Sum finansinntekter | 16 | 41 | 79 | 1 | 36 | 48 | 40 | 10 | 12 | 4 | 5 | 9 | 5 | 32 |
| Sum finanskostnader | 157 | 36 | 140 | 220 | 73 | 212 | 198 | 40 | 51 | 64 | 77 | 100 | 81 | 31 |
| Netto finans | −141 | 6 | −61 | −218 | −38 | −163 | −158 | −29 | −38 | −60 | −71 | −92 | −76 | 0 |
| Resultat før skattekostnad | 289 | 1 327 | 2 620 | 3 550 | 925 | 1 574 | 1 135 | −1 367 | 546 | 460 | 86 | 1 040 | 131 | 765 |
| Årsresultat | 222 | 1 032 | 2 043 | 2 760 | 718 | 1 225 | 1 082 | −1 321 | 401 | 348 | 69 | 759 | 24 | 548 |
| Totalresultat | 222 | 1 032 | 2 043 | – | – | – | – | – | – | – | – | 759 | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 222 | 1 032 | 2 043 | 2 760 | 718 | 1 225 | 1 082 | −1 321 | 401 | 348 | 69 | 759 | 24 | 548 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 2 259 | 2 238 | 1 104 | 710 | 905 | 1 159 | 3 221 | 2 884 | 1 531 | 1 320 | 1 817 | 2 310 | 1 584 | 545 |
| Sum finansielle anleggsmidler | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 12 |
| Sum anleggsmidler | 2 259 | 2 238 | 1 104 | 710 | 905 | 1 159 | 3 221 | 2 884 | 1 531 | 1 320 | 1 817 | 2 310 | 1 584 | 558 |
| Sum fordringer | 3 685 | 3 787 | 3 225 | 7 026 | 1 962 | 1 548 | 2 541 | 2 888 | 3 246 | 4 230 | 4 347 | 2 319 | 1 503 | 1 889 |
| Sum omløpsmidler | 13 535 | 13 656 | 10 578 | 15 647 | 6 408 | 6 303 | 5 781 | 4 165 | 5 480 | 6 431 | 5 094 | 3 669 | 2 549 | 2 151 |
| Sum eiendeler | 15 793 | 15 895 | 11 682 | 16 358 | 7 313 | 7 462 | 9 002 | 7 049 | 7 011 | 7 751 | 6 911 | 5 979 | 4 134 | 2 709 |
| Sum innskutt egenkapital | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Sum opptjent egenkapital | 9 565 | 9 404 | 8 373 | 6 329 | 3 569 | 2 851 | 1 626 | 544 | 1 866 | 1 465 | 1 117 | 1 048 | 351 | 327 |
| Sum egenkapital | 10 065 | 9 904 | 8 873 | 6 829 | 4 069 | 3 351 | 2 126 | 1 044 | 2 366 | 1 965 | 1 617 | 1 548 | 851 | 827 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 352 | 429 | 1 022 | 620 | 1 | 22 | 53 | – | 46 | 97 | 84 | 67 | 102 | 41 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 836 | 771 | – | 4 848 | 595 | 336 | 3 144 | 2 517 | 890 | 921 | 1 247 | 1 388 | 1 351 | 1 025 |
| Sum langsiktig gjeld | 1 187 | 1 200 | 1 022 | 5 469 | 595 | 358 | 3 197 | 2 517 | 936 | 1 019 | 1 330 | 1 455 | 1 452 | 1 065 |
| Sum kortsiktig gjeld | 4 541 | 4 791 | 1 787 | 4 060 | 2 648 | 3 752 | 3 679 | 3 487 | 3 709 | 4 768 | 3 964 | 2 976 | 1 831 | 817 |
| Sum gjeld | 5 728 | 5 991 | 2 809 | 9 528 | 3 243 | 4 110 | 6 875 | 6 004 | 4 645 | 5 786 | 5 294 | 4 431 | 3 283 | 1 882 |
| Sum egenkapital og gjeld | 15 793 | 15 895 | 11 682 | 16 358 | 7 313 | 7 462 | 9 002 | 7 049 | 7 011 | 7 751 | 6 911 | 5 979 | 4 134 | 2 709 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 2,2 % | 6,4 % | 13,3 % | 19,7 % | 6,6 % | 9,8 % | 8,2 % | −10,2 % | 3,6 % | 3,3 % | 1,1 % | 7,9 % | 2,2 % | 10,4 % |
| Resultatmargin | 1,1 % | 5 % | 10,2 % | 14,4 % | 4,9 % | 6,9 % | 6,9 % | −10,1 % | 2,5 % | 2,2 % | 0,5 % | 5,3 % | 0,3 % | 7,5 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 2,98 | 2,85 | 5,92 | 3,85 | 2,42 | 1,68 | 1,57 | 1,19 | 1,48 | 1,35 | 1,29 | 1,23 | 1,39 | 2,63 |
| Gjeldsgrad | 0,57 | 0,6 | 0,32 | 1,4 | 0,8 | 1,23 | 3,23 | 5,75 | 1,96 | 2,94 | 3,27 | 2,86 | 3,86 | 2,28 |
| Egenkapitalrentabilitet | 2,2 % | 10,4 % | 23 % | 40,4 % | 17,6 % | 36,6 % | 50,9 % | −126,5 % | 16,9 % | 17,7 % | 4,3 % | 49,1 % | 2,8 % | 66,3 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −3,5 % | 2,3 % | 5 % | 31,8 % | −18,4 % | 13 % | 20,7 % | −18,6 % | 0,4 % | 11,9 % | 0,3 % | – | 31,2 % | – |
| Arbeidskapital | 9 mill kr | 8,9 mill kr | 8,8 mill kr | 11,6 mill kr | 3,8 mill kr | 2,6 mill kr | 2,1 mill kr | 677 581 kr | 1,8 mill kr | 1,7 mill kr | 1,1 mill kr | 693 325 kr | 718 418 kr | 1,3 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Grunnarbeid · HVAM | 13 ans. |
Selger du til selskaper som JOHN'S MUR OG GRAVESERVICE AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.